Nar35
Nar35
Şirket Ünvanı: Alper Yüce
İşletme Adı: Nar35
Tescilli Marka: Nar35
KEP Adresi: alper.yuce@hs01.kep.tr
Vergi No: 23060045460
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%87

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 744 71
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 766 49
Mağazanın iletişiminden memnunum 693 63
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Wee Baby (16)
Bebedor (2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Beslenme & Mama Sandalyesi

için 18 sonuç bulundu.

Beslenme & Mama Sandalyesi

Bebeklerin yeterli ve sağlıklı bir şekilde beslenebilmeleri için 5. aydan itibaren ek gıda takviyeleri alması gerekir. Bebek maması da bu ek gıda takviyelerinden biridir. Bebeğiniz ek gıdaya geçtikten sonra mama tabağı, mama yedirme kaşığı gibi ekipmanlar kullanmaya başlayacaksınız. Ayrıca bebeğinizi tek başınıza besleyebilmek için güvenle oturabilecekleri mama sandalyeleri de bu aşamada devreye giriyor. Kategorimiz üzerinden bebeğinizin beslenmesi için gerekli olan tüm besin ve ekipmanları kolayca bulabilirsiniz.

Emzik & Aksesuarları

Emzik & Aksesuarları

Tüm bebekler doğuştan emme refleksine sahiptir. Çünkü emme eylemi bebek için rahatlatıcı ve sakinleştirici bir davranıştır. Bu nedenle pek çok bebek parmak emer. Ancak bu pek de hijyenik değildir. Bebeklerinizin emme ihtiyacını karşılayabilmek için emzik kullanılmasında fayda var. Yalancı meme olarak da bilinen emzikler; bebeğin sakinleşmesi, uykuya dalması, ağlamayı bırakması gibi konularda oldukça etkilidir. Bebeklerde emzik kullanımının her ne kadar pek çok faydası bulunsa da aşırı kullanım, diş bozukluklarına yol açabilir. Dolayısıyla bu süreyi doğru ayarlamakta fayda var. Emziklerin kullanımını daha konforlu bir hale getirmek için de bazı emzik aksesuarları kullanmak gerekir. Emziğin düşmesini ve kirlenmesini engellemek için emzik zinciri ya da emzik askısı kullanabilirsiniz.

Bebek Maması

Bebek Maması

Bebek maması; anne sütünün yeterli olmadığı zamanlarda bebeklerin beslenme gereksinimini karşılamak için kullanılır. Ayrıca ek gıdaya geçiş döneminde de bebek mamaları imdada yetişmektedir. Bebek mamaları, bazı işlemlerden geçerek anne sütüne benzetilmeye çalışılmıştır. Kalsiyum-demir gibi minarellerin daha iyi emilmesini sağlayan bebek mamaları normal şartlarda ilk 6 aydan sonra kullanılmaya başlanmalıdır. Pek çok uzmanın tavsiyesine göre ilk 6 ay anne sütü bebeklerin gelişiminde son derece önemlidir. Bebek maması çeşitleri arasında; prematüre ve yeni doğanlar için özel üretilmiş olanları da bulunmaktadır. Bebek maması alırken kaç aylık bebekler için uygun olduğunu araştırmakta ve ilk defa mama alacaksanız bebeğinizin gelişimine uygun bir mama seçiminde doktorunuza danışmakta fayda var.

Mama Tabağı & Kaşık

Mama Tabağı & Kaşık

Ek gıdaları bebeğinize hijyenik ve daha kolay bir şekilde yedirmek için mama kaşığı ve mama tabağı kullanmanız gerekir. Özel olarak üretilen mama tabak ve kaşıkları bebeğinizin ağız ve diş yapısı için daha uygundur. Metal kaşıklar bebeğinizin diş ve damaklarına zarar verebilir. Bu nedenle mama ya da herhangi bir ek gıda yedirirken mama kaşığı kullanmaya özen göstermelisiniz. Mama tabak ve kaşıkları bulaşık makinesinde yıkanabilir olduğundan kolay temizlik imkanı sunmaktadır. Ayrıca bilindiği gibi çoğu zaman bebeklere mama yedirmek hayli zorlu bir süreçtir. Bebek mama tabak ve kaşıklarının üzerinde bulunan, onların ilgisini çekecek desen ve figürlerle mama yedirmeyi daha kolay bir süreç haline getirebilirsiniz.

Mama Sandalyesi

Mama Sandalyesi

Eğer bebeğiniz kendi başına dik oturmaya başladıysa mama sandalyesi kullanmaya hazır demektir. Genellikle ilk 6 aydan itibaren bebekler dik konumda oturabilir duruma gelirler. Bu aşamada mama yedirmek her zamankinden daha zorlu bir süreçtir. Çünkü hareket alanı ve kabileyeti daha genişlemiştir. Eğer siz de mama yedirirken bu zorlu süreci yaşamaktan ve etrafın kirlenmesinden şikayetçiyseniz mama sandalyeleri ile bu duruma bir çözüm üretebilirsiniz. Mama sandalyesi, hem annelerin hem de bebeklerin rahatı düşünülerek tasarlanmıştır. Mama sandalyeleri mama yedirmeyi daha kolay bir hale getirmesinin yanı sıra sizler sofradayken bebeğinizin yanınızda oturabilmesine de imkan tanır. Mama sandalyesi kullanımı ile ilgili merak ettiklerinizin cevabını ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.