ndckartofis
ndckartofis
Şirket Ünvanı: elif özlem derindere
İşletme Adı: ndcplastikkart-n11
Tescilli Marka: ndckart
KEP Adresi: -
Vergi No: 13799422052
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 14
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 14
Mağazanın iletişiminden memnunum 13 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Vitrindekiler

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Okul Kırtasiyesi

için 1 sonuç bulundu.

Okul Kırtasiyesi

Okul ve iş hayatınıza kolaylık katacak kaliteli okul kırtasiye çeşitleri ile her boyutta Türk bayrağı ve Türk bayrağı kumaşı çeşitleri n11’de. İster öğrenci, ister çocuğunun okul ihtiyaçlarını karşılayan bir ebeveyn, ister mimar veya mühendis olun, ihtiyacınız olan kırtasiye ürünlerini burada bulabilirsiniz.

Okul Kırtasiye Ürünleri

Okul Kırtasiye Ürünleri

Okul kırtasiyesi denildiğinde akla ilk gelenler kalemlik, kalem kutuları, silgi, kalemtıraş, çizim gereçleri, makas, maket bıçağı, ataç, resim çantası, yapıştırıcılar, kaplama kağıtları, etiketler, oyun hamuru, büyüteç, abaküs, suluk, matara ve beslenme çantalarıdır. Bütün bu kırtasiye malzemeleri sayesinde çocuklar okul günlerini en güzel şekilde geçirirken meslek sahibi yetişkinler de ince ayrıntılarla rahat bir şekilde çalışmanın tadını çıkarabilir. Faber-Castell, Play-Doh, Rubenis, Eastpak, Pelikan, Meteksan, UHU, 404, 3M, Angry Birds, Barbie, Winx Club ve Henkel gibi dünyaca ünlü okul kırtasiye markaları sayesinde satın aldığınız ürünlerde üst düzey kaliteyi de deneyimleyebilirsiniz.

Beslenme Ürünleri

Beslenme Ürünleri

Okul kırtasiye alışverişi yaparken ünlü markaların yanı sıra daha birçok markanın suluk, matara ve beslenme çantalarını bir arada bulabilirsiniz. Bir ebeveynseniz çocuğunuzun en güzel, en renkli kırtasiye setlerini kullanmasını isterken bir yandan da okul kırtasiye fiyatlarını düşünmek zorundasınız. Ama geniş yelpazedeki ürün çeşitliliği sayesinde hem sizin yüzünüz hem de çocuğunuzun yüzü gülebilir. Örneğin, kız çocukları ve erkek çocukları için çizgi film kahramanları desenli suluklar, mataralar ve beslenme çantaları ideal. Bu ürünler öncelikli olarak çocukları hatırlatsa da elbette yetişkinler de unutulmuyor. Ofiste veya genel olarak her yerde sağlıklı beslenmek isteyenlerin detoks içeceklerini koyabilecekleri rengarenk Coolgear veya Tupperware mataralar, içki mataraları oldukça uygun fiyatlarla satışta. Üstüne isim yazılan, kişiye özel mataralar ise her yaşta kullanılabilecek ürünlerden.

Diğer Kırtasiye Ürünleri

Diğer Kırtasiye Ürünleri

Okul gereçleri sadece derste kullanılacak malzemeleri kapsamaz. Okul kırtasiye listesi aslında oldukça uzun. Keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak oyun hamuru, su balonu, parmak boyası, gece lambası olarak kullanabileceğiniz ışıklı dünya küresi, çeşit çeşit boya kalemleri, kağıtları dekoratif bir şekilde delmenizi sağlayan şekilgeçler, çocuklarınızın el becerilerini geliştirecek keçe veya takı yapım setleri de seçenekleriniz arasında. Eğlenceli kumbaralar sayesinde çocuğunuza erken yaşta birikim yapmayı öğretmeniz, gelişmiş mikroskoplar ve büyüteçler ile ona bilim sevgisi aşılamanız ve yaşadıkları dünyayı, kabartmalı sinir sistemi ve kabartmalı solunum sistemi ile de vücutlarını daha yakından tanımalarını sağlamanız mümkün. Enva-i çeşit okul kırtasiye setli ile çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılarken Japon yapıştırıcı ve elektrik bandı gibi bant ve yapıştırıcı çeşitleriyle evinizin ihtiyaçlarını da karşılayabilirsiniz. En iyi okul gereçler için hemen kategorimizi inceleyebilirsiniz.