Nar35
Nar35
Şirket Ünvanı: Alper Yüce
İşletme Adı: Nar35
Tescilli Marka: Nar35
KEP Adresi: alper.yuce@hs01.kep.tr
Vergi No: 23060045460
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%87

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 744 71
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 766 49
Mağazanın iletişiminden memnunum 693 63
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Cinsiyet

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Araçlar

için 10 sonuç bulundu.

Araçlar

Çocukların - hele ki erkek çocukların - oynamaktan en keyif aldığı oyuncaklardan bir tanesi şüpehsiz ki oyuncak araba ve araçlar oluyor. Uzaktan kumandalısı, kamyonu, tırı ve treni derken, aklınıza gelebilecek neredeyse her ulaşım aracının mini bir maket versiyonunu bulmanız mümkün. Çocuğunuzun oyun oynarken yeni bilgiler öğrenmesini, ulaşım araçlarını tanımasını ve oynadığı ondan sonsuz keyif almasını istiyorsanız oyuncak araçlar tam aradığınız oyuncak çeşitleri olabilir. Üstelik bu kategoride her tür oyuncak aracı, en uygun fiyat seçenekleri ile bulmanız mümkün!

Uzaktan Kumandalı Araba

Uzaktan Kumandalı Araba

Uzaktan kumandalı arabalar, her çocuğun belli bir dönemde mutlaka deneyimlemesi gereken bir oyuncak olarak bilinir. Off-road cip modelleri, ışıklı ve kumandalı akrobat arabalar, itfaiye kamyonları ve ambulanslar, çocuğunuz için temin edebileceğiniz uzaktan kumandalı araba modellerinden sadece birkaç tanesi. Bir yandan el koordinasyonunu geliştirirken diğer yandan eğlenceli bir aktiviteye vesile olan uzaktan kumandalı arabalar için buraya.

Kamyon & Tır

oyuncak tır ve oyuncak kamyondur. Çekiç maketleri, damperler, kumandalı turbo tırlar ve çok daha fazlası, çocuğunuzun halının üzerinde saatlerce keyif içinde oynamasına yetecek de artacak bile.

Kumandasız Araba

Kumandasız Araba

Her şey elektrikli, kumandalı ve teknolojik olacak değil ya? Kumandasız arabalar da en az kumandalı araba çeşitleri kadar keyifli ve zevkli. Manuel olarak çalışan, geriye doğru çekildiğinde ileriye doğru hızlanan, "çek-bırak" tekerlek sistemli oyuncak arabaların yanı sıra aynı zamanda pille çalışan kumandasız araba modelleri ile de karşılaşmak mümkün. Sesli, ışıklı ve albenili tasarımlar, çocuklarınıza eğlenceli bir oyun vakti vaat ediyor!

Oyuncak Trenler

En az oyuncak araba kadar keyifli olan bir diğer oyuncak araç türü de elbette oyuncak tren. Trafik levhalı, trafik ışıklı ve istasyonlu tren rayı maketleri, pille çalışan sevimli mi sevimli trenler ve birbirinden eğitici oyuncak tren setleri, çocuğunuzun hayal gücünü geliştirmeye ve ona keyifli bir oyun tecrübesi yaşatmaya hazır. Üstelik en sevdiği süper kahramanın tiplemesini barındıran, özel üretim tren setleri de cabası!

Oyuncak Uçak & Helikopter

Oyuncak Uçak & Helikopter

Özellikle son dönemlerde çocuk oyuncakları arasında popülerleşen maket uçak ve maket helikopterler, analitik ve teknik zeka geliştirme konusunda en başarılı oyuncak türleri olarak gösteriliyor. Oyuncak uçak ve oyuncak helikopter fiyatları; her ne kadar diğer oyuncak araçların fiyatlarına kıyasla bir miktar daha yüksek olsa da, yaptığınız yatırımın karşılığını fazlasıyla almanıza vesile oluyor.

Araba Setleri

İster kız ister erkek olsun; her çocuğun mutlaka oyuncak koleksiyonunda afilli bir oyuncak araba seti olmalı. Hız tutkunu olmaya meyilli minikler için yarış arabası setleri, sevilen sinema karakterlerinin logolarını taşıyan oyuncak araç setleri ve pistli araç seti modelleri, Araba Seti kategorisinde anne-babaların ve çocukların beğenisine sunuluyor.