ÖZKAPLANMOTOR
ÖZKAPLANMOTOR
Şirket Ünvanı: KADİR BÜK
İşletme Adı: ÖZKAPLANMOTOR
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 14394040320
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 393 11
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 399 5
Mağazanın iletişiminden memnunum 370 19
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Kuba (330)
NGK (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(84)
ve üzeri (93)
ve üzeri (96)
ve üzeri (96)
ve üzeri (97)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Yedek Parça & Aksesuar

için 638 sonuç bulundu.

Yedek Parça & Aksesuar

Yedek parça ve aksesuar ürünleri, motosikletlerin sorunsuz bir şekilde çalışmasına katkı sağlıyor ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamaya yardımcı oluyor. Motosikletlerin arızalanan parçalarının değişmesi, kazaları önlemeyi sağladığından, sürücülerin motor yedek parça ve aksesuar ürünlerini almaları güvenliklerini arttıran kriterler arasında bulunuyor. Motor yedek parça modelleri, motorun çalışmasını kolaylaştıran sistemleri içeriyor. Yedek parça ve aksesuar modelleri, motorun; ateşleme, yağlama, soğutma ve yakıt harcama gibi temel işlemlerinin aktif bir şekilde çalışmasına katkı sağlarken, motosiklet için gerekli olan benzinin ideal bir şekilde kullanılmasına da yardımcı oluyor.

Yedek Parça ve Aksesuar Ürünleri ile Motorunuzu Koruyun

Yedek Parça ve Aksesuar Ürünleri ile Motorunuzu Koruyun

Motor yedek parça ve aksesuar ürünleri arasında bulunan hava filtresi, motosiklete dışarıdan gelen havayı temizleyerek, emme manifolduna ya da karbüratör sistemine gönderiyor. Karbüratör ise, benzin ve havayı en uygun şekilde karıştırıp ayarlayarak motorun çalışmasını hızlandırıyor. Motosiklet yedek parça ve aksesuar modelleri arasında yer alan manifolt sistemleri, karbüratör yardımıyla karışan hava ve benzini silindirlere eşit bir biçimde dağıtarak, yakıtın fonksiyonel bir biçimde kullanılmasını kolaylaştırıyor. Egzoz manifoldu ise kullanılan benzinden arta kalan gazları dışarıya göndermek amacıyla kullanılıyor. Motosiklet içerisinde yakılan benzinden kalan gaz kütlesinin toplanarak dışarıya atılması, motorun takılmadan çalışmasına yardımcı oluyor. Motosiklet elemanları arasında bulunan buji parçası en işlevsel parçalar arasında bulunuyor. Buji, motosikletin çalışması için gerekli olan yakıt ve hava karışımını ateşleyerek, motora çalış komutunu gönderiyor.

Değişen Mevsim Şartlarına Karşı Uyum Sağlayan Aksesuarlar

Değişen Mevsim Şartlarına Karşı Uyum Sağlayan Aksesuarlar

Lastik, filtre, cilalama spreyi ve motor koruma demiri gibi aksesuarlar motosiklet modellerinin, dış görünümlerinin yeni gibi kalmasına yardımcı oluyor. Yedek parça ve aksesuar ürünleri, motorları değişen mevsim şartlarına karşı koruyor. Motosiklet brandaları işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan aksesuarlar arasında yer alıyor. Branda modelleri, motosikletlerin dış yüzeyini her türlü dış etkenden korumayı sağlarken, aracın çizilmesini ve kısa vadede yıpranmasını da önlüyor. Yaz aylarında aşırı sıcaktan dolayı, motosikletlerin ısınmasını ve tahrip olmasını önlemeye yardımcı olan ekipmanlar, kış aylarında ise kar ve yağmur gibi doğa olaylarının motora zarar vermesini engelliyor. Motosiklet kilidi çeşitleri, her türlü hırsızlığa karşı önlem almak amacıyla kullanılan motor aksesuar ürünleri arasında bulunurken, motor lastikleri güvenli bir sürüş için en çok ihtiyaç duyulan parçalar arasında yer alıyor. Motosiklet aksesuar modelleri arasında bulunan, far muhafazası ve çamurluk çeşitleri, aracın korunmasına katkı sağlarken motosikletin dış görünümünün dikkat çekici olmasını kolaylaştırıyor. Motosiklet kullanıcıları için en önemli yedek parça ve aksesuar ekipmanları arasında motor yağları yer alıyor. Motor yağları, motosiklet bakımını yapmayı sağlayan unsurlar arasında bulunuyor. Motosiklet modifiye aksesuar ürünleri, sağlam ve kaliteli malzemelerin birleşiminden imal ediliyor.

Fonksiyonel Yedek Parça Modelleri

Fonksiyonel Yedek Parça Modelleri

Elektrikli motor yedek parça ürünleri arasında; akü, arka teker sensör takımı, elektrikli bisiklet şarj cihazı gibi ekipmanlar bulunuyor. Motosiklet kullanıcıları için gerekli olan parçalar, motorun daha uzun süre işlevsel bir şekilde kullanılmasına katkı sağlıyor. Motosiklet bakımının düzenli bir şekilde yapılması için gerekli olan ekipmanlar, aracın performansını en üst düzeyde arttırarak kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. ATV motor aksesuarı modelleri, motosiklete tam olarak uyum sağlıyor ve motorların kullanım ömrünü arttıran etkenler arasında bulunuyor. Motor aksesuar fiyatları, arz talep ilişkisine göre farklı aralıklarda seyrediyor. Genellikle az yakıt tüketen cup motor yedek parça ve aksesuar modelleri, motorun daha pratik bir biçimde kullanılmasına ve oluşabilecek problemlerin azalmasına katkı sağlıyor. Cup motor yedek parça fiyatları bu açıdan, ürünlerde kullanılan malzeme kalitesine göre farklılık gösterebiliyor. Motor yedek parça fiyatları genel olarak, kullanıcıların bütçelerine hitap ediyor.