Nar35
Nar35
Şirket Ünvanı: Alper Yüce
İşletme Adı: Nar35
Tescilli Marka: Nar35
KEP Adresi: alper.yuce@hs01.kep.tr
Vergi No: 23060045460
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%87

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 744 71
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 766 49
Mağazanın iletişiminden memnunum 693 63
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Dede (1)
Moje (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Banyo & Tuvalet

için 2 sonuç bulundu.

Banyo & Tuvalet

Bebek banyo ve tuvalet eğitimi için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri kategorimizde bulabilirsiniz. Bebeklerin banyo keyfini kusursuz ve güvenli bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olacak ürünlerden bazıları; bebek banyo setleri, küvet ürünleri, banyo süngeri ve kese gibi ürünlerdir. Tuvalet eğitimi için gerekli olan ürünlerden bazıları ise; tuvalet eğitim oturağı, lazımlık, alıştırma külodu gibi ürünlerdir. Tüm bu ürünleri ve çok daha fazlasını sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Banyo Gereçleri & Setler

Banyo Gereçleri & Setler

Bebek banyo seti içinde temel olarak bebek küveti, su kovası, maşrapa, bebek yıkama filesi ve bazılarında da bir adet lazımlık bulunmaktadır. Bebek küveti, yeni doğan döneminden başlayarak arzu edilen döneme kadar kullanılabilecek bir yıkama ürünüdür. Bebek küvetine bebek yıkama filesi geçirilerek bebeklerin çok daha güvenli bir şekilde yıkanması sağlanır. Kayma ve elinizden düşme gibi problemler bebek yıkama filesi ile ortadan kalkmış olur. Maşrapa ve su kovası da suyu istediğiniz sıcaklığa getirmenize ve bebeğinizi hızlı bir şekilde yıkamanıza yardımcı olur.

Şampuan, Krem & Sabun

Şampuan, krem ve sabun gibi yıkama ve bakım ürünleri bebeklerin hassas cilt ve saç yapıları için özel olarak üretilmektedir. Bebeğinizi yıkarken mutlaka bebek şampuanı ve sabun kullanmalısınız. Yetişkin temizlik ürünleri bebeğinizde çeşitli cilt ve saç problemlerine yol açabilir, alerjik reaksiyonlara neden olabilir. En çok tercih edilen bebek şampuanı markalarından bazıları; Dalin, Bioderma, Chicco, Sebamed, Nivea, Mustela, Uni Baby gibi markalardır.

Havlu & Bornoz

Havlu & Bornoz

Bebeklerin en çok üşüttükleri zamanlar duş aldıkları zamanladır. Bebeğinizin duşu bittikten sonra hızlıca havlu ya da bornozla sarmanız ve hemen kurutmanız çok önemlidir. Aksi taktirde bebeğiniz sık sık hastalanabilir. Bebek bornozları bebeğinizin minik bedeni için özel boyutlarda tasarlanmıştır. Bornozlar ve havluların set halinde satılanları da bulunmaktadır. Havlu ve bornoz alırken bebeğinizin yaş grubuna uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Küvet Ürünleri

Bebekler belli bir dönemden sonra normal ev küvetlerinde yıkanmaya başlanabilir. Ancak bu dönemde de kullanılması gereken bazı ürünler bulunmaktadır. Küvet oturağı ya da küvet minderi bu ürünlerin başında gelmektedir. Küvet oturağı bebeğinizi küvete oturtarak güvenli bir şekilde onu yıkayabilmenize olanak sağlar. Bebek küvetlerinde kullanılabilecek ürünlerin başında ise küvet filesi gelmektedir. Küvet filesi güvenli bir yıkama deneyimi için oldukça gereklidir.

Tuvalet Eğitimi

Tuvalet Eğitimi

Çocuklara tuvalet eğitimi genel olarak 1,5 yaşından itibaren verilmektedir. Bebeklerde tuvalet eğitimi son derece hassas olunması gereken bir konudur. Tuvalet eğitimi hakkına bilmeniz gerekenleri bu yazımızdan inceleyebilirsiniz. Tuvalet eğitimini daha kolay kılacak ve mutlaka kullanılması gereken ürünlerden bazıları lazımlık, alıştırma külodu, klozet adaptörü, eğitici oturacaklardır.

Banyo Süngeri & Kese

Olmazsa olmaz banyo ürünlerinden olan banyo süngeri ve kese bebeklerde de kullanılmaktadır. Bebeklerin hassas cildi için yumuşak yapıda tasarlanan bebek banyo süngeri ve keselerle onun narin cildini temizleyebilirsiniz. Eldiven şeklinde tasarlanan bebek banyo süngerleri özellikle bebeğini tek başına yıkayanlar için idealdir. Bir elinizde bebeğinizi tutarak diğer elinizde eldivenli süngeri bebeğinizin cildinde gezdirebilirsiniz. Tüm bebek kese ve banyo süngerlerini incelemek için buraya tıklamanız yeterli!