ndckartofis
ndckartofis
Şirket Ünvanı: elif özlem derindere
İşletme Adı: ndcplastikkart-n11
Tescilli Marka: ndckart
KEP Adresi: -
Vergi No: 13799422052
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 14
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 14
Mağazanın iletişiminden memnunum 13 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Lamiess (8)
Moniron (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Vitrindekiler

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Ofis Makineleri

için 9 sonuç bulundu.

Ofis Makineleri

Ofis makineleri, iş yerlerinde işlerinizi hızlandıran veya yapamayacağınız işleri yapmanızı sağlayan pratik makinelerdir. 3K, 3M, Bigpoint, Canon, Casio, Hello Kitty, HP, Keskin Color, Kraf, Leitz, Mapi, Rubenis ve daha birçok markanın ofis makinelerini ve aksesuarlarını burada bulabilir, fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Hesap Makinesi

Hesap Makinesi

Hesap makinesi çoğunlukla ele sığabilecek boyutlarda olan ve temel olarak basit işlemleri ve büyük hesaplamaları çabucak yapabilen, pille veya güneş enerjisiyle aletlerdir. Mağazalarda ve dükkanlarda masaüstü hesap makinesi modelleri yaygın olarak tercih edilir. Bilimsel hesap makineleri genelde daha derin hesaplama gerektiren iş yerlerinde kullanılır.

Etiketleme Makinesi

Etiketleme Makinesi

Etiketleme makinesi içerisine etiket rulosu yerleştirildikten sonra, pos makinesi mantığıyla çalışarak dakikada ortalama 70-150 metre baskı yapabilen bir alettir. Bu aletler seri olduğu kadar ekonomiktir ve etiket basılmasını gerektiren bütün iş kollarında kendine kullanım alanı bulur.

Ciltleme Makinesi

Ciltleme Makinesi

Ciltleme makinesi basılmış malzemelerin, genelde kağıt sayfaların ciltleme işlemini gerçekleştirmek için kullanılan makinelerdir. Makinede bulunan çitleme kolu ile ihtiyacınız olan her türlü kılavuz ve kitapçığı ciltlemeniz ve kullanıcı dostu haline getirmeniz mümkün.

Laminasyon Makinesi

Laminasyon Makinesi

Laminasyon makinesi veya diğer adıyla PVC kaplama makinesi, bir materyale PVC kaplamanız gerektiğinde yardımınıza koşar. Laminasyon makineleri soğuk laminasyon makinesi ve sıcak laminasyon makinesi olarak ikiye ayrılır.

Evrak İmha Makinesi

Evrak İmha Makinesi

Evrak imha makinesi başta kağıt olmak üzere birçok farklı türdeki belgeyi parçalayarak yok etmek için tasarlanmıştır. Evrak öğütücü veya evrak parçalama makinesi olarak da bilinir. Bu makinelerin imha ettiği dokümanlar bir daha kullanılamaz hale gelir.

Para Sayma Makinesi

Para Sayma Makinesi

Pasa sayma makinesi çok miktarda parayı hatasız bir şekilde saymanıza yarayan aletlerdir. Paraların sahte olup olmadığını denetlemek için de para kontrol makinelerine başvurabilirsiniz. Bazı makineler hem para sayma hem de para kontrol etme özelliğini bir arada bulundurur.

Giyotin

Giyotin

Giyotin, nam-ı diğer kağıt kesme makinesi, A4, A3 vb. boyutlardaki çok sayıda kağıdı tek seferde eşit kesmenizi sağlayan alettir. Giyotinler amatörlerin de kullanabileceği sürgülü giyotinler ve daha çok profesyonel kullanım için uygun olan kollu giyotinler olarak ikiye ayrılır.

POS Yazar Kasa

POS Yazar Kasa

POS cihazı veya POS yazar kasa 2013 yılından itibaren zorunluluk haline getirilmiş taşınabilir ve pratik yazar kasa çeşididir. Kredi kartları ve banka kartlarından para çekmekte kullanılır. Çipli POS makinesi, temassız POS makinesi ve manyetik POS makinesi modelleri bulunur.

Kart Baskı Makineleri

Kart Baskı Makineleri

Kart baskı makinesi PVC kart basmak için kullanılır. O yüzden PVC kart baskı makinesi adıyla da anılır. Bunlarla plastik kartları kolayca basabilirsiniz. Etiket makinesinin aksine tek seferde tek kart basmaya yönelik tasarlanmıştır.

Akıllı Tahtalar

Akıllı Tahtalar

Akıllı tahtalar, PowerPoint sunumları, video ve bilgisayarda oynatılan her türlü multimedyayı göstermenizi sağlayan, hem ofislerde hem okullarda çığır açan bir alettir. Bu tahtada gösterdiklerinizin standart tahtada gösterdiklerinizden daha fazla akılda kalacağından emin olabilirsiniz.