ndckartofis
ndckartofis
Şirket Ünvanı: elif özlem derindere
İşletme Adı: ndcplastikkart-n11
Tescilli Marka: ndckart
KEP Adresi: -
Vergi No: 13799422052
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 14
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 14
Mağazanın iletişiminden memnunum 13 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Vitrindekiler

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Kağıt Ürünleri

için 1 sonuç bulundu.

Kağıt Ürünleri

Kağıt ve kağıt ürünleri bütün teknolojik gelişmelere rağmen hayatımızda varlığını sürdürüyor. 222 Concept, 3K, 3M, 404, Alex Schoeller, Asil Doğan, Bigpoint, Canon, Xerox, Faber Castell, Folia, Mopak, Post-it ve daha birçok ünlü markanın kağıt çeşitlerini burada bulabilir ve kağıt fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Barkod & Yazıcı Etiketleri

Barkod & Yazıcı Etiketleri

Barkod ve yazıcı etiketi ön yüzü baskıya uygun olan ve arkasındaki kağıt çıkarılarak istenen yüzeye yapıştırılabilen kağıt ürünüdür. Lazer yazıcı etiketleri oldukça kalitelidir ve yapılan baskılar asla silinmez. Dolayısıyla, ürün fiyat etiketi basmak için idealdir. Termal yazıcı etiketleri ısı ile yapacağınız baskılarda kullanılabilir. Kuşe etiketler lüks, parlak yüzeyleri ile en çok tercih edilen bir diğer etiket çeşididir.

Yazıcı ve Fotokopi Kağıtları

Yazıcı ve Fotokopi Kağıtları

Yazıcı kağıtları ve fotokopi kağıtları teknolojinin gelişmesine karşın hala en büyük rağbet gören kağıtlardandır. Fotoğraf kağıtları, profesyonel ve amatör fotoğrafçıların eserlerini en iyi şekilde basmasını garanti eder. Fotokopi kağıtları ve renkli fotokopi kağıtları, fotokopileri net bir şekilde basmaya yarar ve ayrıca el işleri için de tercih edilir. Yazar kasa rulosu ve termal rulolar işletmeler ve pos cihazı kullananlar için vazgeçilmezdir.

Not Kağıtları

Not Kağıtları

Not kağıtları hem evlerin hem de ofislerin kurtarıcı ve renkli küçük kahramanlarıdır. Not kağıdı çeşitleri temel olarak yapışkansız ve yapışkanlı not kağıdı diye ikiye ayrılabilir. Renkli ve şekilli not kağıtları size her an hatırlatıcı görevi görürken yapışkanlı not kağıtlarını istediğiniz yere, özellikle en göz önündeki noktalara yapıştırarak onların hatırlatma görevini garanti altına alabilirsiniz.

Zarflar

Zarflar

Zarflar içine kağıt gibi hafif şeylerin konabileceği geçici saklama gereçleridir. Özellikle birine bir belge ulaştırmaya çalışırken posta, kargo ve kuryede kullanılır. Zarf denince akla genelde mektup zarfları gelir ama daha büyük kağıtların konulduğu torba zarflar da yaygındır. Hava kabarcıklı zarflar ise konulan hassas içeriğin zarar görme ihtimalini büyük ölçüde azaltır.

Pano & Teknik Kağıtları

Pano & Teknik Kağıtları

Pano kağıtları ve flipchart kağıtları, onlara uygun ürünlerle kullanılması gereken kağıt yedekleridir. Teknik kağıtlar mimarlık ve sanat öğrencileri ile çalışanlarına özel ama kullanım açısından serbest olan kağıt çeşitleridir. Yarı saydam bir kağıt olan aydınger kağıdı kopyalama için kullanılır. Eskiz kağıtları da sıklıkla bir eskiz defteri içinde yer alır. Karbon kağıdı ise kopya çıkarmaya yarar.

Tebrik Kartları

Tebrik Kartları

Tebrik kartları başkalarının mutluluğunu kutlamak veya sevinçli haberlerinizi sevdiklerinize iletmek için kullanabileceğiniz kağıtlardır. Tebrik kartlarını hazır alabilir, kişiselleştirilmiş siparişler verebilir veya dilerseniz kendiniz süsleyebilirsiniz. Tebrik kartı modelleri arasında en ilgi çeken modellerden biri ise açılır kapanır yapıdaki 3D tebrik kartları.