sepetsepete
sepetsepete
Şirket Ünvanı: Aysel Naskova
İşletme Adı: SepetSepete
Tescilli Marka: sepetsepete
KEP Adresi: aysel.naskova@hs01.kep.tr
Vergi No: 10196520442
Mersis No: 1019652044200001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 7
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 7
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Makyaj

için 1 sonuç bulundu.

Makyaj

Fiziksel görünümünüz, çevrenizdeki kişilerin sizi algılayış şekli üzerinde önemli etkilere sahiptir. Görünümünüzü arzu ettiğiniz şekilde renklendirebilmek veya şekillendirebilmek için çeşitli araçlardan faydalanabilmeniz mümkündür. Günümüzde kadınların yoğun olarak kullandıkları, tiyatro ve sinema gibi çeşitli sektörlerde de faydalanılan makyaj malzemeleri, görsel olarak arzu ettiğiniz imajı yaratabilmek üzere kullanabileceğiniz araçlar olarak piyasada yer alıyorlar. Dudağınızın, teninizin, göz kapaklarınızın ve tırnaklarınızın rengini değiştirebilmek üzere faydalanacağınız çeşitli makyaj malzemelerini, özel araçlarıyla uygulayarak dikkat çekici görünümler elde edebilir; kendinizi ifade etmenin yollarını keşfedebilirsiniz. Çeşitli markaların piyasaya sundukları makyaj ürünleri arasından özgün estetik zevkinizi yansıtmak amacıyla kullanabileceğiniz alternatifleri edinerek, ayna karşısına geçebilir ve harikalar yaratabilirsiniz.

Makyaj Yapmanın Zevkini Yaşayın

Makyaj Yapmanın Zevkini Yaşayın

Günümüzde büyük ilerleme kaydeden üretim teknolojileri sayesinde, üreticiler piyasaya sundukları çeşitli segmentlerdeki ürünlerinde oldukça yenilikçi özelliklere yer veriyorlar. Kullanıcıların beklentilerini karşılamak üzere oldukça farklı şekillerle üretilen ürünler arasında makyaj malzemeleri de yer alıyor. Makyaj malzemeleri arasında bulunan ürünler cildin tonunu eşitleme, renklendirme, kusursuz bir görünüm kazandırma gibi etkilerle kullanıcılar tarafından tercih ediliyorlar. Cildin temiz ve düzenli bir görünüm kazanmasında tercih edilen ürünler fondötenler ve kapatıcılar olarak karşınıza çıkıyorlar. Makyaj malzemesi üreten markaların ürün ailelerinde sıkça görülen fondötenler, yüzün tamamına uygulanabilen ve cilt tonunu eşitleyerek kusursuz bir görünüm kazandıran ürünler olarak piyasada yer alıyorlar. Markalar, fondötenlerini genel olarak farklı cilt tonlarına uygun olacak şekilde farklı renklerle üretiyorlar. Bu sayede kişiler, kendi ten renkleriyle uyumlu olacak alternatifleri tercih ederek uygulama açısından estetik sonuçlar yakalayabiliyorlar. Kapatıcılar ise çoğunlukla ciltteki lekeleri, izleri ve yaraları gizlemek üzere kullanılabilen ürünler olarak karşınıza çıkıyorlar. Makyaj eşyaları arasında kapatıcılar, lokal olarak uygulanabilir olmaları yönünden de kullanıcılarına pratiklik kazandırıyorlar. Piyasada çok sayıda ton alternatifi bulunan kapatıcılarla yüz ve boyun bölgenizde estetik açıdan kusursuz bir görünüm yakalayabilir; makyajınızı düzenli bir cilt üzerine uygulayabilirsiniz. Teknik özellikleri açısından incelendiklerinde fondötenler ve kapatıcılar çoğunlukla makyaj malzemeleri arasında ilk olarak uygulanan materyaller olduklarından, ciltteki etkileri kullanıcılar tarafından önemsendiğinden, markalar bu ürünlerinde cilde nefes aldıran özelliklere yer veriyorlar. Bazı markaların kapatıcılarında ve fondötenlerinde aynı zamanda cildin bakımını gerçekleştiren bileşenler de bulunabiliyor. Bu ürünler cilde uygulandıktan sonra nemlendirici ve onarıcı özellikleriyle de fayda sağlıyorlar. Profesyonel makyaj uygulamalarında da önem arz eden kalıcılık faktörü de kullanıcılar açısından dikkate alınır. Piyasada farklı markaların satışa sundukları, kalıcılık konusunda üstün performans gösteren alternatifler yer alıyor. Cildinize nefes aldırabilme özellikleriyle terleme faktörüne karşı sağlıklı bir koruma sağlayan bu ürünler, akmıyorlar, dağılmıyorlar ve gün boyunca ton eşitleyici etkilerini sürdürmeye devam ediyorlar. Likit ve pudra formundaki alternatifleri bulunan bu temel makyaj malzemelerini cilt tonunuza, kullanım ihtiyacınıza göre değerlendirerek edinebilir, Makyaj Setleri kategorisinden farklı tarzda ürünleri inceleyebilirsiniz.

Makyaj Ürünleri, Özellikleri ve Fiyatları

Makyaj Ürünleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kadınların estetik açıdan istedikleri görünümü kazanabilmeleri için faydalandıkları makyaj malzemeleri, asırlar boyunca kullanılmaktadırlar. Bu malzemelerle yaratılan görünümler ise dönemden döneme farklılaşmakta; modaya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Günümüzde, modern estetik anlayışının bir parçası olarak çoğunlukla çok katmanlı makyaj uygulamaları kadınlar tarafından tercih edilmektedir ve markalar da bu nedenle ürün yelpazelerinde bu ihtiyaçlarına yanıt verecek ürünlere yer vermektedirler. Makyaj çeşitleri renk tonlarına, uygulama şekillerine ve elde edilmek istenen sonuçlara göre değişkenlik göstermektedir ancak genel olarak kullanıcıların makyaj malzemelerinden bekledikleri özellikler benzerdir. Burada önemli olan bir teknik nitelik olarak pigment yoğunluğu gösterilebilir. Pigment içeriği, makyaj malzemelerinin renk yoğunluklarına işaret eden bir faktördür. Kullanılan makyaj malzemesinin renk tonu koyu ya da açık olması fark etmeksizin pigment yoğunluğu fazla olduğunda arzu edilen renk tonunu yakalamak daha kolay olur. Piyasada yer alan çeşitli makyaj takımı alternatiflerinin çeşitli pigment düzeylerinde alternatifleri bulunabiliyor. Siz kişisel olarak makyaj uygulamanızda elde etmek istediğiniz sonuçları dikkate alarak markaların makyaj malzemelerini pigment düzeyleriyle değerlendirebilirsiniz. Her gün aynı makyaj uygulamasını yapmak yerine, her defasında kendinizi ifade etmek için farklı bir görünüm yakalamak istediğinizde makyaj malzemelerini takım halinde edinmeyi tercih edebilirsiniz. Piyasada yer alan makyaj paleti seçenekleri, tek bir palet üzerinde birden fazla makyaj uygulamasına olanak sağlayan birimleri içeriyorlar. Bu paletlerde fondöten, far, aydınlatıcı, allık gibi çeşitli makyaj malzemeleri bir arada bulunabiliyor. Her bir makyaj birimi için ayrıca bir uygulama aracı da içeren palet takımlarını edinerek, arzu ettiğiniz her uygulama için tek bir üründen yararlanabilirsiniz. Bu sayede yanınızda çok sayıda makyaj malzemesi taşımak yerine daha pratik bir alternatife sahip olabilirsiniz. Eğer lokal olarak belirli bir renk tonunu her zaman kullanıyorsanız ya da elinizdeki makyaj malzemelerinden farklı olarak arzu ettiğiniz bir malzeme varsa bu ürünlerin tekli seçeneklerini bulabiliyorsunuz. Makyaj malzemeleri fiyatları incelendiğinde, ürünlerin teknik özellikleri ve miktarları fiyatlar üzerinde farklılaşmaya neden olabiliyor denilebilir. Piyasadaki çeşitli makyaj malzemeleri kullanım alanlarına göre de fiyat açısından farklılaşabilmekle beraber genel olarak her bütçeye uygun ürün alternatiflerinin karşınıza çıkacağı söylenebilir.

Makyaj Ürünlerinde Pratik Özellikleri Keşfedin

Makyaj Ürünlerinde Pratik Özellikleri Keşfedin

Renk paletleri, fırçalar, süngerler, kalemler ve çeşitli uygulama araçları makyaj alanında kadınların sahip olmaktan keyif aldıkları ürünlerdir. Özel bir görünüm yaratmak üzere makyaj yapmaya başladığınızda, uygulamanızın etkileyici yönleri genellikle küçük detaylarda gizli olacaktır. Bu nedenle makyaj fırçaları konusunda hassas seçimler yapabilirsiniz. Fırça kalınlığı, yoğunluğu ve materyali birbirinden farklı çok sayıda ürün alternatifi piyasada yer alıyor. Genel uygulamalar da faydalanabileceğiniz büyük fırça seçenekleri allık ve pudra uygularken kolaylık sağlayabiliyorlar. Küçük detaylar ve göz makyajında ise ince fırça alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Makyajınızın ince ayrıntılarına şekillendirmeler yaparken ince seçeneklerle büyüleyici bir renk tonlaması yaratabilir; farklı renkleri bir arada kullanırken karışma problemi yaşamadan göz makyajlarınızı çarpıcı kılabilirsiniz. Makyajınız için zaman ayırıp, emek verdikten sonra kalıcılığını sağlamak istiyorsanız makyaj sabitleyici ürünlerini kullanabilirsiniz. Sprey formdaki makyaj bitirici ürünler, uygulamanızın gün boyu kalıcılığını arttırabiliyor; su ve sürtünme gibi çeşitli etkilerde makyajınızın bozulmasını önleyebiliyorlar. Baz formundaki ürünler ise makyajınızı yapmaya başlamadan önce bir nemlendirici gibi cildinize uygulayabileceğiniz sabitleyici malzemelerdir. Sabitleme özelliğinin yanında aynı zamanda fondöten, allık ve pudra gibi makyaj malzemelerini kullanımınızı kolaylaştıran bazları da çeşitli markaların ürün alternatifleri arasından tercih edebilirsiniz. Yoğun ve tempolu bir gün geçirirken, yüzünüzdeki makyajın bu karmaşa içerisinde bozulmasından endişe duyuyor, bu durumun önüne geçmek istiyorsanız porselen makyaj malzemeleri de seçiminiz olabilir. Siz silmediğiniz müddetçe yaklaşık olarak 42 saate kadar kalıcılıklarını koruyabiliyorlar ve dayanıklı özellikleriyle de normal hallerde silinmesi zor olan alternatifler olarak karşınıza çıkıyorlar. Özellikle düğün gibi özel etkinliklerde gelinlerin tercih ettikleri porselen makyaj uygulamasını evde yapabilmek için piyasadaki porselen makyaj malzemelerini edinerek hünerlerinizi konuşturabilirsiniz. Sahip olduğunuz makyaj malzemelerini düzenli bir şekilde saklamak ve gittiğiniz her yere pratik bir şekilde yanınızda götürebilmek istiyorsanız piyasada makyaj çantası çeşitlerini de bulabiliyorsunuz. Dilerseniz siz de şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek, dikkat çekici görünümler yakalamak üzere makyaj malzemeleri arasından beğendiğiniz seçenekleri Kozmetik & Kişisel Bakım üzerinden inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.