Nar35
Nar35
Şirket Ünvanı: Alper Yüce
İşletme Adı: Nar35
Tescilli Marka: Nar35
KEP Adresi: alper.yuce@hs01.kep.tr
Vergi No: 23060045460
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%87

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 744 71
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 766 49
Mağazanın iletişiminden memnunum 693 63
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bebek Odası & Park Yatak

için 2 sonuç bulundu.

Bebek Odası & Park Yatak

Bebek odası kimi aileler tarafından bebeğin doğumundan önce kimi aileler tarafından ise bebek belli bir yaşa geldikten sonra hazırlanır. Bebek odası hazırlamak için bebek odası mobilyalarına, bebek odası tekstil ürünlerine ve beşik, salıncak, dekorasyon ürünleri gibi eşyalara gereksinim vardır. Kategorimiz üzerinden minik bebeğinizin odası için gerekli olan tüm ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bebek Odası Mobilya

Bebek Odası Mobilya

Bebek odası mobilyaları deyince akla ilk gelen ürün elbette ki bebek odası takımları oluyor. Genellikle beşik, gardırop ve şifonyer üçlüsünden oluşan bebek odası takımı ebeveynler tarafından en çok tercih edilen ürünlerdir. Hem eşyaların birbirleriyle uyumlu olması hem de tek bir sepette birkaç ürünü alacak olmanın kolaylığı bu sık tercihin ilk sebepleri arasında yer almaktadır. Bebek odası takımlarının yanı sıra; masa & sandalye, dolap, şifonyer, gardırop, raf & kitaplık, komodin gibi bebek mobilyalarını da ayrı ayrı olarak satın alabilirsiniz. Bebek odası dolabı bebeklerinizin kıyafetlerini düzenli ve hijyenik bir şekilde saklamanızı sağlayacağından bebeğinizin doğumundan itibaren sahip olmanız gereken oda mobilyalarındandır. Bunun yanı sıra ister bebeğinizin odasında isterseniz de yatak odanızda kullanabileceğiniz bir beşik de yine olmazsa olmaz mobilyalar arasında yer almaktadır.

Bebek Odası Tekstil

Bebek Odası Tekstil

Bebek odası tekstil ürünleri ile bebeğinize yumuşacık bir yatma alanı oluşturabilir, cibinlik, kirli torbası gibi ürünlerle odanın eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Cibinlikler genellikle bebek beşiklerinde hazır olarak bulunmaktadır. Ancak aldığınız beşikte bir cibinlik yoksa bebeğiniz uyurken onu sinek gibi uçuşan haşarelerden korumak için beşiğine cibinlik takmanızı öneririz. Ayrıca ona konforlu bir uyku imkanı sunacak olan bebek nevresim takımı, bebek yastığı ve yorganı gibi ürünlere de kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bebek uyku seti seçiminde ihtiyacınız olan püf noktalar bu yazımızda sizleri bekliyor. Ayrıca bebek yataklarının olmazsa olmaz tekstil ürünlerinden olan alezler ile bebeğinizin yatağını ter, çiş ve olası kazalara karşı koruyabilirsiniz. Yatağa sıvı geçmesini önleyen alezler, bebek yataklarına uygn olacak ölçülerde de tasarlanmaktadır.

Bebek Odası Dekorasyon

Bebek Odası Dekorasyon

Bebek odası dekorasyon ürünleri ile bebek odasının havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Bebek odası dekorasyon ürünlerinden bazıları, kapı süsleri, bebek odası lamba ve abajurları, beşiklerine takarak keyifli vakit geçirmelerini sağlayan dönenceler, bakım ürünlerini koyabileceğiniz sepet ve kutular, mobilya kulpları ve dekoratif harf gibi ürünlerdir. Bebeğinizin isminin baş harfini ya da tüm harflerini tamamlayarak odasının duvarını süsleyebilir ya da şifonyerinin üzerine sevimli bir hava kazandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra; kapı süsleri ile bebeğinizin odasının kapısını süsleyebilir ve onun odasını özelleştirebilirsiniz. Sevimli albüm ve çerçevelerle doğum anından ya da özel anlarından fotoğraflarla odasını renklendirebilirsiniz. Tüm bu ürünlere ve daha fazlasına buraya tıklayarak ulaşmanız mümkün.

Beşik, Park Yatak, Salıncak

Beşik, Park Yatak, Salıncak

Bebek odasında kullanabileceğiniz yan ürünlerden olan bebek salıncağı tavana asılarak monte edilir. Evde, bahçede ya da piknikte kullanabileceğiniz bebek salıncakları bebeğinizin keyifli vakit geçirmesine yardımcı olur. Park yatak ve oyun parkı da yine bebeğinizin oyalanmasına ve kendi başına keyifli vakit geçirmesine yardımcı olur. Çoğunlukla katlanır olarak tasarlanan park yatakları portatif yapısı sayesinde tatillerde yanınızda götürebilirsiniz. Ayrıca sallanma aparatı sayesinde beşik olarak da kullanılabilen bu yataklar fermuarlı oyun kapısı, alt açma ünitesi, cibinlik gibi bölmelere de sahiptir. Bebek beşikleri ise bebeğin doğumundan itibaren konforlu ve güvenli bir şekilde uyuması için gerekli olan bebek mobilyasıdır.