Su Sporları

Su sporları, suyun üstünde ve altında yapılan heyecan verici sporların genel adıdır. Su sporlarının her birine özel kıyafetler, malzemeler ve aksesuarlar bulunur. Freesub, Delta ve diğer birçok markaya ait ürünleri burada bulabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Dalış

Dalış

Suyun altındaki güzellikleri keşfe çıkabileceğiniz dalış sporu, nefes tekniklerini de içeren özel bir eğitim gerektirir. Bu sporu profesyonel olarak sürdürmek isterseniz derin dalış sırasında suyun altında sizi ani sıcaklık değişimlerinden koruyacak dalış kıyafetleri, uzun süre nefes alıp vermenizi mümkün kılan dalış tüpü, derin dalış yapmayacaksanız maske ve şnorkel, suda balıklar gibi kolayca ilerlemenizi sağlayan paletler ve diğer dalış ekipmanlarının yanı sıra eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabileceğiniz su geçirmez dalış çantası, dalış bilgisayarı ve regülatöre ihtiyacınız var.

Şişme Deniz ve Havuz Ürünleri

Şişme Deniz ve Havuz Ürünleri

Şişme deniz ürünleri denildiğinde yaz aylarında deniz ve havuzda ailece veya arkadaş grubuyla keyifli zaman geçirmenize yardımcı olan ürünler gelir akla. Şişirilebilir ürünler hava, hidrojen, helyum veya nitrojen ile şişirilebilir ama şişirilebilir deniz ürünleri için sadece hava yeterlidir. Can yeleği, can simidi, kolluk gibi küçük ürünleri nefesle şişirmeniz mümkün ama deniz yatağı, deniz botu, deniz koltuğunu küçük el pompalarıyla şişirmeniz daha iyi olur. Havuz pompası ile şişirebileceğiniz şişme havuz ise güzel havalarda çocuklarınız için bahçe ve avlularda eğlence garantisi.

Kitesurf

Kitesurf

Kitesurf, yani uçurtma sörfü, bir tahta ve uçurtma aracılığıyla rüzgar alan denizlerde ve diğer suların üstünde yapılan bir spordur. Temel malzemeleri kiteboard ve kite’tır. Kite ve kiteboard’un deneyim seviyeniz, boyunuz ve kilonuza uygun boyutlarda olması gerekir. Kitesurf trapezi, başlangıç seviyesinden sonra, yükü kollarınızdan vücudunuza dağıtmak için kullanmanız gereken parçadır. Neopren wetsuit, kitesurf yaparken size ısı yalıtımı, aşınmalara karşı koruma ve suya yüzerlik sağlar. Sporu güvenli bir şekilde yapabilmek için güvenlik ekipmanları, yedek parçalar ve aksesuarları da eksiksiz olarak edinmelisiniz.

Windsurf

Windsurf

Windsurf, rüzgar sörfü olarak da bilinir. Aynı diğer su sporlarındaki gibi kendine özel malzemeleri vardır. Temel malzemeleri windsurf board ve yelkendir ama ilerleyen zamanlarda enerjinizi korumak ve tüm vücudunuzu kullanabilmek için windsurf trapezine de ihtiyacınız olur. Windsurf tahtası ve yelkeni boyunuz, kilonuz ve deneyim seviyenize göre seçilir. Başlangıçta geniş tahta ve dar yelken kombinasyonunu deneyebilirsiniz. Sonrasında hava koşullarına göre bunları yedekleyebilirsiniz. Windsurf kıyafeti neopren wetsuit’tir. Diğer windsurf aksesuarlarını kategorimizde bulabilirsiniz.

SUP

SUP

SUP, stand up paddle, yani kürek sörfüdür. Yelkeni olmayan, uzun ve batmaz özel bir tahta üstünde ayakta durularak yapılan bir su sporudur. SUP’un tahtasıyla birlikte ince uzun yapıda özel kürekleri de gelir. SUP kökeni antik Hawaii’ye dayanan, diğer su sporlarından çok daha eski bir spordur. Kitesurf ve windsurf’teki gibi neopren wetsuit ile yapılabilir ama sakin koşullarda mayo ve bikiniyi tercih eden de çok, özellikle turistik amaçlar söz konusuysa. Bazı yerlerde can yeleği ve diğer yüzer aletlerle birlikte kullanılması zorunludur.

mobilmarka
mobilmarka
Şirket Ünvanı: muhammet ersan
İşletme Adı: technobm
Tescilli Marka: markacase
KEP Adresi: muhammet.ersan@hs01.kep.tr
Vergi No: 46768763108
Mersis No: 46768763108
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%99

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 2,535 326
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 2,656 205
Mağazanın iletişiminden memnunum 2,449 170
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Su Sporları

için 1 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.