Yürüteç & Yürüme Yardımcıları

Bebeğinizin çabucak yürümesine destek olmak için yürüteçlerden ve yürüme yardımcılarından faydalanabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip yürüteç çeşitleri, çocuğunuzun yürümesini hızlandırırken aynı zamanda son derece eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesine de yardımcı olmaktadır. 6 ayı dolduran bebeklerin yürüteç kullanmasında bir sakınca bulunmamaktadır. Aksine bacak kaslarını güçlendirerek yürüme süresini kısaltmaktadır. Çocuklar 6. aydan sonra yerinde duramaz bir hale gelir ve sürekli kendileriyle ilgilenilmesini isterler. Birçok anne ve baba, bebeğini oyalamak için yürüteç çeşitlerini kullanmayı tercih eder. Özellikle çok hareketli çocuklarla başa çıkmak ne yazık ki çok zordur. Sürekli yürümeleri için ellerinden tutmak ya da sürekli kucakta dolaştırmak son derece yorucudur. İşte tam bu noktada yürüteç çeşitleri işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak.

Yürüteç çeşitlerinin üzerinde, bebeklerin ilgisini çekebilecek oyuncaklar bulunmaktadır. Böylece bebeğiniz yürütecin üzerinde bulunan oyuncak barıyla kendini oyalayabilecek, dilediği zaman yürütecin desteğine oturabilecek. Büyük bir evde oturuyorsanız, bebeğinizin rahatça hareket etmesini sağlamak için yürüteç kullanmanız gerekebilir. Böylece bebeğiniz dilediği gibi evinizin salonunda dolaşabilecek, siz televizyon izlerken o da salonda sizinle birlikte eğlenebilecek. Bahçeli bir eviniz varsa, bebeğinize hava aldırmak için yürüteci bahçede de kullanabilirsiniz. Chicco yürüteç, birçok annenin güvenle tercih ettiği yürüteç çeşitleri arasında yer almaktadır. Gövde yüksekliği ayarı bulunduğu için son derece kolay kullanım imkanına sahiptir.

Tıpkı yürüteçler gibi bebeklerin yürümesine katkı sağlayan ilk yürüme arabaları bulunmaktadır. Bu ürünler, çocuğunuzun fiziksel gelişimini destekler ve denge kontrolünü öğretir. Bacakların ve kasların gelişmesinde son derece etkilidir. Yavrunuzun kendini ittirerek hareket ettirecek ve bacak kaslarının gelişmesine destek olurken yürümek için ilk adımı da atmış olacak. Oyuncak araba üzerinde bulunan havalı korna ve telefon aksesuarları, çocukların oldukça fazla ilgisini çekmektedir. Çocuğunuz bu oyuncağı ile son derece keyifli vakit geçirirken aynı zamanda yürümeyi de öğrenecek. Chicco ilk yürüme arabasının toplamda 4 fonksiyonu bulunmaktadır. Yürümeye yardımcı olan bu ürün, bebeğin gelişim aşamalarına göre 4 konuma getirilebilir. Kategorimizde yer alan ilk yürüme arabalarının fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek bebeğiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Küçük bebeklerin bacak kaslarını geliştirmek için hoppala çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Hoppala, bebeğinizi eğlendirirken aynı zamanda fiziksel gelişimine de katkı sağlayacaktır.

OyuncakMucidi
OyuncakMucidi
Şirket Ünvanı: Celal Şahinler
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: celal.sahinler@hs01.kep.tr
Vergi No: 22223183452
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%79

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 22 9
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 23 8
Mağazanın iletişiminden memnunum 21 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yürüteç & Yürüme Yardımcıları

için 14 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.