Video Oyun & Konsol

Ev eğlencesi denince ilk akla gelenler arasında oyun konsolları yer alıyor. En çok tercih edilen oyun konsolları arasında: Sony Playstation 4, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii yer alıyor. Dilediğiniz markanın oyun konsolunu seçebilir ve evinizde geçirdiğiniz vakti son derece eğlenceli ve anlamlı kılabilirsiniz. Oyun oynamak için oyun konsoluna o kadar para vermeye gerek yok diyorsanız çok yanılıyorsunuz; çünkü oyun konsolu, sadece oyun oynamak için geliştirilmemiştir. Oyun konsolları ile film izleyebilir, müzik dinleyebilir, internette gezinebilir ve hatta fitness programları ile spor salonunu evinize taşıyabilirsiniz. Konsol oyunları için geliştirilen Kinect sports oyunları ile adeta kendinizi oyunun içinde bulacaksınız. Artık bowling ya da tenis oynamak için evinizden çıkmak ve gittiğiniz yerlerde uzun uzun sıra beklemek zorunda kalmayacaksınız.

En çok tercih edilen Xbox oyun konsolu, Xbox One ve Xbox 360 olarak çeşitlerine ayrılmaktadır. Yeni Xbox One, hız ve güç ile birleştirilmiştir. Şimdiye kadar üretilen oyun konsollarının en mükemmelidir ve size maksimum oyun oynama imkanı sunar. Hatta Microsoft ilk defa bir oyun için işletim sistemi yaratmıştır. Microsoft Xbox One sayesinde hiçbir performans kaybı yaşanmadan bir sürü uygulamayı çalıştırabilecek ve evinizde geçirdiğiniz vakti değerli kılabileceksiniz. Hayat gibi gerçekçi görüntü imkanı sunan Xbox One, Daha iyi bir hassasiyet ve el konforu için kontrol çubukları, D-pad'i ve dış hatları modernize edilmiştir. Bowling, tenis, golf gibi spor oyunlarından ücretsiz olarak yararlanmak için evinize Nintendo Wii alabilirsiniz. Tıpkı diğer oyun konsolları gibi Wii ile de dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için çeşit çeşit Wii oyunları satın alabilirsiniz.

PES 2016 ve FİFA 16 oyunlarının keyfini sonuna kadar çıkarmak için PS3 veya PS4 oyun konsolu alabilirsiniz. Konsol oyunlarından maksimum verim almak için oyun kolu kullanmanız gerekecektir. Oyun oynama keyfinizi yanınızda taşımak için Nintendo DS ve PS Vita oyun konsolları tam da size göre. Elde taşınabilecek boyutta üretilen bu oyun konsollarını gittiğiniz her yere yanınızda kolayca götürebilecek ve sıkıldığınız an oyun oynayabileceksiniz. Daha çok oyun çeşidine sahip olmak istiyorsanız, Nintendo DS oyunları ve PS Vita oyunları için kategorimize göz atabilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Aradığınız tüm video oyunları ve oyun konsolları kategorimizde bulunmaktadır, yapmanız gereken tek şey ürünleri incelemek ve ihtiyacınızı karşılayacak olan ürünü tek tık ile satın almak.

MORFARE
MORFARE
Şirket Ünvanı: MORFARE TEKNOLOJI VE ELEKTRONIK ÜRÜNLER SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: morfare@hs03.kep.tr
Vergi No: 6230666658
Mersis No: 0623066665800001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%98

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 413 13
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 394 32
Mağazanın iletişiminden memnunum 388 10
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(1)
(4)
(4)
Microsoft (7)
(1)
(1)
(4)
(1)
Sony (66)
(4)
(1)
(1)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bölge Kodu

(49)
(20)
(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Sınıflandırması

(29)
(10)
(9)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Oyun Türü

Aksiyon (28)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Garanti Durumu

(20)
(17)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Sabit Disk Kapasitesi

(15)
(10)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Süresi

(26)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(30)
ve üzeri (38)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)
ve üzeri (41)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Video Oyun & Konsol

için 99 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.