Ağız, Diş & Banyo Ürünleri

Ağız ve diş sağlığınızı korumak için günde ez an iki kere dişlerinizi fırçalamayı ihmal etmemeniz gerekir. Dişlerin bembeyaz görünmesi ve sağlıkla ışıldaması için dişlerin düzenli olarak fırçalanması gerekir. Günlük diş temizliğinizi gerçekleştirmek için diş fırçası ve diş macunu ikilisine ihtiyaç vardır. Ağız ve diş yapınıza uygun sertlikteki bir diş fırçası edinerek dişlerinizi fırçalamaya başlayabilirsiniz. Kalitesiz bir diş fırçası ile dişlerinizi fırçalarsanız, diş eti kanamalarına ve diş eti rahatsızlıklarına sebebiyet verebilirsiniz. Bu tür problemlerin yaşanmaması için diş fırçanızın sertliğini, ağız ve diş yapınıza uygun olarak seçmeniz gerekecektir. Yumuşak, orta ve sert yapıda olan diş fırçası çeşitlerinden en çok kullanılan orta sertlikte olanıdır. Plak oluşumunu önlemek ve ağızda ferah bir nefes sağlamak için Listerine gargara çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Dişlerinizin olduğundan daha beyaz görünmesini istiyorsanız, diş beyazlatıcı ürünleri inceleyebilirsiniz. Diş fırçasının ulaşamadığı yerleri temizlemek ve ağız kokusuna neden olabilecek durumların ortadan kaldırılmasını sağlamak için diş ipi kullanmayı alışkanlık haline getirmeniz önerilir.

Dişlerinizi pratik bir şekilde fırçalamak için elektrikli diş fırçasını tercih edebilirsiniz. Ağız ve diş sağlığınızı korumak için diş fırçasının her üç ayda bir değiştirilmesi gerekir. Gün içinde ihtiyaç duyduğunuzda dişlerinizi fırçalamak için seyahat boy diş fırçası ve diş macunundan yararlanabilirsiniz. Oldukça ufak yapıda oldukları için çok fazla yer kaplamaz ve çantanızda kolayca taşınabilir. Banyo keyfini katlamak ve kişisel bakımınızı gerçekleştirmek için; banyo süngeri, duş jeli, pamuk, sabun ve peeling gibi ürünlerden yardım alabilirsiniz. Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak ve keyfinizin yerine gelmesini sağlamak için Palmolive vanilya kokulu duş jeli ile banyo keyfi yapabilirsiniz. Yoğun vanilya kokusu ile ruhunuzu dinlendirirken cildinizi de arındırır. Üstelik nemlendirici etkisiyle cildi kurutmaz ve germez.

Sivilce, egzama ve mantar gibi problemleri olan kişiler, banyo esnasında doğal sabun kullanmayı tercih edebilir. Birçok marka tarafından üretilen doğal sabun çeşitlerinin kendine has özelliği bulunur. Sivilce ve akne problemi olan kişiler, kişisel temizliğini gerçekleştirirken bıttım sabunu kullanmayı tercih ederek sivilcelerinin yatışmasını sağlayabilir. Cildi güzelleştirmek ve parlamasını sağlamak için banyoda kil sabunu kullanılabilir. Doğal sabunların içinde yapay madde bulunmadığı için hassas ciltler tarafından güvenle tercih edilebilir. Evinizde veya iş yerinizde ellerinizi hijyenik bir şekilde yıkamak için sıvı sabunlardan yararlanabilirsiniz. Sıvı sabunlar, bulunduğu kutudan pompa yardımıyla çekildiği için herkesin eliyle temas etmez, dolayısıyla katı sabun kullanımına göre daha hijyenik ve pratiktir.

madamiko
madamiko
Şirket Ünvanı: feyzi okan kutlu
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: fokan.kutlu@hs01.kep.tr
Vergi No: 40960767582
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%99

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 375 22
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 365 32
Mağazanın iletişiminden memnunum 325 20
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ağız, Diş & Banyo Ürünleri

için 1 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.