Bebek Güvenlik

Evinizin içinde bebeğinizin güvenliğini sağlamak için birtakım bebek ev güvenlik ürünlerinden yararlanmanız gerekecek. Bebekler büyüdükçe merak etme ve keşfetme iç güdüleriyle hareket ederler. Bu sebeple, evin her köşesine emekleyerek ya da yürüyerek gitmek isterler. Özellikle prizler, merdivenler ve camlar, bebekler için son derece tehlikeli alanlardır. Merdivenli bir evde yaşıyorsanız, bebeğinizin güvenliğini sağlamak için merdiven korkuluğu kullanmanız tavsiye edilir. Emeklemeye ve yürümeye başlayan bebekler içgüdüsel olarak merdivenlere yönelirler. Siz arkanızı döndüğünüz anda bebeğiniz merdivenlere yönelebilir ve istenmeyen kazalara sebebiyet verebilir. Bu duruma kökten çözüm bulmak için merdiven başlarına koruma yapabilirsiniz. Evde en çok meydana gelen kazalardan biri de bebeklerin parmaklarını kapı aralarına sıkıştırmasıdır. Bebeğiniz evin içinde dolaşırken ya da emeklerken minik parmaklarını kapı aralarına sıkıştırmasın diye, sıkıştırma önleyicisi kullanabilirsiniz. Minik bebeğinizi pencereden korumak için pencere kilidi kullanabilirsiniz. Evinizi havalandırdığınız anda bebeğiniz pencereye yaklaşabilir ve ortaya düşme tehlikesi çıkabilir. Bu durumların yaşanmaması için pencere kilidi çeşitlerinde edinmeniz sizin için iyi bir çözüm olacaktır.

Bebeğinizi de alarak aracınızla seyahate çıkıyorsanız, minik yavrunuzun güvenliğini sağlamak için birtakım oto güvenlik ürünlerinden yararlanmanız gerekmektedir. Yoldaki diğer sürücülerin, aracınızda bebek olduğunu anlamaları için otomobilinizin camına "Dikkat Bebek Var" levhası asabilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarından korumak için, arabanızın camına oto güneşlik asabilirsiniz. Oto güneşlik çeşitleri vantuzlu yapıda olduğu için kolayca aracın camına takılır ve çıkarılır. Dilerseniz sürekli olarak camda kalmasını sağlayabilir, dilerseniz de akşam saatlerinde çıkarabilirsiniz. Çocuğunuz yeteri kadar büyüdüğünde, artık emniyet kemeri takacak yaşa geldiğinde, aracınızda bulunan emniyet kemerinin onu rahatsız etmesini engellemek için emniyet kemeri düzenleyicisi satın alabilirsiniz. Böylece, emniyet kemeri çocuğunuzun boynunu kesmeyecek ve canını yakmayacak. Emniyet kemeri düzenleyici ped, çocukların emniyeti için arabalarda kullanılması gereken bir üründür.

Bebekler emeklemeye ya da yürümeye başladıktan sonra yabancı gelen her şeyi tanımaya ve keşfetmeye çalışır. Evinizin içinde bebeğinizin dokunmaması ve uzak durması gereken en önemli şeyler arasında prizler yer alıyor. Prizlerin içerisinde güçlü bir elektrik akımı bulunduğu için bebeğinizin prize yaklaşması, elektrik çarpması riskini doğuruyor. Bu riski ortadan kaldırmak için priz koruyucu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Siz salonda otururken, bebeğiniz kendi odasında uyurken uyanabilir. Sık sık odaya gidip kontrol etmek yerine iki odaya bebek telsizi yerleştirebilir ve bebeğiniz ağlamaya başladığı anda yanına gidebilirsiniz. Chicco bebek telsizi ve Kraft bebek telsizi, en çok tercih edilen telsiz çeşitleri arasındadır.

Sepet14
Sepet14
Şirket Ünvanı: Dilek Yavuz
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 31753189254
Mersis No: 3175-3189-2540-0019
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 1,476 164
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 1,486 154
Mağazanın iletişiminden memnunum 1,337 156
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Bebek Güvenlik

için 2 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.