Kırtasiye & Ofis

Belki de en geniş yelpazeye sahip ürünleri barındıran, gündelik hayatımızda en çok başvurduğumuz kategori kırtasiye malzemeleri ve ofis malzemeleri. Hem işlevsel, hem eğlenceli, hem de meraklıları için bir tutku olabilen tüm kırtasiye ve ofis ürünlerine kategorimiz üzerinden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Üstelik mağazalarımız sizlere kırtasiye ve ofis malzemeleri konusunda en iddialı markaların ürünlerini sunmakta. Bu markalar arasında Moleskine, Bigpoint, Faber Castell, 3K, 404, Adel, Cadence, Gıpta, Mopak, Hello Kitty gibi üreticiler yer almakta.

Kalemler, Defterler ve Okul Kırtasiyesi

Kalemler, Defterler ve Okul Kırtasiyesi

En çok ofislerdeki kırtasiye malzemelerini oluşturan ve yine okul kırtasiyesi ürünleri olarak satılan kalem, defter ve diğer okul kırtasiyesi çeşitleri kategorimizin sizlere sunduğu kapsamlı ürün yelpazesi içinde yer almakta. Not defteri, resim defteri, ajanda, takvim, eskiz defterleri için ve gündelik kullanım için uygun, kaliteli, dayanıklı ve harika tasarımlara sahip kalem çeşitleri, kendisini kanıtlamış kalem markaları tarafından üretilen ihtiyaçlardır. Tematik ve özel işlevli defter modelleri, 3D kalem dahil olmak üzere kalem çeşitleri ve ilkokuldan liseye, hatta üniversite boyunca kullanabileceğiniz okul kırtasiye ürünleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sanatsal Malzemeler ve Kağıt Ürünleri

Sanatsal Malzemeler ve Kağıt Ürünleri

Kağıt ile sanat adeta ayrılmayan bir ikili. Dolayısıyla ister hobi olarak ister profesyonel olarak sanat ile uğraşıyor olun, boya, resim fırçası, tuval, palet ve şovale gibi sanat malzemeleri yanı sıra kağıt ürünleri de işinize yarayacaktır. Kağıt ürünleri, yalnızca sanatsal etkinlik için değil elbette. Ofis ve çalışma hayatında da işinize yarayacak barkod ve yazıcı etiketleri, kuşe kağıtlar, fotokopi kağıtları, not kağıtları, zarflar ve karbon kağıdı benzeri teknik kağıtlar da ihtiyacınıza sunulmakta. Özel günler için tebrik kartları satın almak ya da sanatsal malzemeler kategorimizde bulunan sanat malzemeleri ile kendi kartlarınızı tasarlamak için kategorimizdeki ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Çantalar ve Dosyalama ve Arşivleme Ürünleri

Çantalar ve Dosyalama ve Arşivleme Ürünleri

Çantalar kategorimizi incelediğinizde çocuğunuz için okul çantası modellerinin ne denli farklı tema ve tasarımlarla üretildiğini göreceksiniz. Çocuğunuzun okula giderken taşımak istediği, tematik, renkli, eğlenceli, popüler çizgi film ve animasyon karakterinin basılı olduğu lisanslı ve orijinal okul çantası modellerimiz çocuklar için harika seçenekler sunuyor. Öte yandan, sırt çantası kullanan genç ve yetişkinler için de ürünlerimiz mevcut. Hem okul hem de iş hayatında, çocuğunuzun ve sizin ihtiyaç duyabileceği dosyalama ve arşivleme ürünleri de her evin ve her ofisin olmazsa olmazı. Klasör ve klasör çeşitleri, poşet dosya, magazinlik, evrak çantası, ayraçlar, sıkıştırmalı dosya çeşitleri ve sunum dosyası modellerimiz sayesinde belgelerinizi dilediğiniz gibi organize edebilirsiniz.

şahinticaret
şahinticaret
Şirket Ünvanı: şahin simit
İşletme Adı: şahin ticaret
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: sahinsimit06@hotmail.com
Vergi No: 13987219112
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 1,903 31
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 1,911 23
Mağazanın iletişiminden memnunum 1,830 27
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Kırtasiye & Ofis

için 6 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.