sepetsepete
sepetsepete
Şirket Ünvanı: Aysel Naskova
İşletme Adı: SepetSepete
Tescilli Marka: sepetsepete
KEP Adresi: aysel.naskova@hs01.kep.tr
Vergi No: 10196520442
Mersis No: 1019652044200001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 7
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 7
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin

İçerik

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Kadın Giyim & Aksesuar

için 3 sonuç bulundu.

Kadın Giyim & Aksesuar

Görsel bir iletişim aracı haline gelen kıyafetler, her geçen gün modanın hızla gelişmesiyle birlikte insan hayatının çok büyük bir kısmını kaplamaktadır. Kıyafetler günümüzde ihtiyaç olmaktan çıkmış, bireylerin karakterini, zevklerini ve davranışlarını etkileyen birer unsura dönüşmüştür. İnsanların birbiri hakkında edindiği yargıların oluşmasında giyimin de büyük bir etkisi vardır. Bir kişinin giyimine baktığınızda, o kişinin hayattaki görevini, zevklerini ve yanılma payı olsa bile karakter analizini yapabilirsiniz. Bu sebeple giyim, insan hayatını etkileyen ve kendilerini ifade etmelerini sağlayan önemli unsurlardan biri olmuştur. Her geçen gün yeni trendlere olan ilgi ve sosyal medyanın sıklıkla takip edilmesiyle birlikte, özellikle kadın giyim modellerinde yadsınamaz bir artış görülmektedir. Bu yoğun talebe karşılık firmalar, geniş ürün yelpazesi ve renk skalasına sahip tişört, elbise, etek, pantolon, şort gibi aklınıza gelebilecek her tür kıyafeti piyasa sürmeye devam etmektedir. Her zevke uygun kıyafet üretiminin sonucunda birden fazla kadın giyim tarzı ortaya çıkmaktadır. Bu tarzlar moda dergisi, televizyon, sosyal medya, billboard, defile gibi birçok alanda kendini göstermektedir. Fakat çoğu insan bu tarzların hangi moda akımına ait olduğu, nasıl kombinlenmesi gerektiği, hangi aksesuarların tamamlayıcı olduğu gibi konular hakkında pek fikir sahibi değildir. Kadın giyim tarzları arasından hangisi ya da hangilerine daha yakın olduğunuz, yapacağınız alışverişleri de büyük ölçüde etkileyecektir. Kendinize belirlediğiniz tarz sayesinde, kıyafet seçiminiz daha hızlı ve kolay olurken, tarzınıza uygun parçaları daha rahat kombinleyebilirsiniz.

Onlarca Çeşit Tarza Sahip Kadın Giyimi İncelikleri

Onlarca Çeşit Tarza Sahip Kadın Giyimi İncelikleri

En sevilen kadın giyim tarzlarından biri olan bohem, 60'ların sonu 70'lerin başında ortaya çıkan, genellikle anı yaşayan ve maceraperest ruhlu kişilerin yaratmış olduğu bir akımdan yola çıkan Giyim & Ayakkabı tarzıdır. Günümüzde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmesinin sebebi, kıyafetlerin rengarenk oluşu ve oldukça rahat olmasıdır. Özellikle yaz aylarında sıkça kullanılan elbise, şalvar biçimi pantolon ve salaş tişörtler, bu tarzın vazgeçilmez parçalarından biri olmuştur. Bohem tarzında genellikle çiçek, suzani deseni ve keten kumaştan üretilen kıyafetlere rastlanmaktadır. Bu parçaların tamamlayıcısı olarak üst üste takılan gümüş renkli, tüy detaylı, boncuk ya da doğal taşlı takılar kullanılır. Elegant tarz, kelime anlamı itibariyle kibar, nazik, ince anlamına gelir. 50'lerin başlarından günümüze kadar devam eden bu tarz, sadeliği, şıklığı ve zarafeti temsil eder. Özellikle abiye kıyafetlerde sıkça rastlanan tarzda genellikle klasik düz kesimler kullanılır, renkler sadedir. Klasik tarzın tamamlayıcıları genellikle düz bir kumaş pantolon ve cekettir. klasik kadın giyim modelleri, özellikle çalışan kadınların sıklıkla tercih ettiği tarzlardan biri olmuştur. Klasik giyimin en önemli parçası pantolondur. Pantolon seçiminde fazlalıkları gizlemek amacıyla pilesiz ve büzgüsüz modeller tercih edilmelidir. Kalçalarını örtmek isteyen kadınlar için geniş paça ve bir miktar bol pantolonlar önerilebilir. Bacak boyu uzun kadınlar düşük belli pantolonları tercih edebilir, fakat göbek problemi varsa yüksek bel pantolona yönelmek daha doğru olacaktır. Kısa boya sahip kadınların boru ya da dar paça pantolon tercihi yapmaları önerilmektedir. Geniş paça pantolonlar boyu olduğundan daha kısa göstererek istediğiniz sonucu elde etmenize engel olabilir. Bedeninize uyan bir pantolon modelini tercih ettiğinizde üzerini kombinlemek oldukça kolaydır. Topuklu ayakkabı, babet, gömlek, ceket gibi seçeneklerden istediğinizi seçerek kombininizi rahatça oluşturabilirsiniz. Feminen giyim tarzı, kelime anlamı olarak ''kadınsı'' demektir. Bu tarz, kadınsı hatların ve renklerin ön planda olduğu bir tarz çeşididir. Kıyafetlerde ince ve romantik dokunuşlar bulunur, cesur ve dekolteli kıyafetler bu tarz için tercih edilmez. Beli ince gösteren kemerler, topuklu ayakkabı kullanımı, kloş kesim etekler ve dantelli, çiçekli kadın aksesuar çeşitleri bu tarzın öncüleri olmuştur.

Kadın Giyiminde Tarzın Önemi

Kadın Giyiminde Tarzın Önemi

Feminen tarzın tam tersi olarak bilinen maskülen kadın giyim tarzı, hem erkeksi hem kadınsı stili içinde barındıran yaratıcı bir giyim tarzı olarak moda dergilerinde yerini almıştır. Klasik giyim tarzı ile benzer özellikler taşır fakat maskülen giyim tarzı daha çok oversize adı verilen, bir veya birkaç beden büyük kıyafetlerden, ya da unisex olarak nitelendirilen hem erkek hem de kadınlar tarafından kulanılabilen kıyafetlerden oluşur. Minimalist giyim tarzı, 60'lı yılların başında ortaya çıksa bile günümüz modasına yeni ayak uydurmaya başlayan bir stildir. Buradaki en önemli detay, kıyafetlerin tek renk içermesi ve sadeliğin ön plana çıkarılmasıdır. Bu tarzın şıklığı, kaliteli kumaş ve kesimleri ile kendini belli eder. Parlak renklerden kaçınarak daha sade, düz renkler tercih edilir. Kıyafetler vücudu sarmaz, aksine rahat, bol ve dökümlü olacak şekilde üretilir. Vintage giyim tarzı, bohemle karıştırılsa da birbirinden tamamen farklı stillerdir. Vintage giyim tarzı, ''eskiyi günümüzde yaşatma'' şeklinde betimlenebilir. 60'lı yıllardan beri geçmişte giyilen kıyafetlerin, aksesuarların, hatta yaşam biçiminin günümüzde uyarlanması anlamına gelen bu tarz, modern stillerin birleşimiyle sıkça kullanılır. Fırfırlı ve rengarenk etekler, askılı pantolonlar, uzun ve renkli çoraplar, bu tarzın öncüsü olmaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen kadın giyim tarzlarından biri spor olmuştur. Günümüzde spor kadın giyim tarzı, sadece spor ve doğa aktiviteleri için değil, günlük yaşantıda da kadınların en çok rahat ettiği stillerden biridir. Sporun konforu ile şıklığın hoş görüntüsünün bir arada kullanıldığı bu tarzın demirbaş parçaları, spor ayakkabı, şık deri sırt çantası, deri ceket ve hırka gibi parçalar olmuştur. Birbirinden farklı cesur ve neon renklerle de kombinlenen kadın üst giyim parçalarını zahmetsiz bir şekilde giyip dışarı çıkabilirsiniz. Genellikle spor şık kadın giyim modellerinde boncuk, işleme ya da değerli taş gibi materyallere pek yer verilmemektedir. Bunun yerine daha casual tarza yakın hafif bluz, jean ve üzerinde küçük yazılar bulunan parçalar tercih edilmektedir. Sokak tarzına da yansıtan spor giyim, kış aylarında tek renk şapka ve kat kat atkılarla kombinlenebilir.

Kadın Giyimi Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Kadın Giyimi Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Yapacağınız spora göre kıyafet seçmek en önemli adımlardan biri olmaktadır. Seçeceğiniz kıyafetler, spor yaparken daha verimli bir zaman geçirmenize ve yüksek performansa ulaşmanızı sağlar. Rahat edemediğiniz bir kıyafetin içinde spor yapmak sizi oldukça bunaltırken, yaptığınız aktiviteden keyif alamamanıza yol açar. Bu sebeple spor kıyafetlerde seçeceğiniz ürün kumaşının kaliteli olması büyük önem taşır. Çünkü nefes alabilen kıyafetler tercih etmeniz, aktivite esnasında sizi bunaltmaz ve teri emerek ileride oluşabilecek nezle, grip gibi rahatsızlıkların önüne geçebilmenizi sağlar. Bu şekilde hijyen koşullarının altında daha sağlıklı spor yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bir diğer dikkat edilmesi gereken kriter, ne tür sporla ilgilendiğiniz olmalıdır. Yapacağınız spora uygun kıyafetler seçmek, spordan alacağınız verimi ve hazzı arttırır. Özellikle fitness gibi sporlarda bulunan kardiyovasküler hareketler ve ağırlık antrenmanlarından oluşan seanslar için, vücut hareketleri ile uyumlu, hareket kabiliyetini engellemeyen, nemi kolayca emen kıyafetler tercih edilmelidir. fitness kadın giyim modelleri içerisinde en çok tercih edilen kıyafetlerden biri taytlardır. Bacakları tam olarak saran modeller, üstün basınç teknolojisi sayesinde kasların düzenli çalışmasına yardımcı olurken, sakatlanma gibi problemlerin minimuma inmesini sağlamaktadır. Bazı bölgelerinin fileden oluşması bacakların nefes almasını sağlarken, yüksek kesimli modeller göbek bölgesinin sıkılaşmasına yardımcı olur. Son teknoloji ile geliştirilmiş kadın büstiyerleri, bu spor için vazgeçilmez ürünler arasına girmiştir. Ter tutmayan kumaşı, sırt kısmında bulunan esnek ipler, göğüs desteği sağlaması gibi özellikleri ile sıklıkla tercih edilir. Üst kısmınızı tamamen saran büstiyer, rahat hareket imkanı sağlarken deformasyon gibi problemlerin önüne geçmeyi amaçlar. Bu tür büstiyerler sadece fitness alanında değil, yoga, koşu gibi birçok farklı spor dalında da kadınların gözdesi haline gelen ürünlerdendir. bayan giyim modelleri ve fiyatları kullanım alanına, tarzınıza, mevsimsel geçişlere ve renge göre çeşitlilik göstermektedir. Kadınlar için hayatının vazgeçilmezi haline gelen bu parçalar sadece görüntüsüne bakarak değil, kullanılan materyallere, vücut yapınıza ve ürünün kalitesine göre dikkatlice seçilmelidir. Birbirinden şık ve her tarza uygun modelleri sayfamız üzerinden inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını dikkate alarak dilediğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Büyük Beden Kadın Giyiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyük Beden Kadın Giyiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eskiden büyük beden kıyafet arayışına girdiğinizde, genellikle tek tip modellerle karşılaşmak olası bir durum olmuştur. En korkulan durum ise, aranılan bedenin kolayca bulunmamasıdır. Günümüzde büyük beden giyinen kadınlara yönelik kıyafet alternatifleri gün geçtikçe artmaktadır. Binlerce marka, günlük kıyafet, abiye, iç giyim hatta mayo tasarımına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaya başlamıştır. Hal böyle olunca, eskiden tek model büyük beden kıyafetle günlerini geçirmek zorunda kalan kadınlar, artık binbir çeşit, model, beden ve tarza uygun kıyafetler arasından dilediğini seçebilme şansını yakalamıştır. Tüm bedenlerde olduğu gibi, büyük beden kadın giyim modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki, fazla kilolarınızı gizlemek istiyorsanız tercihlerinizi koyu renkli kıyafetlerden yana kullanabilirsiniz. Siyah, bordo, lacivert tonlarındaki kıyafetler büyük beden kadınların rahatlıkla giyebileceği modellerdir. Kilolarınızla barışık biriyseniz, sezonda birçok canlı renkte büyük beden kıyafetler bulunmaktadır. Pembe, kırmızı, sarı gibi birbirinden güzel renklerle, özellikle yaz aylarında hoş kombinler yapabilirsiniz. Kendinize ve kilonuza uygun modeller tercih etmek, daha rahat bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Büyük bedene sahip kadınlar kilonun etkisiyle biraz daha terlemeye müsaitlerdir. Bu sebeple kıyafetlerinizin nemi alan, havalandırma özelliğine sahip ve pamuklu kumaştan üretilen ürünler olmasına dikkat etmelisiniz. Sadece şıklık için giyilmiş üzerinize yapışan ve sizi sıkan kıyafetler, bir süre sonra rahatsızlık hissi yaratır ve sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Büyük bedende iç çamaşırı seçimi de oldukça önemlidir. İç çamaşırları her daim üzerinizde olacağı için, seçim yaparken kesinlikle rahat modellerin tercih edilmesi uygun olacaktır. Vücudunuzu sıkan değil saran çamaşırları seçmek, daha konforlu bir gün ya da gece geçirmenize yardımcı olur. Yaz ayları yaklaştıkça mayo ve bikini modelleri de artmaya başlamaktadır. Mayo tercihinizi tek parça modellerden yana kullanmanız önerilir. Bu şekilde vücudunuz toparlanır ve hareket kabiliyetiniz artar. Bikini tercih etmek isterseniz de bel kısmı yüksek, toparlayıcı ve likralı modellere göz gezdirebilirsiniz. Koyu ve mat renkleri tercih edebilir, desen olarak biraz daha küçük ve dikey çizgilerden oluşan mayo ve bikiniler daha hoş görünmenize yardımcı olur.

Tesettür Kadın Giyim İle Sadelik Ve Şıklığı Bir Arada Kullanın

Tesettür Kadın Giyim İle Sadelik Ve Şıklığı Bir Arada Kullanın

Son yıllarda tesettür kıyafetlerinin sıklıkla artması ile günümüzde kapalı kadın giyim modelleri, adından sıkça bahsedilen kıyafetlerden biri olmuştur. Bu talebe karşılık birçok firma, farklı renk ve modellerde binlerce tesettür kıyafeti üretmeye ve pazarda yerini almaya başlamışlardır. Bunun sonucunda günlük kıyafetten abiyeye kadar geniş bir yelpazeye sahip birçok kıyafet, her geçen gün tasarımlarını yenileyerek alıcılarını beklemeye devam etmektedir. kadın giyim tesettür modellerinden dilediğinizi seçerken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri vücut tipine uygunluğudur. Tercih edeceğiniz kıyafetlerin vücudu sıkması hem görüntü hem de konfor bakımından çok fazla tercih edilmemektedir. Bedeninize uygun çok dar olmayan fakat içerisinde kaybolacak kadar bol olmayan kıyafetlere göz atabilirsiniz. Bu tip kıyafetler size hem konfor hem de şık bir görüntü olarak geri döner. Balık etli ya da kıvrımlara sahip bir vücudunuz varsa, bu tür durumlarda daha çok dökümlü kumaşlar ve belden aşağıya doğru bollaşan elbise ya da tunikler tercih edilir. Göğüs kısmı geniş kadınlar için ise yarasa tipi bluz, tunik gibi seçenekler bulunmaktadır. Vücut tipine uygun olmayan kıyafet tercihi, sizi olduğunuzdan daha kilolu, daha kısa ya da içinde rahat edemeyeceğiniz bir konuma getirir. Tesettür seçiminde renklerin de büyük önemi vardır. Şal ve kıyafette bulunan renklerin birbirini tamamlaması, şık bir görüntüye ulaşmanıza yardımcı olur. Fazla desen ve uyumsuz renk kombinlerinden kaçınmalı, daha sade modellere yönelmelisiniz. Desen kullanmak istiyorsanız, kombindeki her parça için kullanmanız önerilmez. Örnek olarak, deseni şal üzerinde tercih ederseniz, tunik ve pantolonda sade renkler seçmek daha hoş bir görüntü elde etmenizi sağlar. Üzerinizdeki bütün kıyafetleri sade modellerde seçip aksesuarlarınızda, çanta ya da ayakkabıda farklı bir renk ve desen kullanabilirsiniz. Tesettür seçiminde yaş kriterinin de önemi büyüktür. Piyasada farklı tarzlara sahip birçok ürün bulunsa da, tesettürlü kızların dikkat etmesi gereken durumlardan bir tanesi yaşına uygun bir giyim tarzı oluşturmasıdır. Kendilerini olgun gösterecek kumaş türlerinden kaçınmalı, parlak, gösterişli ve ağır aksesuarlardan uzak durmaları gerekir. Bunun yerine, yaşlarına uygun renkler ve aksesuarlardan oluşan kombinler daha sevimli ve şık bir görünüme sahip olmalarını sağlar.

Aksesuar Seçiminin Kadın Giyimine Olan Etkisi

Aksesuar Seçiminin Kadın Giyimine Olan Etkisi

Kadınlar için kıyafet kadar önemli olan bir diğer konu aksesuarlardır. Aksesuarlar, bir kadın için tamamlayıcı ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Şık bir kıyafeti ya da üzerinize saniyeler içinde geçirdiğiniz günlük bir kıyafeti bambaşka bir boyuta taşıyan aksesuarlar, kadınlar için vazgeçilmez bir ürün grubudur. Kadın aksesuar seçimi, kıyafetlerde olduğu gibi tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtır. Altın rengi ve taşlı modelleri beğenen gösterişli biri ya da daha minimal takıları tercih eden, sadeliği seven biri olup olmadığınız hakkınızda küçük ipuçları verebilir. Bu şekilde basit bir takı tercihi, kişisel zevklerinizi ve karakterinizi ortaya çıkardığı için seçim yaparken dikkatli olunması gerekir. Aksesuarlar, stil sahibi olmanıza da yardımcı olur. Doğru bir takı tercihi ile sıradan bir kıyafetinizi, üzerinde düşünülmüş şık bir kombine dönüştürebilirsiniz. Örnek olarak, salaş bir beyaz tişörtün altına giyilen jean pantolon, her kadının günlük hayatında tercih ettiği basit bir kombindir. Bu kıyafetin altına giyeceğiniz stiletto bir ayakkabı ve altın renge sahip bir kolye küpe takımı, bambaşka bir şıklığa ulaşmanızı sağlarken, saniyeler içinde casual bir tarz oluşturmanıza yardımcı olur. Her geçen gün dijital dünyanın etkisiyle birlikte modada değişimler yaşanmaktadır. Bu değişime ayak uydurmaya çalışmak sizi maddi açıdan yorabilir. Bu sebeple kıyafet alırken gösterdiğiniz özeni, aksesuar seçiminde de göstermeniz önemlidir. Aksesuarlar modası kolay geçmeyen ürünlerin başında gelir. Bu nedenle her ay aksesuar alışverişi yapmanız gerekmez fakat seçeceğiniz parçaların kaliteli materyallerden üretilmesi ve uzun yıllar kullanılabilecek durumda olması önemlidir. Aksesuar seçiminde, isterseniz ürünleri tek tek alabilir, isterseniz de set olarak temin edebilirsiniz. Genellikle küpe, kolye ve bilezikten oluşan kadın aksesuar seti tek renk ya da üzerinde aynı figürleri barındıran takımlardan hoşlanan kadınlar için idealdir. Kadın aksesuar çeşitleri zamanla daha zevkli ve stil sahibi bir insan haline gelmenize yardımcı olur. Aksesuar kullanımınız arttıkça, hangi parçayı hangi kıyafet ile kullanmanız gerektiğini daha rahat fark edebilirsiniz. Bu durum özel davetlerde, şık akşam yemeklerinde ya da günlük olarak yaptığınız herhangi bir aktivitede daha şık ve asil bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.