Nar35
Nar35
Şirket Ünvanı: Alper Yüce
İşletme Adı: Nar35
Tescilli Marka: Nar35
KEP Adresi: alper.yuce@hs01.kep.tr
Vergi No: 23060045460
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%87

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 744 71
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 766 49
Mağazanın iletişiminden memnunum 693 63
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bireysel & Takım Sporları

için 4 sonuç bulundu.

Bireysel & Takım Sporları

Hem eğlence hem de kondisyon açısından sporsuz bir hayat düşünülemez. Her bir spor dalının kendine has kuralları, malzemeleri ve kıyafetleri bulunur. Adelinspor, Aquasphere, Arena, Avessa, Busso, Butterfly, Cyclone, Delta ve daha birçok markanın spor malzemelerini burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Bireysel Sporlar

Bireysel Sporlar

Bireysel sporlar, bir takım arkadaşına ihtiyaç duymadan tek başınıza yapabileceğiniz spor türleridir. Bu sporlar arasında en popülerlerinden biri olan yüzmei tüm vücudu çalıştırmasının yanı sıra diğer sporlara kıyasla oldukça az ekipman gerektirmesiyle de revaçta. Her an yer yerde kullanılabilen tekerlekli patenler bilhassa çocukların vazgeçilmezlerinden. Tenis ve masa tenisi maç mantığını sevenlere hitap eder ve tekli ya da çiftli oynana bilir. Tekerlekli patenin kuzeni sayılabilecek kaykay da yine büyük ölçüde çocukların favorisi. Tenise yakın ama farklı bir spor olan badminton da aileler ve arkadaşlar arasında popüler durumda. Sporda sizin için önemli olan şey stratejiyse dart, bilardo veya langırt tam size göre demektir. Buz pateni, okçuluk, binicilik ve squash de diğer bireysel sporlardır.

Takım Sporları

Takım Sporları

Takım sporları takım arkadaşlarıyla oynanır ve kondisyonla birlikte muazzam bir koordinasyon gerektirir. Takım sporlarının en popüleri hiç şüphesiz yediden yetmişe herkesin ilgisini çeken futbol. Futbol topu ve kaleci eldiveni topla oynanan diğer sporlara uygun olmasa da dizlik ve kolluk gibi diğer spor malzemeleri voleybol, basketbol ve hentbolda da kullanılabilir. Takım sporları arasında yer alan atletizm ve onun alt dallarından olan jimnastik için gereken malzemeler ise daha farklı; gülle, atlama ipi, hulahop, sopa, kurdele, vb. Türkiye’de yaygınlaşmaya devam eden buz hokeyinin dışında, kendisine ayrılmış özel alanlarda müthiş keyifli zaman geçirebileceğiniz paintball da takım sporları arasında yer alıyor.

Dövüş Sporları

Dövüş Sporları

Dövüş sporları her biri kendisine özel kurallarla oynanan ve en az iki kişi arasında bir tür mücadele içeren sporlardır. Dövüş sporlarıyla ilgilenen kişiler kendilerini sadece fiziksel açıdan değil zihinsel açıdan da disipline sokmak zorundadır. Dövüş sporları arasında en fazla ekipman gerektiren spor olan boks için öncelikle boks eldiveni edinmelisiniz. Bu sporu evde yapmak istiyorsanız kum torbası da şart. Kickbox, muay thai ve whu shu için de uygun eldivenleriniz ve ayakkabılarınız olmalı. Eskrim en ayrıntılı ekipmana sahip sporlarda bir diğeri. Eskrim kılıcı (epe), yelek, maske, eldiven, tas, vücut kordonunun hepsi eskrim için gerekli. Savunma sporları sayılan tekvando, karate, judo ve aikido ise kendilerine özel kıyafet ve kemerlerle uygulanabilir.