NFTEKNOLOJİ
NFTEKNOLOJİ
Şirket Ünvanı: Nilgün AYHAN
İşletme Adı: NF TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR VE REKLAM HİZMETLERİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 16118805314
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 35 1
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 34 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 30 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Bağlantı Tipi

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Model

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

DPI

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Çevre Birimleri

için 2 sonuç bulundu.

Çevre Birimleri

Çevre birimleri masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tablet bilgisayarların çalıştırıldıktan sonra kullanılması için gereken önemli parçalardır. Logitech, HP, A4 Tech, Everest, Xiaomi, Snopy ve daha birçok markanın ürünlerini burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Klavye & Mouse

Klavye & Mouse

Bilgisayar klavyesi bilgisayara harfleri, sayıları ve diğer sembolleri girmenizi sağlar. Klavyeler farklı dillere yönelik harf düzenlerine sahip olabilirler. Mouse veya bilgisayar faresi tuşları ve imleci yardımıyla ekranda bir şeyi tıklamayı sağlar. Dilerseniz klavye fareyi set olarak alabilirsiniz.

Monitör & Ekran

Monitör, yani bilgisayar ekranı bilgisayarınızdaki verileri görüntülemenizi sağlar. Yeni teknoloji ürünü LED monitör modelleri bu işlevi hakkıyla yerine getirir. Çözünürlüğü yüksek olan gaming monitör çeşitleri bilgisayar oyunu müdavimleri için idealdir.

Kulaklık & Mikrofon

Kulaklık & Mikrofon

Kulaklık sesi dışarıya değil sadece kullanıcıya veren bir alettir. Bilgisayar kulaklıkları, özellikle de oyun kulaklıkları genelde sesi çok iyi ileten kulak üstü kulaklıklardır ama tablet ve akıllı telefonlar için kulak içi kulaklıkları da kullanabilirsiniz. Bilgisayar mikrofonlarını ayrıca satın alabilir veya mikrofonlu kulaklıkları tercih edebilirsiniz.

Ses Sistemleri

Bilgisayar ses sistemleri evde sinema ve dizi keyfinden vazgeçemeyenleri veya müzik dinlemenin hakkını vermek isteyenleri ses kalitesine doyuran ürünlerdir. Bu sistemler kuvvetli bas seslerini ve istediğiniz başka ses tonlarını başarıyla iletebilir.

UPS & Güç Kaynağı

UPS & Güç Kaynağı

UPS’nin açılımı “kesintisiz güç kaynağıdır. Masaüstü bilgisayarlar elektrikle çalışan aletlerdir ve elektrik kesildiğinde kullanılamazlar. Üstelik sık elektrik kesintileri bilgisayara onarılmaz zararlar verebilir. UPS ile sizi yolda bırakmayan bir güç kaynağına sahip olursunuz.

Mouse Pad

Mouse pad fare altlığıdır. Mouse çeşitleri düz ve pürüzsüz yüzeylerde daha iyi çalışır. Kusursuz çalışma özellikle bilgisayar oyunu oynayan kişiler için büyük önem taşır. Mouse pad’ler tek tarafı plastik olan sağlam süngerden yapılır ve birçok rengiyle deseni bulunur.

Joystick & Gamepad

Joystick & Gamepad

Joystick oyun kolu veya oyun çubuğu olarak da adlandırılır ve PlayStation gibi oyun konsollarının olmazsa olmaz aksesuarındandır. Game pad ise bir tür bilgisayar klavyesidir ama sadece oyun tutkunlarının kullanabileceği sembollere ve oyun diline sahiptir.

DVD & HDD Kasaları

HDD kasaları veya HDD kutuları, kullanmadığınız harddiskleri bilgisayar için ek depolama alanına çevirir. Böylece bilgisayarınızın depolama alanını pratik bir şekilde artırmış olursunuz. DVD kutuları ile bilgisayarınıza harici bir DVD çalar ekler ve DVD’leri çalıştırmanızı sağlar.

Akım Koruyucu Prizler

Akım Koruyucu Prizler

Ani elektrik kesintileri veya akım değişimleri bilgisayarlar başta olmak üzere bütün elektronik aletler için büyük risk oluşturur. Akım koruyucu veya akım korumalı prizler cihazlarınızı koruma altına alır ve sizi ileride oluşabilecek büyük masraflardan da korumuş olur.

Webcam

Webcam web kameranın kısaltmasıdır. Çevrimiçi sohbetlerde görüntülü konuşma yapmak isteyen kişiler tarafından kullanılır. Farklı Webcam modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Mikrofonla entegre modeller bulmanız da mümkün.

Grafik Tabletler

Grafik tabletler grafik tasarım ve görsel sanatlarla ilgilenen kişilerin çizim yapmasını olanaklı kılan aksesuarlardır. Grafik tabletlerde tabletin yanı sıra stylus adı verilen tablet kalemi de bulunur. Grafik tabletler kağıtların aksine hatalarınızı sürekli düzeltmenizi sağlar ve Photoshop ile uyumludur.