Pırlanta Takılar

Pırlanta, neredeyse tüm kadınların hayalini kurduğu en nadide mücevherler arasında yer almaktadır. Bir kadını mutlu etmek, küçücük bir pırlanta takı ile çok kolay. Siz de sevdiğiniz kadını mutlu etmek, her zaman gülümsemesini sağlamak istiyorsanız onu pırlanta takılarla şımartabilirsiniz. Pırlanta takılar arasında: pırlanta yüzükler, pırlanta bileklikler, pırlanta kolyeler ve pırlanta küpeler bulunmaktadır. Tüm bu takı çeşitleri, sevdiğiniz kadına hediye edebileceğiniz en özel hediye seçenekleri arasında yer almakta. Sevgililer Günü hediyesi, doğum günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarak ne alacağınıza bir türlü karar veremediyseniz kategorimizde yer alan pırlanta takıları inceleyebilirsiniz.

Pırlanta yüzük modelleri arasında yer alan pırlanta tektaş yüzükler aşkı temsil etmektedir. Sevdiğiniz kadına evlenme teklifi edeceğiniz zaman en güzel pırlanta tektaş yüzük modelini satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Pırlanta tektaş yüzük fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve işçiliğine göre değişiklik göstermektedir. Pırlanta yüzük modelleri arasında farklı taş rengine ve taş kesimine sahip olan modeller bulunmaktadır. Uygun fiyatlı tektaş pırlanta yüzük modeli arıyorsanız, gümüş tektaş pırlanta yüzük modellerini ya da pırlantasının karat derecesi düşük olan yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Pırlanta yüzük modelleri arasında bir de günlük hayatta kullanım için tasarlanan spor kesim yüzükler bulunmaktadır. Fantezi pırlanta yüzük modelleri olarak bilinen bu yüzük modelleri ile gün içinde son derece şık görünebilirsiniz.

Pırlanta yüzükler gibi tektaş pırlanta kolyeler ve tektaş pırlanta bileklikler de günlük hayatta en çok sevilen ve tercih edilen takılar arasında yer almaktadır. Her daim şıklığını ve zarif görüntüsünü korumak isteyen kadınlar tektaş kolye ve tektaş bileklik modellerinden takmayı tercih etmekte. Siz de her daim göz alıcı ve zarif görünmek isteyen kişiler arasında yer alıyorsanız, pırlanta bileklikler ya da pırlanta kolyeler takmayı tercih edebilirsiniz. Pırlanta bileklik modelleri arasında bulunan ipli bileklikler sportif bir görüntü sergilediği için günlük hayatta tercih edilmektedir. Pırlanta kolye fiyatlarını ve pırlanta bileklik fiyatlarını incelemek, indirimli fiyatlardan yararlanmak için hemen kategorimize göz atabilirsiniz. Pırlanta küpeler ve pırlanta bileklikler aynı zamanda en güzel hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Sevgilinize ne kadar değer verdiğinizi ve onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermek için kalpli pırlanta kolye hediye edebilirsiniz.

Kocakgold
Kocakgold
Şirket Ünvanı: FRV Bilgi Teknolojileri A.Ş
İşletme Adı: FRV Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Tescilli Marka: Koçak Gold
KEP Adresi: frvbilgiteknolojileri@hs01.kep.tr
Vergi No: 3880679068
Mersis No: 0388067906800016
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 23 13
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 28 8
Mağazanın iletişiminden memnunum 22 12
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Karat

(15)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Pırlanta Takılar

için 34 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.