KayaOfset
KayaOfset
Şirket Ünvanı: BİLAL KAYA
İşletme Adı: Kaya Ofset Matbaacılık
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 28705484604
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%97

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 43 1
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 42 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 36 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Defter & Ajanda

için 19 sonuç bulundu.

Defter & Ajanda

Ofis ve kırtasiye malzemeleri denince akla pek çok ürün gelse de, sanıyoruz ki ilk sırayı yazı yazmak ve not tutmak için planlayıcılar olarak görev gören defter ve ajanda modelleri; zaman kontrolü için ise takvimler alacaktır. Kategorilerimizi inceleyerek bu ürünler kapsamında en geniş ürün çeşitliliğine ulaşabilir, en uygun fiyatlarda karlı bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. 3K, Bigpoint, Moleskine, Faber Castell, ECE, Canson, GIPTA ve Mopak gibi markaların en kaliteli defter, ajanda ve takvim modelleri için doğru yerdesiniz.

Defterler

Defterler

Söz uçar, yazı kalır, diye boşuna dememişler. Bu sözü dinleyen insanlık da aklına gelenleri defter kullanarak yazıya dökmüş ve dökmekte. Gündelik hayatta, eğitim hayatınızda ve profesyonel iş yaşamında en büyük ihtiyacınız olan defter modelleri pek çok işlev ve tasarımda üstün nitelikli ürünlerden oluşuyor. Kategorilerimizi inceleyerek, not defterleri, tasarım defter, resim defteri, bloknot gibi günlük ve ofis kullanımı için uygun defter çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra, teknik ve tematik, mesleki ihtiyaç olan defter modelleri de size sunduğumuz ürünler arasında yer alıyor. Teknik çizim defteri, eskiz defteri, güzel yazı defteri, müzik defteri ve resim defteri modellerimiz farklı boyut, sayfa sayısı, kağıt çeşidi ve kapak tasarımlarına sahiptir ve en uygun defter fiyatları sayesinde kategorimizden satın alınabilir.

Ajandalar

Ajandalar

Ajanda kullanımı, profesyonel iş hayatının yoğun temposuna ayak uydururken, programınızı aklınıza kazımak yerine, not almak için tavsiye edilen bir yöntem. Oldukça da işe yarar olduğu biliniyor. Bu yöntem, sizin için doğru ajanda modelleri nelerdir, belirlemekten geçiyor. Kategorimizde yer alan masaüstü ajanda, cep ajandası, ajanda kalem seti, kilitli ajanda, organizer ajanda çeşitleri, pek çok görevinizi kategorize edip zaman planlamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda ilginç hediyelik ürünler olabilecek isme özel ajanda ve tasarımıyla kişiye özel ajanda modellerimiz sayesinde hem işlevi hem de şıklığı ile ajandanızı hiç yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Üstelik mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerde, ajanda fiyatları konusunda size en uygun ürünleri sunuyoruz.

Takvimler

Takvimler

Takvimler, her evin, her ofisin ihtiyacı. Duvar takvimi ve masaüstü takvim olarak ikiye ayırabileceğimiz takvim çeşitleri, uzun dönem planlamalarınız için sağ kolunuz olacak. En özgün takvim tasarımları sayesinde özel günler için sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz kırtasiye ürünleri olarak da geniş bir kullanım alanı bulan takvimler ürün çeşitliliği açısından tatmin edici bir skala öneriyor. Kişiye özel takvim modelleri ile fotoğraflarınızla bezeli, dekoratif bir ürün sahibi olabilirken, gemici takvimi adını verdiğimiz bir önceki ve bir sonraki ayları da yapraklarında barındıran takvim çeşitleri de ilgi görüyor. Masa takvimi çeşitleri ise çalışma masanızda ve diğer alanlarda az yer kaplayan, pratik, işlevsel ürünler olarak kategorimizde yer alıyor.