SiraMucevherat
SiraMucevherat
Şirket Ünvanı: Murat Alen Kalan
İşletme Adı: Sira Mücevherat
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 33502752726
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi
Mağaza ürün paketine özen göstermişti
Mağazanın iletişiminden memnunum
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Karat

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Pırlanta Kolye

için 3 sonuç bulundu.

Pırlanta Kolye

Pırlanta kolye pırlanta takıların en çok tercih edilenleri arasında. İster anturaj, ister inci, ister elmas, ister tek taş olsun, pırlanta kolye modelleri göz alıcı bir görünüme sahip. Altınbaş, Ariş, Goldstore, Lizay Pırlanta, Sare Pırlanta, Sirius Pırlanta ve daha birçok markanın pırlanta kolyelerini inceleyebilir, pırlanta kolye fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Spor ve Fantezi Kolye

Spor ve Fantezi Kolye

Direkt bir ayrım olmasa da pırlanta kolye pratikte pırlanta fantazi kolye ve spor kolye diye ayrılabilir. Spor kolye modelleri denildiğinde akla daha sade, daha ince ve daha açık renkli modeller gelir. Bu kolyeleri günübirlik rahat rahat takabilirsiniz. Fantazi kolye modelleri denildiğinde ise daha ayrıntılı, renkli, taşlı ve kalın modeller düşünülür. Anturaj kolyeler, elmas kolyeler ve diğerleri klasik giyim, abiyeler ve özel davetler için idealdir.

Elmas Kolye

Elmas Kolye

Elmas kolye ile pırlanta kolye arasındaki tek fark kullanılan taşın kesimidir. Pırlantanın 57 yüzeyli yuvarlak kesiminden farklı olarak elmas kesim veya gül kesim diye adlandırılan taş kesiminde 12 ila 37 yüzey bulunur. Bu durum elmasın parlaklığına etki eder ama onun değerli bir taş olduğu gerçeğini değiştirmez. Elmas kolye modelleri arasında karartmalı anturaj kolyeler ve tek taş kolyeler yaygın. Elmas kolye uçları ile zincirlerini kendiniz de kombine edebilirsiniz.

Tektaş Kolye

Tektaş Kolye

Pırlanta tek taş kolye pırlantanın ışıltısını en iyi şekilde sergilediği pırlanta kolye çeşididir. Bu kolyeler genelde pırlanta tek taş kolye ucu ve zincirden oluşur ama tek parça kolyeler de bulmanız mümkün. Tek taş kolyelerde pırlanta kolyeye montür ile yerleştirilir. Montür, 4-6 dişli bir parçadır. Kalın dişli ya da ince dişli montürler pırlantanın görünümüne çarpıcı etkiler sağlayabilir. Bu kolyelerde 0,50 Ct ve üstü pırlantalara daha sık rastlanır. Pırlantanın açık renkli ve berrak olması da önem taşır.

Anturaj Kolye

Anturaj Kolye

Anturaj, doğal bir taşın etrafının bir veya birkaç sıra pırlantayla çevrelendiği klasik bir takı modelidir. Anturaj kolye modellerinde 8 ayar, 14 ayar veya 18 ayar altın ya da 925 ayar gümüş kullanılabilir. Maden rengi sarı ve beyaz dışında kırmızı, bronz veya pembe de olabilir. Doğal taşlar olarak sıklıkla mavi renkli safir, yeşil renkli zümrüt veya kırmızı renkli yakut tercih edilir. Tek anturaj kolyeler kadar anturaj kolye setleri de oldukça revaçta.

İnci Kolye

İnci Kolye

Pırlanta inci kolye pırlanta kolyelerin belki de en zarifi. Hem spor hem de klasik tarza uyduğu için kullanım alanı da oldukça geniş. Doğal incinin beyaz ve krem rengi, farklı kombinler yapmaya imkan tanır. Bu kolyelerde inciler daha ön planda olur. Pırlanta daha çok onları tamamlayan bir unsurdur. Pırlanta inci kolye modelleri her kadının mücevher koleksiyonunda yer alabilecek, zamana meydan okuyan bir takıdır. Diğer pırlanta takı çeşitleri için Pırlanta Takılar sayfasını inceleyebilirsiniz.