Nevresimev
Nevresimev
Şirket Ünvanı: İsmail Doğan
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: NevresimEv
KEP Adresi: -
Vergi No: 39358128302
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 1,201 151
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 1,289 63
Mağazanın iletişiminden memnunum 1,140 79
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
NevresimEv (75)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Yatak Odası Tekstili

için 76 sonuç bulundu.

Yatak Odası Tekstili

Yatak odası tekstili dahilindeki bazı ürünler konforlu ve deliksiz bir uyku garantisi sağlarken bazı ürünler dekorasyonunuza hoş dokunuşlarda bulunur. Taç, Yataş, Avanos Aryıldız Home, Cemil İpekçi, Clasy ve daha birçok markanın yatak odası tekstil ürünlerini burada bulabilirsiniz.

Nevresim Takımı

Nevresim Takımı

Nevresim takımı nevresim, yastık kılıfı ve bazen de çarşaftan oluşan bir settir. Tek kişilik nevresim takımı bir yastık kılıfı içerir ve genelde çocuklara yönelik desenlere sahiptir. Çift kişilik nevresim takımı ise iki yastık içerir ve çeyizlik modelleri mevcuttur. Dört mevsim nevresim takımı her mevsim kullanılabilir.

Yastık Kılıfı & Alez

Yastık kılıfı yastık modellerini hem sağlıklı hem de şık bir şekilde kullanmanız için gereklidir. Alez ise döşeklere geçirilir ve hem tek kişilik hem de çift kişilik boyutları mevcuttur. Yastıklarınızı korumak için kullanabileceğiniz yastık alezlerine de göz atabilirsiniz.

Yatak Örtüsü & Eteği

Yatak Örtüsü & Eteği

Yatak örtüsü yatağın üstüne serilen, genelde dekoratif amaçlı bir örtüdür. Tek kişilik yatak örtüleri genelde çocukların hoşuna gidebilecek renk ve desenleri taşır. Çift kişilik yatak örtüleri ise yetişkinlerin tarzına hitap eder. Yatak örtüsü eteği yatağın kenarlarında estetik bir görünüm sağlar.

Pike ve Takımı

Pike, kalın ve kabartmalı olan pamuklu bir kumaştır. Dolayısıyla, yaz aylarında ferah kullanım için idealdir. Tek kişilik pike takımları ve çift kişilik pike takımları yatak örtüsü olarak kullanılabilecek bir pikenin yanı sıra yastık kılıfı ve çarşaf da içerir.

Battaniye

Battaniye

Kış aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan battaniye en yaygın olarak yünden yapılır. Yün battaniyeler yorgan üstüne örtülerek de kullanılabilir. Yün battaniyeler dışında polar, polyester ve pamuk gibi farklı kumaşlardan tek kişilik ve çift kişilik battaniyeler de bulabilirsiniz.

Uyku Seti

Uyku seti yorgan, yorganla takım volanlı yastık kılıfı, çarşaf ve çarşafla takım yastık kılıfı içerir. Uyku setleri kış aylarında kullanmak içindir ve soğuk havalarda dört mevsim nevresim takımına alternatif olarak düşünülebilir. Tek kişilik uyku setleri ve çift kişilik uyku setleri mevcut.

Yastık

Yastık

Yastık seçimi, kaliteli bir uyku için en az yatak seçimi kadar önemlidir. Anatominize en uygun ortopedik yastıklar dışında şeklini koruyan visco yastıklar, silikon yastıklar, elyaf yastık ile doğallığıyla dikkat çeken pamuk yastık, yün yastık, kaz tüyü yastık veya bambu yastıkları deneyebilirsiniz.

Yorgan

Yorgan soğuk havalarda battaniyelerle birlikte en çok kullanılan örtülerdir. Tek kişilik yorganların ve çift kişilik yorganların dolgu malzemeleri veya dış kılıfları pamuk, mikrofiber, silikon, elyaf, kaz tüyü, yün, bambu, organik pamuk, ipek veya deve tüyü olabilir.

Çarşaf

Çarşaf

Çarşaf döşeklerin üstüne serilen bir örtüdür. Lastikli çarşaf ve lastiksiz çarşaf olarak ikiye ayrılır. Enva-i çeşit renk seçenekleri bulunan tek kişilik, çift kişilik veya battal boy çarşaflar pamuk, ranforce, saten, pamuklu saten, keten, flanel gibi birçok kumaştan üretilir.

Çeyiz Seti

Çeyiz seti çeyizlik nevresim seti olarak da anılır. Çoğunlukla klasik tarzda, dantelli veya saten olan çeyiz setleri markadan markaya değişebilir ama genelde pike, nevresim, battaniye, yatak örtüsü, yorgan ve yastık içerir.