El, Ayak, Tırnak Bakımı

Birçok kişi tarafından el ve ayak bakımına yeterli özen gösterilmemekte. Oysa gün boyu ağırlığımızı üzerinde taşıyan ayakların da bakıma ihtiyacı vardır. Ayak bakım ürünleri arasında: ayak kokusu önleyici, ayak kremi ve ayak peelingi bulunmaktadır. Ayak bakımına özen gösterilmediği zaman, ayaklar kurur ve çatlar. Kuruyan ayaklarda nasırlaşma ve topuk çatlakları oldukça fazla görülür. Nasırlar ve topuk çatlakları hiç estetik görünmez ve ağrılara yol açabilir. Ayak kremi ile ayaklarınızı düzenli olarak nemlendirerek kurumasını engelleyebilirsiniz. Mevcut nasırlarınız varsa, nasır yakısı veya nasır kremi kullanarak, nasır tedavisini gerçekleştirebilirsiniz. Çatlak topuklar, özellikle açık ayakkabı giyildiğinde göz önüne çıkar ve hiç de hoş görünmez. Bunu engellemek için topuk çatlak kremi kullanmanız önerilir. Topuk çatlak kremlerinin içinde yer alan özel formül, çatlakların iyileşmesine ve yeniden yumuşacık görünmesine yardımcı olur. Birçok kişinin ortak problemlerinden biri de ayak kokusudur. Sürekli kapalı ve havasız kalan ayaklarda koku oluşması kaçınılmaz bir durumdur. Özellikle ayakların terlemesi ile birlikte çok kötü kokular meydana çıkabilir. Ayak kokusu oldukça rahatsız edici olduğu için birtakım önlemler alınmasında yarar olacaktır. Bunun için ayak kokusunu önleyici ürünlerden yararlanılabilir.

Eller sürekli ön planda olduğu için kurumaya, yıpranmaya ve çatlamaya mahkum. Ellerden kolayca kişilik ve karakter analizi yapılabilir. Bu nedenle ellerinizin ve tırnaklarınızın bakımını aksatmamanız önerilir. El bakımın en önemli adımı, düzenli nemlendirmedir. El kremleri ile ellerinizi istediğiniz her an kolayca nemlendirebilirsiniz. Ellerde oluşan kuruluklar kırışıklıklara yol açabilir ve bu kırışıklıklar bir kadının canla başla sakladığı yaşını ortaya çıkarabilir. Bunun için kırışıklık önleyici el kremleri geliştirilmiştir. Nivea markası tarafından üretilen kırışıklık karşıtı el kremi sayesinde ellerinizin bakımını yapabilir ve kırışıklıkların önüne geçebilirsiniz. Sağlıklı tırnaklar, bakımlı elleri tamamlar. Tırnak bakımınızı gerçekleştirmek için tırnak kremi ve tırnak cilasından yararlanmanız önerilir. Besleyici tırnak cilası ile tırnaklarınızın güçlenmesini ve parlamasını sağlayabilirsiniz. Kuaföre ve güzellik salonlarına ayıracak vaktiniz yoksa, manikür işleminizi evinizde kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Manikür için gerekli olan tüm aletler, manikür setinin içinde toplu olarak yer almaktadır. Sağlıklı ve manikürlü görünen tırnaklarınızı rengarenk ojelerle süsleyebilirsiniz. Oje, tırnakları ön plana çıkarır ve kıyafeti tamamlamaya yardımcı olur. Zevkinize ve tarzınıza uygun olarak seçtiğiniz bir oje rengi ile ellerinizi çekici kılabilirsiniz. Tırnaklarınızın görünümünü önemsiyorsanız ve diğer kadınlardan faklı olmasını istiyorsanız, oje süslerinden yararlanabilirsiniz. Tırnaklarınızı uzatamıyorsanız, takma tırnaklar tam size göre. Takma tırnakların fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

mediprocenter
mediprocenter
Şirket Ünvanı: MEDİCANA İNŞ.TEKS.TURZ.GD.EĞT.VE SAĞL.HİZ.SAN.VE TC.A.Ş.
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 6130697086
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%98

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 6,880 204
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 6,791 293
Mağazanın iletişiminden memnunum 6,158 296
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

El, Ayak, Tırnak Bakımı

için 2 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.