Reyontek
Reyontek
Şirket Ünvanı: ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
İşletme Adı: ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ozilkebilisim@hs03.kep.tr
Vergi No: 6621303368
Mersis No: 0662130336800001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 568 16
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 571 13
Mağazanın iletişiminden memnunum 524 28
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Erkek Bakım Ürünleri

için 2 sonuç bulundu.

Erkek Bakım Ürünleri

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri yalnızca kadınların ihtiyaç ve tercihleri gözetilerek üretiliyor sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Tarzına ve dış görünüşüne önem veren bakımlı erkekler, cilt bakımı ve tıraş etmenlerinin ne denli önemli olduğunun farkındadır. Bu nedenle kullanacakları erkek bakım ürünlerini titizlikle seçerler. Kategorimizde erkek kişisel bakım rutinine dair ne varsa bulabilir, en uygun fiyatlarla hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Tıraş Makinesi

Tıraş Makinesi

Hem hızlı hem de oldukça pratik bir kullanımı garantileyen tıraş makinesi, özellikle yoğun bir programı takip etmek zorunda olduğunuz günlerde zaman ve etki konusunda kurtarıcınız olacak. Hem ıslak hem de kuru kullanıma imkan veren Braun, Philips ve Panasonic gibi markaların tıraş makineleri kategorimizde sizleri bekliyor.

Tıraş Bıçağı ve Yedekleri

Tıraş Bıçağı ve Yedekleri

Tıraş bıçağı çeşitlerimiz arasında, başta Gilette olmak üzere Derby, Bic, Braun gibi markaların 3 bıçaklı tıraş bıçağı ila 6 bıçaklı tıraş bıçağı gibi işlevsel ve pratik modellerini bulacaksınız. Aynı zamanda değiştirilebilen başlıkları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlayan tıraş bıçağı çeşitlerimiz için yedek tıraş bıçağı ve tıraş bıçağı seti seçeneklerimiz de mevcut.

Saç ve Sakal Kesme Makinesi

Saç ve Sakal Kesme Makinesi

Sakal kesme makinesi şekilli ve eşit boyda sakallar için en ideal ürünlerdir. Bu ürünler aynı zamanda saç kesimi için de kullanılabilen modeller barındırırlar. Eğer sakallarınızı tamamen kesmek yerine uzadıkça şekillendirmek istiyorsanız ve sakallı bir dış görünümü seviyorsanız, saç ve sakal seti olarak da satın alabileceğiniz ürünlerimiz tam size göre.

Erkek Cilt Bakımı

Erkek Cilt Bakımı

Nemlendirici krem, sakal serumları, tıraş sonrası balsam, tıraş sonrası losyon gibi erkek cilt bakım ürünleri sayesinde hem sakal ve bıyıklarınızın sağlıklı bir biçimde uzayıp şekillenmesini hem de cildinizin canlı ve genç görünmesini sağlayabilirsiniz. Tıraş öncesi ve sonrası cilt bakım ürünleri ve farklı işlevlere sahip öğelerden oluşan erkek cilt bakım seti çeşitlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin.

Tıraş Köpüğü, Jel, Krem

Tıraş Köpüğü, Jel, Krem

Eğer manuel bir jilet ya da tıraş bıçağı yardımıyla tıraş oluyorsanız, cildinizin tahriş olmasını engellemek ve sakallarınızı yumuşatmak adına tıraş köpüğü kullanmanız en ideal yöntemdir. Tıraş olmadan önce cildinize uygulayacağınız tıraş jeli, köpüğün aksine daha az köpüren bir yapıdadır ancak yoğundur. Tıraş köpüğü günlük kullanım için daha pratik olmakla birlikte, tıraş jeli cildi de beslediği için revaçta bir üründür.

Tıraş Sonrası Ürünler

Tıraş Sonrası Ürünler

After shave olarak da bilinen tıraş sonrası bakım ürünleri, olası tahrişleri, yaraları, kesikleri ve sivilce oluşumunu engellemek üzere formüle edilmiş erkek bakım ürünleridir. After shave balm, tıraş losyonları, tıraş sonrası cilde gereksinim duyduğu nemi kazandıran tıraş sonrası krem çeşitleri bu kategori altında yer almaktadır. Günün herhangi bir saatinde tıraş sonrası tamamen tazelenmek için bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Tıraş Fırçaları ve Seti

Tıraş Fırçaları ve Seti

Tıraş fırçası, tıraş köpüğü ile tıraş olan erkeklerin banyo rafındaki demirbaşlardan biridir. Köpüğü cilde kolayca yaymayı sağlayan tıraş fırçası çeşitleri, sentetik tıraş fırçası, at kılı tıraş fırçası ve porsuk kılı tıraş fırçası gibi modellere sahiptir. Tıraş sonrası kullanım için ense fırçası da yine kategorimizde bulabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.