RÜZGARSAN
RÜZGARSAN
Şirket Ünvanı: Rüzgarsan Bilgisayar Elektronik Güvenlik ve Enerji Sis.San.ve Tic.Ltd.Şti.
İşletme Adı: Rüzgarsan Bilgisayar Elektronik Güvenlik ve Enerji Sis.San.ve Tic.Ltd.Şti.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ruzgarsanenerji@hs02.kep.tr
Vergi No: 7350697289
Mersis No: 0735069728900017
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 33 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 35 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 34 2
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Outdoor & Kamp

için 2 sonuç bulundu.

Outdoor & Kamp

Özellikle macera tutkunlarının tercihi olan kamp ve outdoor aktiviteler için gerekli olan belli başlı ekipmanlar bulunmaktadır. Outdoor & kamp ürünleri; birçok ekstrem spor için can güvenliği ve daha emniyetli bir deneyim için de ihtiyaç sebebidir. Eğer siz de outdoor aktiviteleri seviyorsanız kategorimizde yer alan ürün ve ekipmanları incelemenizi öneririz.

Outdoor Ekipmanlar

Outdoor Ekipmanlar

Outdoor ekipmanlar ya da outdoor malzemeleri deyince akla gelen ilk ürünlerin başında; çakı & bıçak, outdoor çanta, fener, kafa lambası, outdoor kameralar, güvenlik malzemeleri, tırmanma malzemeleri, ilk yardım ve medikal gereçler gibi ürünler gelmektedir. Tüm bu ekipmanlar kamp yaparken ya da trekking, tırmanma gibi outdoor aktivitilerini yaparken sizlere konfor ve emniyet sağlamaktadır. Örneğin; outdoor bıçaklar ve İsviçre çakısı kampçıların olmazsa olmaz ekipmanlarından biridir. Bunun yanı sıra eğer tırmanmayı seviyorsanız hem tırmanış ekipmanları edinmeli hem de istenmeyen kazalara karşı ilk yardım ve medikal ürünleri çantanızdan ayırmamalısınız.

Outdoor Giyim

Outdoor Giyim

Outdoor giyim ürünleri sizleri hem soğuk hava şartlarından, yağmur ve dolu gibi zorlu doğa şartlarından korur hem de sağlığınızı korur. Outdoor giyim ürünleri adından da anlaşılacağı üzere daha çok açık havada yapılan sporlarda kullanılmaktadır. Bu yüzden eğer outdoor aktivitelerle ilgileniyorsanız; outdoor aktivitenize uygun giyim ürünleri edinmeniz de fayda var. Kamp, doğa gezileri, tırmanma gibi aktiviteleriniz için outdoor kıyafetler kullanarak kendinizi daha rahat ve güvende hissedebilirsiniz. Outdoor giyim aynı zamanda çoğunlukla nefes alabilen kumaşlardan üretildiği için hem terleme yapmaz hem de ıslanma gibi durumlarda çok çabuk kurur.

Kamp Malzemeleri

Kamp Malzemeleri

Kamp tutkunlarının çok iyi bildiği gibi kamp malzemeleri hayli çeşitlidir. Kusursuz, konforlu ve emniyetli bir kamp deneyimi için kamp ekipmanları edinmek oldukça önemlidir. Kamp ekipmanlarının başında yemek yemek için gerekli olabilecek mutfak ekipmanları gelmektedir. Katlanabilir masa, buzluk, mataralar, piknik sepeti bu ürünlerden bazılarıdır. Bunun yanı sıra; kamp çadırı kampın olmazsa olmaz ekipmanıdır. Ayrıca kusursuz bir kamp deneyimi için uyku tulumu, şişme yataklar, matlar, kamp mobilyaları ve endüstriyel çadırları da inceleyebilirsiniz.

Outdoor Ayakkabı & Bot

Outdoor Ayakkabı & Bot

Outdoor aktiviteler boyunca günün yorgunluğunu taşıyan ayaklarımızın rahat etmesi oldukça önemlidir. Bu nedenler outdoor ayakkabı ve bot tercihinde bulunmanızı öneririz. Bu ayakkabılar normal ayakkabılar ile kıyaslandığında hem çok daha konforlu hem de çok daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kamp ayakkabı çeşitlerinden bazıları; trekking& hiking ayakkabıları, outdoor çizme, outdoor terlik ve sandalet, dağcılık ve tırmanma için özel olarak üretilmiş outdoor ayakkabılar, kar botu, askeri bot ve kaya tırmanışı için kullanılabilecek outdoor ayakkabı modelleridir. Tüm bunları outdoor ayakkabı kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Karavan & Ekipmanları

Karavan & Ekipmanları

Karavan outdoor aktiviteler ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde konaklama sağlama anlamında ideal bir üründür. Son zamanlarda karavan kamplarının hayli popüler olması sebebiyle de karavan ekipmanlarına duyulan ihtiyaç artmıştır. Eğer siz de bir karavana sahipseniz ya da bir karavan satın almayı düşünüyorsanız; karavanızda bol bol kullanacağınız bazı ekipmanları de edinmeniz gerekir. Karavan malzemelerinden bazıları; karavan tuvalati, karavan lavabosu, karavan tavan havalandrması, karavan destek ayağı, güvenlik kilidi, çeki demiri gibi ürünlerdir. Tüm bu ürünleri ve diğer outdoor ve kamp ekipmanlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.