Ofis Kırtasiye

İş hayatında, sümen takımı ve deri ürünler, yaka kartı ve aksesuarları, kartvizitlik, sıvı ve şerit düzelticiler ile paketleme aksesuarları dahil olmak üzere ofis kırtasiye malzemelerinin kullanılmadığı bir an bile düşünülemez. 3K, 3M, Bigpoint, Faber Castell, GIPTA, Maped, Pierre Cardin ve daha birçok markanın ofis kırtasiye ürünlerini burada bulabilir ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Masaüstü Set & Kalemlikler

Masaüstü Set & Kalemlikler

Masaüstü set masanızın üstünde takım olarak kullanabileceğiniz birçok kırtasiye malzemesini kapsar. Genel olarak kalem ve isimlik de içerdiğinden dolayı masaüstü isimlik seti ve masaüstü kalemlik diye de anılır. Bu ürünler, özellikle kurumsal hayatta çalışan kişilerin vazgeçilmez aksesuarlarındandır.

Zımba, Zımba Teli, Sökücüler

Zımba, Zımba Teli, Sökücüler

Zımba birden çok sayıda kağıdı birbirine iliştirip karışmalarını engellemek için kullanabileceğiniz bir ofis gerecidir. Ataç gibi geçici değil kalıcı çözüm sunar. Zımba, genelde gri renkte olan zımba teli doldurularak kullanılır ve ancak zımba sökücü yardımıyla kağıttan çıkarılabilir.

Bantlar & Kesiciler

Bantlar & Kesiciler

Bantlar yapıştırıcılara alternatif olarak kağıt, karton kutu ve ince plastik gibi hafif malzemeleri birbirine yapıştırmaya yarayan şerittir. Standart ince ve şeffaf bant dışında koli bandı, cırt cırt bant, çift taraflı bant, elektrik bandı gibi çeşitleri de vardır. Ofislerde sık sık kullanılan şeffaf bantlar bant kesici yardımıyla pratik bir şekilde kullanılabilir.

Delgeç

Delgeç

Delgeç bir veya birden çok kağıt üzerinde eşit aralıklarla yuvarlak delikler açmakta kullanılan pratik bir gereçtir. Kağıt delgeç modelleriyle delinen kağıtlar plastik klasör, karton klasör ve diğer dosyalama malzemelerine takılmaya uygun hale gelir. Çocuklar ve hobiciler için şekilli delikler açan motifli delgeçler de keyifli bir seçenek.

Ofis Çöp Kovaları

Ofis Çöp Kovaları

Ofisler kağıt çöpü başta olmak üzere irili ufaklı birçok kırtasiye çöpünün çıktığı yerlerdir. Ofis tipi çöp kovaları böyle çöpleri atmak için ideal yapıda ve boyuttadır. Delikli yapıda olan paslanmaz metal çöp kovaları en yaygın modellerdir ama dilerseniz açılır kapanır ayaklı veya stilize çöp kovalarını da tercih edebilirsiniz.

Evrak Rafları

Evrak Rafları

Evrak rafları masaüstünüzde size ekstra alan sağlayan ve kağıt belgeleriniz başta olmak üzere çeşitli ofis malzemelerinizi derli toplu tutmanıza yarayan faydalı ürünlerdir. Çoğunlukla ofis tipi çöp kovalarına benzeyen delikli yapıdaki paslanmaz metalden üretilir ve bir veya birkaç katlı (mesela üç katlı) olabilir.

Ortopedik Ürünler

Ortopedik Ürünler

Birçok ofis ortamı maalesef sürekli oturarak çalışmayı gerektirir. Bunun da insan anatomisine kısa ve uzun vadeli zararları kaçınılmaz. Bu zararları mümkün olduğunca azaltabilmek için mouse desteği, bilgisayar monitör yükseltici, sandalye sırt desteği ve masa altı ayaklığı gibi kullanışlı ürünlerden destek almayı unutmayın.

SarpBilgisayar
SarpBilgisayar
Şirket Ünvanı: UĞUR ÜNAL ORT.
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 8860488715
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%84

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 279 36
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 280 35
Mağazanın iletişiminden memnunum 262 36
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ofis Kırtasiye

için 1 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.