Nar35
Nar35
Şirket Ünvanı: Alper Yüce
İşletme Adı: Nar35
Tescilli Marka: Nar35
KEP Adresi: alper.yuce@hs01.kep.tr
Vergi No: 23060045460
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%87

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 744 71
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 766 49
Mağazanın iletişiminden memnunum 693 63
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Yetişkin Hobi & Oyun

için 1 sonuç bulundu.

Yetişkin Hobi & Oyun

Yetişkin hobi ve oyun araçları sayesinde oyun oynamak, sadece çocukların eğlencesi olmaktan çıkıyor. Günlük hayattaki koşuşturmacadan vakit buldukça kendine zaman ayırmak ve hayatında eğlenceye de yer açmak isteyenler, hobi oyunları gibi zevkli uğraşlara yöneliyor. İster arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde isterseniz de kendinize ayırdığınız bir zaman diliminde farklı oyun çeşitleri ile gününüzü daha keyifli geçirebiliyorsunuz. Yetişkin oyunları kategorisinde grup halinde, ikili ya da tekli olarak oynanabilecek şekilde her tercihe uygun birçok seçenek sunuluyor. Yetişkinler için grup oyunları arasında en popüler Tabu, Monopoly, Jenga gibi iki veya daha fazla kişinin oynayabileceği tema çeşitleri yer alıyor. Tavla, satranç ve okey gibi oyun takımlarının da bulunduğu kategoride boş zamanlarınızı değerlendirecek birçok ürüne kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Yetişkin Hobi & Oyun Setleri Nelerdir?

Yetişkin Hobi & Oyun Setleri Nelerdir?

Günün yorgunluğunu atabilmeniz ve keyifli bir zaman geçirebilmeniz için üretilen yetişkin oyun setleri her zevke ve ihtiyaca uygun birçok seçenek sunuyor. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirmek için Monopoly, Jenga, domino, Scrabble ve Tabu gibi grup oyunları ideal bir kullanım sağlıyor. İngilizce'de tekel anlamına gelen Monopoly, emlakçılık konulu bir oyun olarak tasarlanıyor. Zar ile oynanan bu oyun ile mümkün olduğunca çok emlak satın alarak diğer oyuncuları iflasa sürüklüyorsunuz. Bol kahkahalı ve büyük çekişmeli bir diğer grup oyunu olan Tabu’da ise oyuncular iki ya da daha fazla gruba ayrılıyor. Gruptaki bir kişi, yasaklı kelimeler olmadan anlatılmak istenen kelimeyi karşısındakine anlatmaya çalışıyor. Sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayan bu yetişkin oyun kartları ile zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

Zeka Geliştiren Yetişkin Hafıza Oyunları

Zeka Geliştiren Yetişkin Hafıza Oyunları

Her insan zeki olmak ve zekasını ileri seviyede geliştirmek istiyor. Uzmanlar tarafından bunun en etkili ve en eğlenceli yöntemlerinden birinin de zeka oyunları oynamak olduğu kabul ediliyor. Özellikle dikkat dağınıklığı ve hafıza zayıflığı gibi sorunlar yaşayanlar için zeka oyunları tedavi niteliğinde sonuçlar sunuyor. Satranç gibi hafıza ve strateji içeren yetişkin oyunları zeka üzerinde olumlu etkiler sağlıyor. İlginç ve zihin açıcı özelliklere sahip mantık oyunları hem eğlendiriyor hem de beyninizi zinde tutarak zeka gelişimini mümkün kılıyor. Arkadaş grubunuz ile heyecanı ve eğlenceyi üst seviyede yaşayacağınız strateji oyunları ise adrenalin dolu saatler geçirmenizi sağlıyor. Dikkat ve odaklanma gerektiren yetişkin hafıza oyunları taktik geliştirebilme becerinizi artırıyor. Yapboz çeşitleri de günün yorgunluğunu atabileceğiniz ve zihninizi rahatlatabileceğiniz en popüler hobi oyunlardan biri olarak yer alıyor. 100 parçadan 3000 parçaya kadar her seviyeden oyuncular için tasarlanan yetişkin yapboz oyunları size zevkli oyun saatleri sunuyor. Etkileyici desen ve modellere sahip yapboz çeşitleri tamamlandıktan sonra duvarlarda dekoratif amaçlı da kullanılabiliyor.

Yetişkin Hobi & Oyun Fiyatları Nedir?

Yetişkin Hobi & Oyun Fiyatları Nedir?

Yetişkin hobi ve oyun setlerinin fiyatları oyunların çeşidine göre farklılık gösteriyor. Tavla, okey takımı, satranç gibi oyunlar üretildiği malzemeye göre farklı fiyat aralıklarında satışa sunuluyor. Boş vakitlerinde kaliteli bir zaman geçirmek isteyenlerin ilk tercihi olan yetişkin hobi ve oyun setleri farklı ihtiyaçlara cevap verecek niteliklerde üretiliyor. Bir hobi edinerek hayatını renklendirmek isteyenlerin popüler tercihi olan ahşap gemi, maket uçak ve 3D yapboz gibi bireysel oyun temaları farklı fiyat seçeneklerinde yer alıyor. Birçok seçkin markaya ait lisanslı yetişkin hobi ve oyun temaları her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla kullanıcılarının beklentilerini karşılıyor. İç mekanda oynanabilen oyunların yanı sıra dış mekanda da kullanıma uygun uzaktan kumandalı araç ve model taşıtlar gibi yetişkin oyuncakları da oldukça tercih ediliyor. Zihninizi harekete geçirmek ve sevdiklerinizle eğlenceli paylaşımlarda bulunabilmek için size uygun birçok alternatif arasından dilediğinizi kolaylıkla seçebiliyorsunuz. Bunların yanı sıra ayrıca Kitap, Müzik, Film, Oyun kategorimizde de çok seveceğiniz pek çok ürün bulunuyor.