Reyontek
Reyontek
Şirket Ünvanı: ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
İşletme Adı: ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ozilkebilisim@hs03.kep.tr
Vergi No: 6621303368
Mersis No: 0662130336800001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 634 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 638 14
Mağazanın iletişiminden memnunum 583 30
Tüm yorumları gör

Arama Kriterleriniz

Siemens
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Benzer Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç
Aradığınız kelimeye / kritere uygun bir sonuç bulunamadı.
 • Başka bir kelime ile arama yapabilir,
 • Kategorilere göz atabilir,
 • Arama kriterlerinizi değiştirebilirsiniz.

Siemens Beyaz Eşya

Günlük yaşantının en önemli ihtiyaçlarından olan beyaz eşyalar, birçok amaca hizmet eder. Isıtmadan soğutmaya, yemek pişirmekten temizliğe varıncaya kadar her an beyaz eşyalara ihtiyaç duyulur. Siemens, 171 yılık tecrübesi ve üstün Alman teknolojisiyle ürettiği yüzlerce beyaz eşya ürünüyle hayatınızı kolaylaştırır. Beyaz eşya markaları arasında kalitesi ve dayanıklılığıyla öne çıkan Siemens beyaz eşya modelleri arasından tüm beyaz eşya ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yeni evlenenlere, evini yenileyenlere ocaklar, buzdolapları, derin dondurucular, fırınlar, çamaşır ve bulaşık makineleri, kombiler, davlumbazlar ve daha yüzlerce beyaz eşyanın bulunduğu geniş ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz.

Mutfakta En Büyük Yardımcınız Siemens Beyaz Eşyalar

Mutfakta En Büyük Yardımcınız Siemens Beyaz Eşyalar

Beyaz eşyalar günlük yaşantı için hayati öneme sahiptir. Gıdalarınızı sağlıklı bir biçimde saklamak, hem bireysel hem de ev eşyalarınızda hijyen sağlamak, yiyecek ve içeceklerinizi pişirme ihtiyacınızı karşılamak için beyaz eşyalar günlük hayatın olmazsa olmazlarıdır ve bu bakımdan beyaz eşyasız bir ev düşünülemez. Siemens, bu ihtiyacın tamamını, üstün Alman teknolojisiyle ürettiği geniş beyaz eşya ürün yelpazesiyle karşılar. Eğer bir fırın alacaksanız Siemens'in mükemmel pişirme yapan, A enerji sınıfı, dökme demir çelikten mamul beyaz eşya ürünlerini seçebilirsiniz. Bu ürünler, ankastre, mikrodalga, tezgâh üstü, yarım boy, tam boy, solo ve midi gibi pek çok çeşide ayrılır. Mikrodalga fırınlarla ani pişirme ve buz çözme işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. İnox (paslanmaz çelik) yüzeye sahip fırınlar hem görünüm hem de ürün performansı bakımından çok idealdir. %30 oranında enerjiden tasarruf sağlayan ankastre fırınlar, esnek pişirme seçenekleri sunar, geniş programlama seçenekleri vardır. Tüm açılardan okunabilen dokunmatik TFT ekranlarından pişirme sürecini takip edebilirsiniz. Aydınlatmalı ve geniş iç hacimleri ile aynı anda 2-3 tepsi pişirme yapan modelleri vardır. Beyaz, gümüş gri, siyah ve inox fırın ve ocak çeşitleri renk bakımından da zengin seçenekler sunar. Solo ve ankastre beyaz eşyalar arasında elektrikli ve gaz kombinasyonlu modeller bulabilirsiniz. Hepsi mutfağınız için biçilmiş kaftandır. Tüketicilerin, Siemens'in üstün kalitesine vurgu yaptığı Siemens beyaz eşya yorumları müşteri memnuniyetini yansıtır. Bu memnuniyete siz de dahil olabilirsiniz.

Derinlemesine Hijyen Sağlayan Siemens Beyaz Eşyalar

Derinlemesine Hijyen Sağlayan Siemens Beyaz Eşyalar

Eviniz için ihtiyaç duyduğunuz beyaz eşya modelleri arasında çamaşır ve bulaşık makineleri önemli yer tutar. Sağlık için hijyenin ne kadar önemli olduğu düşünülerse, bu konuda en kaliteli ürünleri seçmenin ne kadar gerekli olduğu daha iyi anlaşılır. Siemens, üstün teknolojilerle ürettiği çamaşır ve bulaşık makinelerini tüketicilerin beğenisine sunar. 8 ile 10 kg arasında değişen çamaşır yıkama kapasitesi sunan çamaşır makinesi modelleri, 1000 ve 1400 arasında değişen sıkma devirlerine sahiptir. Pek çok programlama seçeneği sunan solo ve ankastre çamaşır makinelerinin bazı modelleri kurutma yapabilir. Sadece çamaşır kurutma amacıyla makine alacaksanız Siemens'in yüksek kurutma kapasiteli beyaz eşyaları bunun için idealdir. Sessiz ve titreşimsiz çalışan makineler, güvenlik bakımından da pek çok emniyet içerir. Bulaşık makinesi ihtiyaçlarınız için, Siemens beyaz eşya ürünleri arasında birçok bulaşık makinesi modeli bulabilirsiniz. Siemens bulaşık makineleri, düşük ses profilleriyle çalışır. Bulaşıklarınızı derinlemesine temizler, dezenfekte eder ve hijyen sağlar. Yüksek sıcaklıklarda yıkanan bulaşıklarda, elde yıkamayla asla sağlayamayacağınız hijyeni elde edebilirsiniz. Siemens bulaşık makineleri arasında 6- 12-13 ve 14 kişi kapasiteli bulaşık makineleri bulabileceğiniz gibi, 3 - 4 - 5 -6 - 7- 8 programlı ve A enerji sınıfı bulaşık makineleri de bulabilirsiniz. Hem bütçenize hem de mutfağınızın fiziki koşullarına göre mutlaka bir Siemens bulaşık makinesi modeli bulmanız mümkündür. Bulaşık makinelerinin beyaz, gümüş gri, siyah ve inox gibi renk opsiyonları dışında, ankastre veya yarı ankastre modellerini de bulabilirsiniz. Yeni ev döşeyenler için veya evini yenileyenler için üçü bir arada Siemens beyaz eşya seti idealdir. Bütçenize uygun beyaz eşya seti ile mutfağınızdaki fırın, davlumbaz ve ocak ihtiyacınızı aynı anda karşılayabilirsiniz. Beyaz, gümüş gri ve inox seçenekleri bulunan Siemens beyaz eşya paketi, cam ve ankastre olan modeller de sunar.

Siemens Soğutucu ve Dondurucu Beyaz Eşya Modelleri

Siemens Soğutucu ve Dondurucu Beyaz Eşya Modelleri

Siemens buzdolabı ve derin dondurucu beyaz eşya modelleri arasında, alttan veya üstten donduruculu No-Frost buzdolapları bulabileceğiniz gibi sadece dondurucu vazifesi gören derin dondurucular da bulabilirsiniz. Ankastre, sandık tipi, tezgâh seviyesi veya buzdolabı tipi derin dondurucular, Inox ve farklı renk opsiyonlarının dışında, çekmeceli seçenekler de sunar. Siemens, kombi tipi, iki kapılı, tek kapılı, gardırop tipi, alttan veya üstten donduruculu, ankastre veya normal buzdolabı seçenekleriyle geniş bir ürün yelpazesi sunar. Buzdolapları ve derin dondurucular, No-Frost özelliklerinin yanı sıra A enerji sınıfı olup, enerji tasarrufu ile çalışır. Geniş iç hacimleri ile birçok gıdayı depolamanıza izin verir, yüksek soğutma kapasiteleri ile beklediğiniz performansı sunar. Siemens'in zengin davlumbaz modelleri arasında, duvar tipi, ada tipi, cam, çelik, ankastre, Inox, karbon filtreli, sürgülü ve gömme modeller bulabilirsiniz. Tüm bu ürünler, mutfağınızda hava sirkülasyonu sağlar, kokuları izole eder, yemek buharını tahliye eder ve mutfağınızın havasını tazeler. Eşyalarınızın üzerinde yağ birikmesini önleyerek işinizi kolaylaştırır. Siemens'in beyaz eşya ürünleri arasında, sıcak su ihtiyacınızı süratle karşılayan ani su ısıtıcılar, ani ısıtıcı mikrodalga fırınlar, dar alanlar için set üstü ocaklar ve oda termostatları da bulabilirsiniz. Yeni evlenenler, evini yenileyenler, çeyiz dizenler veya muhtelif nedenlerle beyaz eşya alacak olanlar için birbirinden kaliteli ve şık Siemens beyaz eşyalar ve beyaz eşya paketi/seti ile tüm beyaz eşya ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Siemens ürünler, yüksek Alman teknolojisi ile imal edilmiş olup, kalitesi Alman kurumlarınca da belgelendirilmiş ürünlerdir. Bu kalite ve güvenceyle evinizi gönlünüze göre beyaz eşya ile dayayıp döşeyebilirsiniz. Üstelik tüm ürünlere çeşitli ödeme kolaylıklarıyla kolayca sahip olabilirsiniz. Kalitesi ve dayanıklılığıyla tüketicilerin beyaz eşya önerileri arasında bulunan Siemens ürünler, bütçenize uygun Siemens beyaz eşya fiyat seçenekleriyle hizmetinizdedir.