Nar35
Nar35
Şirket Ünvanı: Alper Yüce
İşletme Adı: Nar35
Tescilli Marka: Nar35
KEP Adresi: alper.yuce@hs01.kep.tr
Vergi No: 23060045460
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%85

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 738 71
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 760 49
Mağazanın iletişiminden memnunum 687 63
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Çocuk Bisikleti & Scooter & Hoverboard

için 1 sonuç bulundu.

Çocuk Bisikleti & Scooter & Hoverboard

Çocukların outdoor aktivitelerinin başında bisiklete ve scooter’a binmek gelir. Hem bisiklet hem de scooter kullanmanın sayısız faydası bulunmaktadır. Motor ve el becerilerinin gelişmesi, denge kurma kolaylığı kazanmaları, başarı ve özgüven duygularının gelişmesi bu faydalardan yalnızca bazılarıdır. Siz de çocuğunuzun hem eğlenmesini hem de bu becerilerinin gelişmesine yardımcı olmak isterseniz kategorimizde yer alan bisiklet ve scooter modellerini inceleyebilirsiniz.

1-4 Yaş Çocuk Bisikleti

1-4 Yaş Çocuk Bisikleti

1-4 yaş arası çocuk bisikletleri arasında 3 tekerlekli, 2 tekerlekli ve itmeli bisiklet modelleri bulunmaktadır. 3 tekerlekli bisikletler, denge duygusu henüz gelişmemiş çocukların kullanımı için idealdir. 1 yaştan itibaren kullanıma uygun olan 3 tekerlekli bisikletler dayanıklı ve aynı zamanda hafiftir. İtmeli bisikletler ise; arkasında ebeveyn direksiyonu bulunan ve ebeveynler tarafından yön verilen bisikletlerdir. 10. ay ve 2 yaş arasında kullanılabilecek olan itmeli bisikletler; emniyet kemeri, ayarlanabilir tente ve ayarlanabilir oturma selesine sahip bulunmaktadır. 1-4 yaş arası çocuk bisikletleri arasında 2 tekerlekli olan modeller de vardır. Bunların bazılarında ikili denge tekerleği de bulunmaktadır.

Scooter

Scooter

Çocukların en sevdiği oyuncaklarından biri de scooter’lardır. Çocuk scooter modelleri arasında 2 tekerlekli ve 3 tekerlekli olan modeller bulunmaktadır. 3 tekerlekli scooter modellerinin kullanımı 2 tekerlekli scooter’lara göre daha kolaydır. 3 tekerlekli scooter'da ağırlık arkadaki 2 tekerleğin ve öndeki 1 tekerleğin üzerinde olduğundan denge sağlaması daha kolaydır ve scooter’ın düşme tehlikesi yoktur. Çocuğunuzun bir ayağını scooter’ın üstüne koyarak diğer ayağıyla ise yerden itme yaparak kullanabileceği scooter’lar farklı markalar tarafından üretilmektedir. Kategorimizde de bulabileceğiniz scooter markaları arasında; Vardem, Dolu, Furkan Toys, Hasbro Oyuncak, Pilsan, Ümit gibi markalar yer almaktadır.

Pedallı Araçlar

Pedallı Araçlar

Çocukların kullanımı için uygun olan pedallı araçlar; minyatür boyutlarda tasarlanan araçlardır. Traktör, taksi, araba, go kart, cip, atv gibi araçların çocukların kullanımına uygun boyutlarda tasarlanmış haline pedallı araç denmektedir. Pedallı arabalar adından da anlayacağınız üzere pedal çevrilerek hareket ettirilir. Bisiklet pedalına benzer pedallarla tasarlanan bu araçlar çocukların kullanmayı en çok sevdiği oyuncaklar arasındadır. Çocuğunuz için pedallı traktör, pedallı motorsiklet ve taksi modellerinden birini satın alarak onu sevindirebilirsiniz.

4-7 Yaş Çocuk Bisikleti

4-7 Yaş Çocuk Bisikleti

Çocuk bisiklet modelleri çocukların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. 4-7 yaş grubundaki çocukların kullanımına uygun olan bisiklet modellerini “4-7 Yaş Çocuk Bisikleti” kategorimizden inceleyebilirsiniz. Burada yer alan bisiklet modelleri genellikle iki tekerleklidir. Eğer çocuğunuz bisiklette denge kurmayı yeni yeni öğreniyorsa ona arka tarafta bulunan ikili destek tekerlekli bisikletlerleden de alabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde dilerseniz bu denge tekerleklerini çıkarabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde tasarlanan 2 tekerlekli çocuk bisikletleri farklı fiyat alternatifleriyle beğeninize sunulmaktadır. Sayfamızda her bütçeye uygun bisiklet modeli yer almaktadır.

3 Tekerlekli Bisiklet

3 Tekerlekli Bisiklet

Çocukların ilk bisikletleri olarak da bilinen 3 tekerlekli bisikletler denge kurması en kolay bisiklet modellerindendir. Bisiklete binmeyi yeni öğrenecek çocukların kullanımı için ideal olarak 3 tekerlekli bisiklet modellerinin itmeli olanları da bulunmaktadır. Genellikle hafif olan 3 tekerlekli bisikletler uygun fiyatlı bisiklet modellerindendir. Baby Hope, Chicco, Dolu, Fisher Price, Kraft, Kanz, Pilsan gibi markaların 3 tekerlekli bisikletlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.