KirpikMarket
KirpikMarket
Şirket Ünvanı: HÜMEYRA YASMİN
İşletme Adı: H.YASMİN GÜZELLİK SALONU
Tescilli Marka: 2017 69814-Ticaret- Hizmet
KEP Adresi: humeyra@hyasmin.com
Vergi No: 24277891932
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 3
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 3
Mağazanın iletişiminden memnunum 3
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Göz

için 35 sonuç bulundu.

Göz

Göz makyajı hayata bakış açınızı ve insanların size bakış açısını değiştirebilecek kadar önemli bir makyaj aşamasıdır. Dolayısıyla hem kaliteli hem de size en uygun olan far, maskara, göz kalemi, eyeliner ve diğer makyaj malzemelerini seçmeniz önemli. Avon, Maybelline, Max Factor, Pastel, Loreal, Alix Avien, Golden Rose ve daha birçok markanın göz makyajı ürünlerini burada bulabilirsiniz.

Far

Far

Far, göz kapaklarına uygulanan ve onları renklendirmeye yarayan bir makyaj malzemesidir. Göz farı kalitesi onun kalıcı olması ve içinde yoğun renk pigmentlerinin bulunmasıyla belirlenir. Çekici bir göz makyajı için göz farı renginin doğru seçilmesi şart. Dumanlı göz makyajı için gri veya siyah farlardan yardım alabilirsiniz. Farı daha iyi uygulamak için far fırçası kullanmayı deneyebilirsiniz.

Maskara & Rimel

Maskara & Rimel

Maskara ve rimel benzer ürünün iki farklı adıdır. Kirpikleri daha belirgin, daha dolgun, daha uzun ve daha kıvrık göstermek için kullanılır. Rimelin kalitesi rimelin kendisinin kalıcılığının yanı sıra fırçasının onu kirpiklere ne kadar başarılı bir şekilde uyguladığıyla da belirlenir. Rimeller genelde siyah renklidir ama yeşil ve mavi gibi göz renklerini ortaya çıkaran farklı tonları da artık kolaylıkla bulabilirsiniz.

Göz Kalemi

Göz Kalemi

Göz kalemi gözlerin hatlarını belirginleştirerek onları daha çekici hale getirmenize yardımcı olur. Göz kalemi göz kapağının hem üstüne hem altına ya da tek bir tarafına çekilebilir. En çok tercih edilen göz kalemi rengi siyahtır ama göz renginize ya da genel makyajınızın tonlarına göre yeşil, mavi veya kahverengi gibi farklı renkleri kullanmanız da mümkün.

Eyeliner & Sürme

Eyeliner & Sürme

Sürme en eski makyaj malzemelerinden biri ve göz kalemi gibi gözün kenarlarına çekilir. Eyeliner ise sürmenin daha geliştirilmiş ve estetize edilmiş halidir. Göz kaleminin aksine sıvı formdadır ve gözlerinizi çok daha kesin hatlarla belirginleştirmenize yardımcı olur. Eyeliner çekmek göründüğü kadar kolay değildir, dolayısıyla onu en iyi şekilde kullanmak için pratik şart.

Kaş Ürünleri

Kaş Ürünleri

Kaşlarınız yüzünüzün ifadesini ve hem göz hem de genel makyajınızın sonucunu etkileyen çok önemli unsurlardır. Kaş kalemi, kaş rimeli, kaş boyası ve fırçayla uygulayabileceğiniz kaş farı gibi birçok ürünle kaşlarınızı mükemmel hale getirebilirsiniz. Kaşlarınızın dökülmemesi için kaş ve kirpik bakım yağlarından kullanabilirsiniz.

Takma Kirpik Ürünleri

Takma Kirpik Ürünleri

Rimeller kirpiklerinizi dolgunlaştırmaya ne kadar yardımcı olsalar da herkesin kirpik yapısı farklıdır. Günlük hayatta olmasa da özel bir davet için veya fotoğraf çekimleri için takma kirpik kullanarak bakışlarınızı daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Manyetik kirpikler oldukça kolay ve kullanışlıdır. Takma kirpik fiyatları kirpiğin malzemesine veya sıklığına göre değişir.