İlginç & Akıllı Ürünler

İlginç ürünler ile hayatınızı renklendirebilir ve kolaylaştırabilirsiniz. Birçok alanda geliştirilmiş ilginç ürünleri hayatın her anında kullanabilirsiniz. İlginç ve akıllı ürünler ile hayatınıza eğlence ve mizah katabilmeniz mümkün. İlginç ürünler arasında yer alan renkli duşu banyonuzda kullanabilirsiniz. Suyun ısısına göre renk değiştiren duş ile banyo esnasında, banyonuzu renklendirerek duş almayı keyifli hale getirebilirsiniz. Üstelik duşun renklerine göre suyun sıcaklık derecesini görebilirsiniz. Salonunuzu renklendirmek ve misafirlerinizi konforlu bir ortamda ağırlamak için emoji kaplı yastıkları ile salonunuzdaki koltukları süsleyebilirsiniz. İlginç tasarımlı yastıklarla hem evinizin dekorasyonuna renk katabilir, hem de koltuklarınızın daha rahat ve konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Salonunuz için tercih edebileceğiniz bir diğer ilginç ürün de bardaktan kahve dökülüyormuş gibi görünen lambadır. Bu lamba, tıpkı bardaktan kahve dökülüyormuş gibi tasarlanmıştır ve oldukça şık bir görünüme sahiptir.

Yemek masanızı renklendirmek için nasıl bir sürahi tercih ederdiniz? Hiç aklınıza yangın tüpü görünümünde bir sürahi tasarlamak gelir miydi? Evinize yemeğe gelen misafirlerinizi hem şaşırtmak hem de eğlendirmek için yemek masanıza yangın tüpü görünümündeki sürahiyi ekleyebilirsiniz. Yine evinize gelen misafirlerinize küçük bir şaka yapmak için banyoya kanlı havluyu koyabilirsiniz. Beyaz havlunun üzerinde bulunan kırmızı kan lekeleri, tıpkı bir cinayet delili gibi göründüğü için evinize gelen misafirleriniz bu ilginç tasarıma sahip havluyu görünce şok olacak. Küçük şakalarla keyfinizi yerine getirmek için kanlı tasarıma sahip olan havlu iyi bir seçenek olabilir.

Kendinize yeni bir hobi arıyorsanız, lastik bileklik yapma setini ve kum havuzunu tercih edebilirsiniz. Lastik bileklik yapma setinin içerisinde bileklik yapabilmeniz için gerekli olan tüm malzemeler ve kullanım kılavuzu bulunur. Boş vakitlerinizde farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız lastik bileklik setini tercih edebilirsiniz. Set içerisinde bulunan örme tezgahı ile farklı örme şekillerinde bileklikler oluşturabilirsiniz. Kendi yaptığınız rengarenk bileklikler ile kıyafet kombinlerinizi tamamlayabilir ya da sevdiklerinize bu bilekliklerden bir tanesini hediye edebilirsiniz. En sevdiğiniz arkadaşınızla kendinize bir örnek bileklik yaparak aranızdaki dostluk bağını güçlendirebilirsiniz. Kum havuzu ile artık sadece tatillerde kumdan kaleler yapmak zorunda değilsiniz. Kumla oynama keyfinizi evinize taşıyarak boş vakitlerinizde kumla oynayabilirsiniz. Yoğurularak şekil alabilme özelliğine sahip kum havuzu ile istediğiniz her şekli kolayca oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kendi kumdan şehrinizi inşa edebilir, dilerseniz de farklı hayvan figürleri ya da sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz.

sineklidukkan
sineklidukkan
Şirket Ünvanı: Esma Erçel
İşletme Adı: VINN TEKNOLOJİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 11087814886
Mersis No: 1108-7814-8860-0001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 417 117
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 443 91
Mağazanın iletişiminden memnunum 380 99
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

İlginç & Akıllı Ürünler

için 5 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.