SenkronSağlık
SenkronSağlık
Şirket Ünvanı: Senkron Sağlık Teknolojileri Tur. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.
İşletme Adı: Senkron Sağlık Teknolojileri
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 7610459010
Mersis No: 0761045901000014
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 58
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 58
Mağazanın iletişiminden memnunum 51 3
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Fitness & Kondisyon

için 1 sonuç bulundu.

Fitness & Kondisyon

Vücut geliştirmesinde kullanabileceğiniz birbirinden farklı teknikler yer almaktadır. Fiziksel uygunluk olarak bilinen fitness sağlıklı bir yaşama sahip olmak ve vücudun her daim formda kalmasını sağlamak amacı ile yapılan egzersizleri içeren bir spor dalı olarak karşınıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra kondisyon ise yapabileceğiniz sporun yapma derecesine verilen addır. Kullanacağınız çeşitli aletler sayesinde kolayca vücudunuzu şekillendirebilir ve kondisyonunuzu arttırabilirsiniz.

Sağlıklı Bir Vücut için Fitness Deneyin

Sağlıklı Bir Vücut için Fitness Deneyin

Vücudun formda kalmasını sağlayan egzersizleri içeren fitness’ta genel olarak vücut geliştirme antremanlarına sıklıkla rastlanmaktadır. Kas gelişimini de sağlayan egzersizleri içeren bu spor dalında asıl amaç ise kas hacmini ve kütlesini arttırmak olarak bilinmektedir. Bu antremanlarda kişiye özel olarak programlanma bulunmaktadır. Vücudunuzun hangi kısmının geliştirileceğine karar verildikten sonra özel fitness malzemeleri sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Aletlerle yapabileceğiniz bu spor dalını alet kullanmadan basit mekanizmalar ile de gerçekleştirebilirsiniz. Kardiyo egzersizleri yaparak vücudunuzun daha fazla kalori yakmasını sağlayabilir ve yağ yakımınızı hızlandırabilirsiniz. Ağırlık antremanlarında bölgesel kas gruplarının çalışmasını sağlayarak kas gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Ağırlık egzersizleri vücudunuzun gün geçtikçe şekil almasını sağlamaktadır. Fitness’ta önemli olan vücuda şekil verebilmektedir. Bu ağırlık antremanlarında kaslara esneklik kazandırılır ve vücudun daha fit görünmesi sağlanır. Dambıl & Ağırlık yardımı ile pek çok kasınızı çalıştırma fırsatına sahip olabilirsiniz.Birbirinden farklı fitness aletleri sayesinde vücudunuzun gelişmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca spor yaparken kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak birçok yan malzeme ürünü de ürün kategorisi içerisinde yer almaktadır. Kullanacağınız esnek bel destekli taytlar ve eldivenler hem kadınlar hem de erkekler için rahatlık sağlamaktadır. Pilates & Yoga gibi spor dallarında da tayt seçenekleri oldukça fazladır.

Fitness ve Kondisyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fitness ve Kondisyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ağırlıklar ve özel olarak tasarlanan aletler ile yapılan bir spor dalı olan fitness’ta halter oldukça önemli bir yere sahiptir. Lastik dolgulardan oluşturulmuş olan bu ürünler demir döküme göre daha büyüktür ve barlarına sınırlı sayıda plaka takılabilmektedir. Halterde plaka sayısı arttırılabilmektedir. Kondisyon aletleri içerisinde dikkat çekici bir yere sahip olan halterlerde yeni teknikler kullanılmaktadır. Bu tekniklerden biri plakaları barlara sabitlemede sizlere yardımcı olmak için tasarım kelepçeler kullanılmasıdır. Kolay bir şekilde sabitlenebilen plakalar sayesinde pratik bir kullanım imkanı yakalayabilirsiniz. Halterlerdeki plaka sayıları ve kg’lar değişim göstermektedir. Vücut yağlarının eritilmesini sağlayan bu ürünler, kasa şekil vermeyi hedeflemektedir. Kullanabileceğiniz halterler, dambıllar, el yayları gibi pek çok ürün kas gelişimine katkıda bulunmaktadır. El yayları, el kaslarını güçlendirmek için kullanabileceğiniz bir üründür. Evde kullanıma oldukça uygun olan bu ürün kolda kasılmalar yaratır ve kan dolaşımını hızlandırır. Kullanacağınız ürüne göre değişen fitness fiyatları oldukça uygundur ve evde spor yapmanızı mümkün hale getirmektedir. Evde kullanabileceğiniz bir başka alet ise kapı barfiksidir. Ölçülerini kapınıza veya koridorunuza göre tercih edebileceğiniz bu ürünler kol ve karın kaslarınızın gelişmesini sağlamaktadır.

Kondisyon Arttırmak İçin Fitness Aletlerini Deneyin

Kondisyon Arttırmak İçin Fitness Aletlerini Deneyin

Vücut kaslarınızın tamamını çalıştırmayı hedefleyen birçok ürün bulunmaktadır. Sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacak ve vücudunuzu şekillendirecek olan kondisyon bisikleti kemik ve kas yapısının güçlenmesini sağlamaktadır. Evinizin bir köşesine koyarak dilediğiniz zaman spor yapabileceğiniz bu bisikletler vücut metabolizmanızın artmasını sağlamaktadır. Vücudun ekstra kalori yakmasını sağlayan ağırlık çalışmalarının ardından fitness aletleri sırt ve karın kaslarınızın da çalışmasına yardımcı olmaktadır. Nefes alıp vermenizden duruş bozukluklarına kadar birçok sorunun çözülmesini sağlayan bu spor dalında aynı zamanda toksin maddeler dışarı atılmaktadır. Uyku kalitesini arttıran ve hayatınızın düzene girmesini sağlayan bu ürünler özgüveni arttırarak insan ilişkilerinizde dahi başarılı olmanızda etkendir. Vücut ihtiyacınıza göre satın alabileceğiniz bu aletler ve malzemeler, vücudunuzun toparlanmasına ve kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Dilediğiniz yardımcı ürünü sayfamız üzerinden satın alarak vücudunuzu geliştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz Spor & Outdoor kategorisini ziyaret edebilir, farklı seçeneklere erişebilirsiniz.