sevimlidikisevi
sevimlidikisevi
Şirket Ünvanı: evrim tarım inş.taah.tur.hizm.ith.ihr.tic.san.ltd.şti
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 3130344227
Mersis No: 0313034422700010
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 41 7
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 40 8
Mağazanın iletişiminden memnunum 36 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Mutfak Tekstili

için 75 sonuç bulundu.

Mutfak Tekstili

Mutfak tekstili sofralarınızda ve mutfaklarınızda kullanabileceğiniz hem işlevsel hem de dekoratif aksesuarları kapsar. 3D Konsept, Acassia Home, By Nihalce, Crate&Barrel, Cushion Design, Dekorluk ve diğer markaların mutfak tekstil ürünlerini burada bulabilir ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Masa Örtüsü

Masa Örtüsü

Masa örtüsü, yemek masası veya mutfak masası üstüne serebileceğiniz bir örtü çeşididir. Dikdörtgen, kare, yuvarlak veya oval şekillerde olur. Misafirleriniz için kullanacağınız şık masa örtüsü modelleri sıklıkla parlak saten kumaştan veya kaliteli ketenden yapılır. Sadeliği sevenler düz renkli bir örtüyü runner masa örtüsü ile de tamamlayabilir. Masa örtüsünü günübirlik yemekler için kullanacaksanız leke tutmayan kumaştan olmasına dikkat etmelisiniz.

Önlük & Eldiven

Mutfak önlüğü yemek pişirirken üstünüze başınıza yağ veya salçalı su gibi leke yapan şeylerin sıçramasını önlemeyi amaçlar. Boyundan ve belden bağlanarak kullanılır. Çeşitli yazıları ve desenleriyle en eğlenceli mutfak gereçleri arasındadır. Mutfak eldiveni ise ellerinizi ve kollarınızı sıcak pişirme gereçlerinden korumayı amaçlar. Sünger, elyaf ve silikondan yapılır. Mutfak önlüğü seti alarak önlük ve eldivene birlikte sahip olabilirsiniz.

Amerikan Servis

Amerikan Servis

Amerikan servis hızlı ve hazır yemek gerektiğinde sizi masa örtüsüyle uğraşmaktan kurtaran pratik bir üründür. Amerikan servis modelleri kumaştan, plastikten veya kağıttan olabilir. Dikdörtgen, kare, yuvarlak veya oval şekilli, farklı ölçülere sahip ürünler bulmanız mümkün. Amerikan servisin asıl amacı yiyecek kırıntılarını ve içecek damlalarını tutmaktır ama dekoratif amaçlı olan örgü Amerikan servisler şık bir görüntü yaratmanızı da sağlar.

Mutfak Havlusu

Mutfak havlusu, el havlusu gibi küçük boyutlu bir havlu çeşididir. Lavabonun yakınında bir askıya asılırsa veya bir çekmecede durursa bulaşık sonrasında ellerinizi hemen kurulayabilirsiniz. Emicilik için yüzde yüz pamuklu ürünleri tercih edin. Çeyizlik mutfak havluları kullanımdan önce dekorasyon amaçlıdır. Bu havlular çok ince işlemelere veya kenar süslerine sahiptir ve çoğunlukla takım olarak satılır.

Peçete

Peçete

Peçete yemek yerken üstünüze serdiğiniz ve ağzınızı sildiğiniz bir bezdir. Kumaş peçeteler kağıt peçetelerin aksine tekrar tekrar yıkanarak kullanılabilir. Peçete takımları sofralara seçkin bir hava katar ve misafirlere kendilerini değerli hissettirir. Düz renkli sade peçetelerin yanı sıra dantelli veya işlemeli şık peçete modelleri bulmanız da mümkün. Peçeteleri katlayarak veya peçete halkası ile sunabilirsiniz.

Kurulama Bezi

Kurulama bezi ile ellerinizi veya bardak ve tabak dahil olmak üzere bulaşıklarınızı kurulayabilir, yemek masası veya ocakları silebilirsiniz. Kurulama bezleri, çoğunlukla mikrofiberden yapılır. Mikrofiber, ağırlığının on katı su ve yağ çekebilen özel bir dokuma türüdür. Üstelik, etrafı kuru tutarak bakteri ve küf oluşumunu da azaltır. Kurulama bezlerini yıkayıp yeniden kullanabilirsiniz.