RÜZGARSAN
RÜZGARSAN
Şirket Ünvanı: Rüzgarsan Bilgisayar Elektronik Güvenlik ve Enerji Sis.San.ve Tic.Ltd.Şti.
İşletme Adı: Rüzgarsan Bilgisayar Elektronik Güvenlik ve Enerji Sis.San.ve Tic.Ltd.Şti.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ruzgarsanenerji@hs02.kep.tr
Vergi No: 7350697289
Mersis No: 0735069728900017
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 33 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 35 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 34 2
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Tekne & Yat Malzemeleri

için 2 sonuç bulundu.

Tekne & Yat Malzemeleri

Tekne ve yatlar ile denizlere açılıp keyifli anlar yaşamanın en önemli aktivitelerden olduğu görülüyor. Doğru ekipman ve malzemeler ile birçok kullanıcının işlevsel, güvenli ve keyifli tekne aktivitesini yaparken aradığı malzeme yapılarından oluşan yat ve tekne malzemeleri , çeşitli renk ve tasarımlar ile karşınıza çıkıyor. Kaliteli ürün yapısı ile sizlerin aradığı her türlü ihtiyaca cevap veren tekne ve yat malzemeleri , sizleri memnun eden çeşitlerden oluşuyor.

Kaliteli ve Güvenli Yapılarıyla Tekne ve Yat Malzemeleri

Kaliteli ve Güvenli Yapılarıyla Tekne ve Yat Malzemeleri

Tekne ve yat malzemeleri , teknenin ve yatın su üzerinde güvenli, rahat ve daha keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Teknenin güverte malzemeleri, yedek malzemeleri ve güvenlik malzemeleri olmak üzere çeşitli şekillerde karşınıza çıkabilen tekne ve yat malzemeleri, farklı çeşitleri, renkleri ve işlevsellikleri ile memnuniyet yaratıyor. Tekne malzemeleri arasında bulunan kıyafetler, temizlik malzemeleri ve tekne bakım ürünleri, birçok açıdan teknenin uzun zaman su üzerinde daha güvenli ve bakımlı hareket etmesini sağlarken, ekstra yapıda bulunan yedek parçalar ise, sizlere güven veriyor. Teknenin dış tarafında ve gövdesinde kullanılacak boyadan teknenin demir ve halatlarına kadar olmak üzere birçok farklı yapıda deniz tekne malzemeleri bulunabiliyor. Kullanıcılarına memnuniyet veren yat ve tekne malzemeleri, yıkama için çeşitli kova ve hortum çeşitleriyle de ilgi görüyor. Tekne ve yatlar için üretilen konfor ürünleri arasında buzluk ve tekne derin dondurucuları da bulunuyor. Tekne ve yat malzemeleri arasında bulunan GPS aracı antenler de sağlıklı deniz trafiğini daha iyi hale getirebilmek için sizlere sunulan ürünler arasında olmaları ile biliniyor.

Tekne ve Yat Malzemesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tekne ve Yat Malzemesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Konforu sağlayan malzemelerden aydınlatma ürünlerine, boya bakım malzemelerinden güvenlik ekipmanlarına olmak üzere birçok yat ve tekne malzemesi bulunuyor. Can yeleği, can simidi ve ilk yardım seti modelleri ile sizlerin olası risklere karşı daha fazla hazırlıklı olmanızı sağlayan tekne ve yat güvenlik malzemeleri, zorunlu olarak bulundurulması gereken malzemeler arasında olmaları ile biliniyor. Tekne kaplama malzemeleri arasındaki boya bakım malzemeleri, teknenizin canlı organizmalar tarafından ele geçirilmesinin önüne geçip, daha iyi tekne ve yat görünümü sunabilmesini sağlayan bakım ürünleri olarak görülüyor. Tekne güverte malzemeleri arasında bulunan demir merdiven, tutamak, rüzgar yön göstergesi, tente ekipmanları ve güverte yıkama pompaları birçok farklı özellikte bulunan işlevsellikleri ile denizlerdeki tutkunuzu desteklemeleri ile dikkatleri çekiyor. Güverte malzemeleri arasında bulunan bayrak direği ve mangal ekipmanları, en fazla satın alınan güverte malzemeleri arasında bulunurken, bağlama ve demirleme ekipmanları da fazlası ile talep ediliyor. Tekne ve yat malzemeleri fiyatları, satın almak istenilen malzeme ve ekipmanın modeline ve özelliğine göre değişiklik gösteriyor. Spor & Outdoor kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Tekne ve Yat Malzemeleri Sağlamlık Vadediyor

Tekne ve Yat Malzemeleri Sağlamlık Vadediyor

Çelik, alüminyum ve dayanıklı plastik malzemeden oluşan tekne yapım malzemeleri , teknenizin iç ve dış yapısının en sağlam, güvenilir ve tasarım harikası olmasını sağlayan ürünlerden oluşuyor. Çelik saclar, dayanıklılığı ve sağlamlığı ile sizlere sunulurken, alüminyum malzemeler ise, boyaya ihtiyaç duydurmayan tarzı ile teknelerinizin en iyi şekilde yapımını ve tamirini sağlayan malzeme modelleri arasındaki yerini almasını sağlıyor. Tekne yat malzemeleri arasında bulunan şişirilebilir botlar, açık denizde demir atmış teknenizin hareketlenip kıyıya gelmemesini sağlayan pratik yapısı ile sizlerin botlarla hareket etmenizi sağlıyor. Yüzebilir halatlar, şamandıralar, halat esnetici ve fırtına çapası modelleri ile faydalı ekstra ürünlere de yer veren tekne ve yat malzemeleri arasında güvenlikten konfora, güvenlik yapısından kaplama malzemelerine kadar birçok farklı ürün modeli bulunuyor. Tekne ve yat malzemeleri arasındaki ürün modelleri, olası kötü durumlarda birçok farklı durumda tekneninizin eskisinedönmesini sağlayan sağlam ve kullanışlı ürünler olarak dikkatleri çekiyor. Birçok farklı özellik ve model yapısında bulunan tek ve yat malzemeleri arasından ihtiyacınıza uygun malzemeyi satın alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.