rafburada
rafburada
Şirket Ünvanı: SENA RAF BEYAZ EŞYASOĞ.SİS.MOB.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İşletme Adı: Sena Raf
Tescilli Marka: Senaraf
KEP Adresi: -
Vergi No: 7610491987
Mersis No: 0261049198700013
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 2,462 210
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 2,428 244
Mağazanın iletişiminden memnunum 2,226 247
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Rafburada (64)
(20)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Kitaplık & Raf

için 87 sonuç bulundu.

Kitaplık & Raf

Sahip olup olabileceğiniz en faydalı mobilya parçalarını sayacak olsak, kitaplık ve raflar listede ilk beşe girer desek, abartmış olmayız. Multi-fonksiyonelliğin tabiri caizse "kitabını" yazan birbirinden şık kitaplıklar ve dar alanların bir numaraları kurtarıcıları raf sistemleri, büyük küçük her evin olmazsa olmazlarından.

Birbirinden Şık Raf Modelleri

Birbirinden Şık Raf Modelleri

Özellikle küçük evlerin dekorasyonunda bolca başvurulan raf üniteleri, eşya muhafaza etme konusunda başka hiçbir mobilya parçasının eline su dökmesine izin vermiyor. Söz konusu raf modelleri olduğu zaman sınırsız alternatif ile karşı karşıya kalacağınızı, dolayısıyla da nihai seçimi yapmakta biraz zorlanacağınızı söylememiz mümkün. Tabii ki ideal raf seçimini yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar var. Rafı tamamen dekoratif amaçlı mı kullanacaksınız yoksa ağırlık taşıması mı gerekecek? Kapalı bir raf sistemi istiyorsunuz yoksa açık bir raf ünitesi mi? Alacağınız raf kitaplık işlevi de görecek mi? İhtiyaçlarınıza yönelik tüm sorulara uygun cevapları bulduktan sonra bütçenizi de göz önünde bulundurarak birbirinden alımlı raf çeşitleri arasından kararınızı vermeniz mümkün. El yapımı ahşap raflar, gizli bağlantılı raf setleri ve dekoratif ferforje raf modelleri kategorimizde bulabileceğiniz ürünlerden sadece birkaçı.

Kullanışlı ve Zarif: Kitaplıklar

Kullanışlı ve Zarif: Kitaplıklar

Eğer birkaç duvar rafının kitaplarınızı muhafaza etmeye yetmeyeceğini düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan şey kapsamlı ve kaliteli bir kitaplık olabilir. Karşınıza çıkacak kitaplık modelleri de en az raflar kadar çeşitli ve bol keseden... Salonunuz ya da çalışma odanız için bir kitaplık bakıyorsanız öncelikli olarak kitaplıkta neleri barındırmak istediğinize karar vermeli ve ona uygun ebatlarda bir kitaplık seçmelisiniz. Özellikle ceviz ve meşe renginde, ahşap kitaplık rafların popüler olduğu son dönemde kitaplarınızla beraber en sevdiğiniz dekoratif objeleri ve koleksiyonlarınızı da kitaplığın üzerinde sergilemeniz mümkün. Klasik kitaplık tasarımlarının yanı sıra özel üretim, özgün kitaplık çeşitleri ile de yine bu kategoride karşılaşmanız mümkün. Bolca eşya için 5-6 katlı, geniş gövdeli kitaplıkları tercih edebilir, daha minimal bir kullanım için bel hizasını geçmeyen, daha çok dekoratif amaçlı kullanılan mini kitaplıklardan temin edebilirsiniz. Eğer profesyonel amaçlı kullanıma istinaden bir kitaplık arayışı içerisindeyseniz kitaplıklı çalışma masası modellerine de göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Raf & Kitaplık Fiyatları

Raf & Kitaplık Fiyatları

Piyasanın en kaliteli kitaplık ve raflarını kategorimizde en uygun fiyatlarla bulacağınıza eminiz. Bu kategoride sergilenen raf fiyatları daha çok rafın üretildiği materyale göre değişirken kitaplık fiyatları daha çok markaya ve kitaplık ölçülerine göre farklılık gösterebiliyor. Kategorimizde bulabileceğiniz kitaplık ve raf markaları neler mi? Boo, Adore, Minar, Yıldız Mobilya, Tekzen Home, Purupa, Albino, Rafevi ve Crate&Barrel gibi popüler mobilya üreticilerinin raf ve kitaplık çeşitleri, beğeninize sunulan ürünlerden sadece birkaçı. Bütçenize, ihtiyaçlarınıza ve dekorasyon zevkinize en uygun kitaplık ve en uygun raf burada sizleri bekliyor.