Branda

Otomobilinizi dış etkenlerden korumak için oto brandalardan yararlanabilirsiniz. Oto brandaları, araçların markalarına ve modellerine göre üretilir. Ticari araçların kullanabilmesi için ticari araç brandaları özel olarak üretilir. Aracınız için branda satın alırken, aracınızın büyüklüğüne göre branda tercihi yapabilirsiniz. Araç brandası sayesinde, aracınızı otoparka park ettiğiniz zaman dış hava koşullarından etkilenmesini ve zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Yaz günlerinde güneşin keskin ışınlarından, kış günlerinde zorlu hava şartlarından aracınızın en şekilde etkilenmesini, üzerine branda örterek engelleyebilirsiniz. Otomobilinizi, otoparka park edip seyahate gittiğiniz zaman, otomobiliniz bakımsızlıktan kirlenebilir, üzerini kuşlar ve sinekler pisletebilir, sıcak veya soğuk havanın neden olabileceği bir takım istenmeyen durumlar meydana gelebilir. Gözünüz arkada kalmadan seyahate çıkabilmek için aracınızın bütün kasasını branda ile örtebilirsiniz. Branda, aracınızın güneş ışınlarından, yağmurdan, kardan ve rüzgardan en az şekilde etkilenmesini sağlar. Aracınız için kaliteli bir branda arıyorsanız Carup ve ModaCar gibi markaların brandalarını tercih edebilirsiniz.

Mercedes Vito aracınız varsa ModaCar Mercedes Vito brandasını tercih edebilirsiniz. Toyota Corolla aracınız varsa Toyota Corolla brandasını tercih edebilirsiniz. Aracınıza branda satın alırken aracınızın marka ve modelini göz önünde bulundurmanız önemlidir. Yoksa brandanız aracınıza kısa veya uzun gelebilir, bu durumda aracınızda gerektiği gibi bir koruma sağlayamazsınız. ModaCar brandaların yanında, branda temizleyicisi hediye edilmektedir. Kullanımdan sonra brandanızı kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanım sonrasında brandanızı özel saklama çantasında muhafaza edebilirsiniz. ModaCar brandanın iç kısmı, otomobilleri çizmemesi için miflonla kaplanmıştır. Brandalarda iplik yerine soğuk kaynak sistemi ile birleştirme kullanıldığı için yağmur, kar ve toz geçirmez. Dış kısımdaki özel branda bezi sıcak, soğuk ve kuru gibi her türlü hava koşullarında kaynaklanabilecek çizilmeleri ve solmaları engeller. Araç branda fiyatları genellikle birbirine yakındır fakat bazı markalar arasında değişiklik olabilir.

OtomStore
OtomStore
Şirket Ünvanı: Otom Oto Tekstili Ve Aksesuarları San.Tic.Ltd.Şti
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 6490495529
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%90

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 1,489 222
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 1,518 193
Mağazanın iletişiminden memnunum 1,440 132
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Branda

için 433 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.