Bebek Bakım & Sağlık

Bebek bakımı için gerekli olan ürünler arasında sağlık ürünleri ve bakım ürünleri yer almaktadır. Bebeğinizi büyütürken bakımını gerçekleştirmek için: losyon, pudra, güneş kremi, pişik kremi gibi ürünlerden yardım almanız gerekmektedir. Tüm bebeklerin en büyük dertlerinden biri, popolarında pişik oluşmasıdır. Bebek bezinden dolayı havasız kalan bebeğinizin poposunda pişik oluşumunu önlemek için altını her değiştirdiğinizde pudralayabilirsiniz. Bebek pudraları, nemi aldığı için bebeğinizin poposunun kuru kalmasını sağlar. Bebeğinizin poposunda oluşmuş pişik varsa, bunu tedavi etmek için pişik kreminden yardım almanız gerekecektir. En çok kullanılan bebek bakım kremleri arasında Sudocrem yer almaktadır. Bebeğinizin poposunda meydana gelen pişiklere kısa sürede müdahale eden bu kremi siz de kişisel bakımınız için kullanabilirsiniz. Özellikle sivilcelere karşı son derece etkili olan bu krem, sizin de günlük bakımınızın bir parçası olacak.

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için bebek güneş kremi kullanmanız tavsiye edilir. Bebek güneş kremleri, yetişkin güneş kremlerinden farklı olarak üretilmektedir. Bu nedenle bebeğinizin hassas cildinde kendi güneş kreminizi kullanmanız doğru bir davranış olmayacaktır. Bebeğinizin cildinin kurumasını engellemek için her banyodan sonra bebek yağı kullanmanız gerekmekte. Masaj yaparak uygulayacağınız bebek yağı, bebeğinizin rahatlamasını ve deliksiz bir uyku çekmesine yardımcı olacak. Bebeğinizin eşyalarını yanınızda kolay ve pratik bir şekilde taşımak için bebek bakım çantalarından yararlanabilirsiniz. Bebek bakım çantaları, bebeğinizin tüm malzemelerine tek bir hamlede ulaşmanızı sağlamaktadır. Son derece kullanışlı olan bu bebek çantalarının yandan askılı ve sırttan askılı modelleri bulunmaktadır. Bebeğinizle birlikte uzun seyahatlere veya yürüyüşlere çıkacaksanız, rahatınız için sırt çantasını tercih edebilirsiniz.

Bebek sağlık ürünleri arasında: tırnak makası, ateş ölçer, sterilizatör, burun aspiratörü gibi ürünler bulunmaktadır. Bebeğinizin mama saati geldiğinde yapmanız gereken en önemli adımlardan biri biberon temizliğini gerçekleştirmektir. Biberon temizliğini gerçekleştirirken sterilizatör cihazlarından yardım alabilirsiniz. Bebek olan her evde mutlaka bulunması gereken ürünler arasında ateş ölçer yer almaktadır. Bebek ateş ölçer cihazları arasında kulaktan ve uzaktan ölçenler bulunmaktadır. Bebekler sürekli hareket halinde olduğu için sıradan ateş ölçer ile etkili sonuç almak mümkün değil. Bu nedenle kulaktan ateş ölçerlerin kullanılması tavsiye edilir. Bebeklerin burnunda oluşan salgıları temizlemek son derece zordur. Burun tıkanıklığına neden olan bu durum, bebekleri rahatsız etmekte ve uyku kalitesini düşürmektedir. Bebeğinizin burnunu temizlemek için burun aspiratörlerinden yardım alabilirsiniz.

mediprocenter
mediprocenter
Şirket Ünvanı: MEDİCANA İNŞ.TEKS.TURZ.GD.EĞT.VE SAĞL.HİZ.SAN.VE TC.A.Ş.
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 6130697086
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%98

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 6,612 193
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 6,528 277
Mağazanın iletişiminden memnunum 5,908 284
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3)
(1)
(1)
(1)
(3)
(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Bebek Bakım & Sağlık

için 18 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.