otoplexi
otoplexi
Şirket Ünvanı: OSMANLI OTO AKSESUAR YEDEK PARÇA İMALAT İHT.İHR.LTD.Ş
İşletme Adı: OSMANLI OTO AKSESUAR
Tescilli Marka: OTOPLEXİ
KEP Adresi: osmanlitoaksesuar@hs01.kep.tr
Vergi No: 6480980492
Mersis No: 0648098049200001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%99

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 36 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 38 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 33 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Oto Cam & Aksesuar

için 1 sonuç bulundu.

Oto Cam & Aksesuar

Otomobilinizin daha şık bir görünüm kazanması ve özgün bir dekorasyona sahip olması için yararlanabileceğiniz oto cam aksesuar ürünleri aracılığıyla arzu ettiğiniz tasarımı aracınıza taşıyabilirsiniz. Arabanızın camlarının hava şartlarından hasar görmemesi ve park halindeyken donma, çatlama gibi problemler yaşamaması için ideal olan koruyucu ürünlerle aynı zamanda yaz sıcaklarına karşı da araç içini koruyabilirsiniz. Araba aksesuar ürünleri sayesinde daha sempatik bir görünüm yaratırken işlevsel kullanım olanağı sunan ürün modelleri aracılığıyla yararlı bir aksesuar satın alabilirsiniz. Arabanızın camlarının daha sağlıklı bir şekilde kalması sayesinde hem araç şoförü hem de yolcular keyifli bir şekilde yolculuk edebilir. Ön cama yapıştırabileceğiniz numaratörler sayesinde önemli numaralara ihtiyaç duyulan anlarda anında ulaşabilirsiniz. Cep telefonunuzun şarjının yeterli olmadığı zamanlarda numaratör üzerinden gerekli numaralara anında erişebilirsiniz. Oto cam aksesuar fiyatları sahip oldukları çok yönlü kullanım avantajlarıyla beraber oldukça ekonomik bir düzey taşır.

Soğuk Hava Şartlarına Karşı Önlem

Soğuk Hava Şartlarına Karşı Önlem

Kar ve buz önleyici branda örtüler yardımıyla zorlu kış aylarında arabanızın camlarında çizilme, çatlama, kırılma gibi problemler yaşanmasının önüne geçersiniz. Her gün araba kullanan kişiler için son derece ideal olan cam brandaları sayesinde sabah işe giderken arabanızın camlarını temizlemek için vakit harcamazsınız. Kar birikmesini önleyen brandalar kolayca takılıp çıkarılabilir yapıdadır. Don ve ayaz olan gecelerde otomobilinizin camının buz tutması önlenir. Pratik bir şekilde katlanabilen koruyucu brandayı arabanızın bagajında saklayabilirsiniz. Oto dış aksesuar ürünleri arabanızın hasar görmesini önleyerek değerini korumasını sağlar. Sıkıştırma kanatlarına sahip olan brandaların aynı zamanda ayna bölgesini de kapsayan akıllı tasarımları sayesinde arabanızın sağlıklı bir şekilde koruma altına alınır. Birçok binek otomobil için ideal olan uyumlu yapılarıyla kullanım rahatlığı yarata brandalar koyu renkli tasarımları sayesinde güneşi çekerek kış aylarında aracınızı ısıtır. Yaz aylarında ise güneşi yansıtan ve oto aksesuar çeşitleri arasında yer alan açık renkli brandalardan yararlanabilirsiniz.

Araç İçerisinde Ev Konforu

Araç İçerisinde Ev Konforu

Arabanızın iç dekorasyonunu özgünleştirmenizi sağlayan oto aksesuar cam perdesi yardımıyla uzun seyahatlerde yolcuların daha rahat bir uyku uyuyabilmesi sağlanır. Perde sayesinde gündüz saatlerinde güneş ışığından, gece saatlerinde ise lamba ışıklarından korunarak daha rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Aşırı sıcak havalarda arabanızın koltuklarını ve döşemelerini solmaya karşı korumanızı da sağlayan perdeler pratik bir şekilde takılabilir. Vantuzlu ve yapışkanlı cam aksesuarları kolayca yapıştırılabilir. Aracınızın görünümünü değiştiren bu aksesuarlar ile beraber arzu ettiğiniz tasarıma sahip olan ürün modellerinden yararlanarak otomobilinizin daha modern bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz. Elektrik bağlantısı ile çalışan ve gece saatlerinde parlaklık yayan aksesuarlar da oldukça kullanışlıdır.

Kaliteli Yazı Stilleri

Kaliteli Yazı Stilleri

Harf harf ya da kelime kelime satılan oto aksesuar cam yazıları aynı zamanda cümle olarak da kullanıcılara sunulmaktadır. Hem özlü söz, deyim gibi kalıp cümleleri araç camlarınıza yapıştırabilme imkânı veren hem de kendi istediğiniz cümleyi yazabilmenize olanak tanıyan ve kaliteli yazı stilleri ile beğeni toplayan çıkartmalar camlara rahat bir şekilde yapıştırılabilir. Suya, sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olan yazılar daha da uzun ömürlü bir kullanım sağlamak amacıyla araç içerisinden de yapıştırılabilir. Kumaş korumalığına sahip olan brandalar su ve ısı geçirmeme özellikleriyle hem cam yazılarınızı hem de arabanızın camını verimli bir şekilde koruma altına alır. Mıknatıs sistemi bulunan brandalar sayesinde ürünü arabanızın kaportasına yerleştirebilmeniz çok daha kolay bir hale gelir. Sadece ön ya da arka cam koruyucu brandaların yanı sıra aracınızın tüm gövdesini kapatan branda modelleri de ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere sunulur. Aracınız için diğer aksesurları da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.