SiraMucevherat
SiraMucevherat
Şirket Ünvanı: Murat Alen Kalan
İşletme Adı: Sira Mücevherat
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 33502752726
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi
Mağaza ürün paketine özen göstermişti
Mağazanın iletişiminden memnunum
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Karat

(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Ayarı

18 Ayar (8)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Pırlanta Bilezik

için 12 sonuç bulundu.

Pırlanta Bilezik

Pırlanta bilezik mücevher sevenlerin her zaman markajında olan bir takı çeşidi. Pırlanta bilezik fiyatları başka bilezik fiyatlarına kıyasla yüksek görünse de sadece koleksiyonunuza ilave bir parça olarak değil uzun vadede küçük çaplı bir yatırım gibi de görülebilir. Altınbaş, Ariş, Ejoya, Emel Pırlanta, Kuyumcu, Peraleda, Reis Kuyumculuk, Safir ve daha birçok markanın pırlanta bilezik modelleri, tüm Pırlanta Takılar arasında burada sizi bekliyor.

Spor & Fantezi Bilezik

Spor & Fantezi Bilezik

Pırlanta spor bilezik ve fantezi bilezik arasında büyük bir ayrım yok. Hangi tarzda kullanacağınıza karar vermek büyük ölçüde size kalmış. Ama genelde pırlanta spor bilezik modelleri denilince akla gelenler daha ince ve daha sade modeller. Fantazi bilezik modelleri söz konusuysa daha kalın, daha taşlı ve daha ayrıntılı ürünlerle karşılaşmanız olası. Spor modelleri günlük hayatta, fantezi modelleri daha özel günlerde veya abiye kıyafetlerle kullanabilirsiniz.

Elmas Bilezik

Elmas Bilezik

Aslında elmas ve pırlanta aynı taş ama kesimleri farklı. Elmas kesim veya gül kesim adı verilen kesimde 12 ile 37 arasında yüzey (faset) bulunur. Elmas bilezikler pırlanta bileziklerden biraz daha az ışıltı verse de bu onların daha az değerli olduğu anlamına gelmez. Elmas kelepçe bilezik ve karartmayla yapılan elmas anturaj bilezikler dahil elmas bilezik modelleri de, elmas bilezik fiyatları pırlantalarınkilerle oldukça benzerdir.

Anturaj Bilezik

Anturaj Bilezik

Anturaj yakut, safir veya zümrüt gibi değerli bir taşın etrafının bir sıra pırlantayla çevrelendiği klasik bir takı modelidir. Bu parçalar altın veya gümüş bir kordonla birleştirilir. Diğer anturaj takılarda olduğu gibi pırlanta anturaj bilezik karartılarak ürüne antik ve otantik bir hava katılır. Anturaj kolye, anturaj yüzük ve anturaj küpe de içerebilen anturaj setler tek bileklik yerine takım sahibi olmanız mümkün.

Tektaş Bilezik

Tektaş Bilezik

Tek taş pırlanta bilezik, üstünde montürlü tek bir taş veya aralıklı birkaç taş olan bilezik çeşididir. Montür kalın ya da ince tırnaklı olabilir, taşın konumunu belirler ve görüntüsünü etkiler. Pırlanta tek taş modelleri pırlantayı göz önüne taşımasıyla bilinir. Dolayısıyla, nispeten irice olan 0,31 Ct- 0,40 Ct ile 0,50 Ct üstü pırlantalar bu modelde yaygındır. Bir pırlanta ne kadar açık renkli ve berrak olursa o kadar iyi.

İnci Bilezik

İnci Bilezik

Pırlanta inci bilezik inci, pırlanta, altın veya gümüş, bazen de başka doğal taşları bir araya getiren zarif bir bilezik çeşididir. Pırlanta inci bilezik modelleri su yolu gibi alıştığınız tarzlarda olabilir, her ölçüye uyabilen lastikli tarzda da olabilir. Bunlarda inciler ön plandadır ve pırlantayla gümüş (veya altın) onları tamamlayıcı niteliktedir. İnci ve pırlanta sertifikası olan bileziklerden alırsanız orijinallik konusunda sıkıntı yaşamazsınız.