Reyontek
Reyontek
Şirket Ünvanı: ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
İşletme Adı: ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ozilkebilisim@hs03.kep.tr
Vergi No: 6621303368
Mersis No: 0662130336800001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 568 16
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 571 13
Mağazanın iletişiminden memnunum 524 28
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Kadın Bakım Ürünleri

için 1 sonuç bulundu.

Kadın Bakım Ürünleri

Birçok zaman, insan olmak, özellikle de kadın olmak bakımlı olmayı da beraberinde getirir. Bakımlı olmaktan kasıt makyaj, saç baş, manikür pedikürden ibaret değil. Epilasyon ve genital temizlik de buna dahil. Kadın bakım ürünleri sayesinde bunları çok rahat bir şekilde halledebilirsiniz.

Ağda, Epilasyon, Tüy Alma

Ağda, Epilasyon, Tüy Alma

Epilasyon, tüyleri almak anlamına gelir. Tüyleri kavrayacak şekilde yapışkan bir formüle sahip olan ağda, tüyleri kökünden alırken cildinizi de besler, cildinizde yumuşacık bir etki bırakır ve neredeyse bir ay boyunca etkisini sürdürür. Epilasyon aletleri de tüyleri bir cımbız gibi kökünden çekerek çıkarır. Ağda gibi uzun süreli sonuç vermesinin yanı sıra ağda bezi gibi ekstra malzeme gerektirmez, yapış yapış his bırakmaz. Tüy dökücü kremler de tüyleri köküne yakın bir şekilde döken, ağda kadar uzun süreli olmasa da etkili bir yöntemdir. Jilet yüzeysel ve kısa süreli bir çözümdür ama pratiktir. Tüyleri hiç almak istemezseniz tüy sarartıcı ile göze batmamalarını sağlayabilirsiniz.

Genital Ürünler

Genital Ürünler

Kadın genital organları erkeklerinkinden farklı olarak daha hassastır ve daha dikkatli bir bakıma ihtiyaç duyar. Regl döneminde hem sızıntıyı önleyen hem de tahriş etmeyen hijyenik pedler ve tamponlar kullanmak önemlidir. Gün içinde idrar kaçırma ve akıntıları engelleyecek günlük ped kullanımında da aynı şeyler geçerli, hatta bunların doğal yapıyı bozabilecek kimyasallar içermemesine özen göstermelisiniz. Kadın genital bölge temizliğinde ise fazlasıyla dikkatli olmanız gerekiyor çünkü dış kısımların temizliği can alıcı bir önem taşırken iç kısımları hijyenik ürünlere çok fazla maruz bırakmak faydalı bakterilerin yok olmasına ve dolayısıyla enfeksiyonlara zemin hazırlanmasına yol açabilir. Sebamed gibi markaların dermatolojik olarak test edilmiş ürünlerine yönelmek daha iyi olacaktır.

Kadın Bakım Ürünleri Fiyatlar

Kadın Bakım Ürünleri Fiyatlar

Kadım bakım ürünleri birbirinden çok farklı malzemeleri içerse de fiyatlar genelde ekonomik. Özellikle düzenli olarak kullanılması gereken hijyenik pedler bütçeyi yormayacak kadar fiyat çeşitliliğine ve deneme yanılmaya imkan verecek kadar da marka çeşitliliğine sahip. Farklı markaların ağdaları, pedleri ve diğer bakım ürünleri farklı malzemeler içerebilir, farklı formüllerden oluşabilir. Vücudunuzu tanıyın ve size iyi gelen ürünleri tespit etmeye çalışın. Ağda veya tüy dökücü kremlere cildiniz alerjik reaksiyon gösteriyorsa epilasyon aletlerinin yanı sıra tüy yayı veya iplikle tüy alma seçeneklerine de bakabilirsiniz. Sebamed, Rowenta, Veet, Sesu, Orkid, Kotex, Braun, Philips, Bioder, Arzum, Babyliss, Cumlaude Lab ve daha birçok markanın kadın bakım ürünleri burada.