Reyontek
Reyontek
Şirket Ünvanı: ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
İşletme Adı: ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ozilkebilisim@hs03.kep.tr
Vergi No: 6621303368
Mersis No: 0662130336800001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 625 17
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 629 13
Mağazanın iletişiminden memnunum 575 28
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Su Sebili

için 2 sonuç bulundu.

Su Sebili

Evlerde çok sık rastlamasak da ofislerde, kliniklerde, kuaförlerde ve daha birçok iş yerinin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından biri olan su sebili, elinizin altında her an temiz su, sıcak su veya soğuk su olmasını sağlayan pratik bir alettir.

Su Sebili Nedir?

Su Sebili Nedir?

Su sebili, kabaca tarif etmek gerekirse, bir su kaynağındaki suyu size içebileceğiniz miktarda ulaştıran cihazdır. Su sebillerinin birkaç modeli vardır ve bunlardan bir kısmı su kaynağına monte edilmeyi gerektirir. En sık modeller masaüstü su sebili ve dik su sebilidir. Masaüstü su sebili küçük boyutludur ve kişisel kullanıma uygundur. Dik su sebilleri ise priz olan her yerde bağımsız olarak kullanılabilir. Dik su sebillerinin sadece normal su veren, hem normal hem sıcak su veren, hem sıcak hem de soğuk su veren çeşitleri bulunur. Cihazı fişe takmazsanız sadece normal su içersiniz ama her halükarda suyunuz bir filtreden geçerek size ulaşır. Su sebilinin suyu soğutması ısıtmasından daha zordur çünkü daha karmaşık bir mekanizma gerektirir. Su sebillerinin üstüne damacana takılır ve cihazın filtresinden geçen suyu kendi bardağınızla veya tek kullanımlık plastik bir bardakla içebilirsiniz. Yani, kalabalık yerlerde ihtiyaç duyulan tamamen hijyenik bir süreç söz konusu.

Su Sebili Nasıl Temizlenir?

Su Sebili Nasıl Temizlenir?

Su sebili temizliği hayati önem taşır çünkü bulaşık makinesi veya çamaşır makinesi kirlenmesinin aksine, buradaki kirlilik doğrudan sindirim sisteminize karışacaktır. O yüzden su sebillerinin düzenli olarak temizlenmesi önerilir. Temizlik yapmadan önce cihazı fişten mutlaka çıkarın. İçinin temizliğine geçmeden önce damacananın ağzını yerleştirdiğiniz kısmı bir süngerle iyice temizleyin. Temizlik malzemesi olarak deterjan kullanacaksanız defalarca durulama yaparak içeride hiçbir kalıntının kalmadığından emin olun. Deterjan suyla karışırsa olumsuz sonuçları olabilir. Daha doğal bir yöntem olarak suya bir miktar sirke ve birkaç damla çamaşır suyu katmayı deneyebilirsiniz. Su sebilinin musluklarında ve artan suyu toplayan haznesinde de tortu birikmiş olabilir. Muslukları yerinde, hazneyi ise çıkarıp bir lavaboda temizleyebilirsiniz.

Su Sebili Fiyatları Ne Kadar?

Su Sebili Fiyatları Ne Kadar?

Su sebili fiyatları genellikle ürünün özelliklerine bağlıdır. Sadece sıcak su veren bir su sebili, hem sıcak hem soğuk su veren bir su sebilinden daha düşük fiyatlı olacaktır. Gerçekten ihtiyacınız olmayacak özelliklere para vermemeye çalışın. Bunun dışında su sebilinin gövdesinin paslanmaz çelik veya plastik olması da maliyeti büyük ölçüde değiştirir ve bu da fiyatlara yansır. Su sebili Beko, Arçelik, Goldmaster, Alhus, Esco ve diğer birçok ünlü beyaz eşya markası tarafından üretilmekte. Su sebilinizi konuklarınız kullanacaksa ve halihazırda yoksa su sebili bardaklığı monte etmeniz de yararlı olacaktır. Su sebilleri evlerde yaygın olmasa da aslında birçok pratik çözüm sunabilir. O yüzden özellikle sıcak suya ihtiyaç duyuyorsanız evinize su sebili almayı düşünebilirsiniz. Tüm beyaz eşya çeşitleri için Beyaz Eşya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Su Sebilinin Sıcak Suyuyla Yapılabilecekler

 • Şişelerdeki yapışkan etiketleri çıkarabilirsiniz.
 • Sıkışan kavanoz kapaklarını açabilirsiniz.
 • Çay hazırlayabilir veya çorba yapabilirsiniz.

Bunlara Dikkat!

 • Sıcak su kaynar seviyede olacaktır, dikkat edin.
 • Damacanayı koyarken fişe su sıçratmamaya çalışın.
 • Su sebilinde su dışında içecek kullanmayın.