RÜZGARSAN
RÜZGARSAN
Şirket Ünvanı: Rüzgarsan Bilgisayar Elektronik Güvenlik ve Enerji Sis.San.ve Tic.Ltd.Şti.
İşletme Adı: Rüzgarsan Bilgisayar Elektronik Güvenlik ve Enerji Sis.San.ve Tic.Ltd.Şti.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ruzgarsanenerji@hs02.kep.tr
Vergi No: 7350697289
Mersis No: 0735069728900017
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 33 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 35 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 34 2
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Yedek Parça & Aksesuar

için 31 sonuç bulundu.

Yedek Parça & Aksesuar

Beyaz eşyanız arızalandığında, kullanımından hemen ümit kesenlerden misiniz? Yoksa beyaz eşya tamircilerinin söylediği yüksek fiyatlar, canınıza tak ettiğinden; tamir yerine, beyaz eşyanızı değiştirme ya da yenisini alma girişimlerinde mi bulunuyorsunuz? Beyaz eşyalarınız arızalandığında biraz dikkatle inceleyerek arızalı parçayı tespit edip, yenisiyle değiştirmek sandığınız kadar zor değil. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, davlumbaz veya elektrikli süpürge... Hangisinin bozulduğunun hiçbir önemi yok. Üstelik Beyaz Eşya Yedek Parça & Aksesuar satıcılarına veya toptancılarına giderek yorulmanıza da gerek yok. Bu parçaların, ürününüzün modeline ve yılına uygun olan orjinallerini sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bulunması güç, termostatik radyatör vanası, çamur ayrıştırıcı kalorifer tesisat filtresi, plastik kombi bağlantı seti, yoğuşmalı baca dirseği, baza uzatması gibi parçaları da kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Beyaz Eşya Yedek Parça & Aksesuarlarının orjinallerini temin etmeniz; cihazlarınızın kullanım ömrünü uzun kılacağı gibi, beyaz eşyalarınızın daha az enerji tüketerek çalışmasını da sağlar. Buderus, Demirdöküm, Vaillant Viessman, Bosch, Alf veya Arçelik markalarının orijinal beyaz eşya yedek parçaları ve aksesuarlarını sadece birkaç tıkla sipariş edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın, onarımı sırasında gerekli olan yedek parça ve aksesuarları güvenli yollardan sipariş ederek, beyaz eşyalarınızın tekrar ilk günkü performansında çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu yolla ihtiyacınız olan malzemeyi satıcıların söyleyeceği fiyattan daha uyguna satın alabilir, hızlı gönderim ile kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Araştırmacı ruhunuzu uyandırmanın ve evdeki bozulmuş beyaz eşyalarınızı, elden geçirmenin vakti geldi. Üstelik bir şeyi kendi başınıza onarmanın keyfini, bir kez yaşadıktan sonra teknik servislerin numaralarını yavaş yavaş evinizden uzaklaştırmaya başlayacaksınız.