Karakayayapimarket
Karakayayapimarket
Şirket Ünvanı: haldun karakaya
İşletme Adı: karakaya yapı market
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: haldun_fb@hotmail.com
Vergi No: 47944184618
Mersis No: 54/89554
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%92

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 301 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 296 23
Mağazanın iletişiminden memnunum 277 19
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Yapı Malzemeleri

için 1 sonuç bulundu.

Yapı Malzemeleri

İçerisinde yaşadığınız ev, ofis, iş yeri gibi çeşitli ortamların yapılarında meydana gelen çeşitli bozulmalar, günlük yaşam kalitenizi düşürebilir. Hem estetik açıdan hem de işlevsel açıdan ortamınızda meydana gelen bu tip bozulmaları kişisel uygulamalarla giderebilir ya da tamirini gerçekleştirecek olan ustanın kullanacağı malzemeleri arzu ettiğiniz kaliteyle edinebilirsiniz. Piyasada yer alan yapı malzemeleri çeşitleri, bir yapının kurulmasında ya da onarılmasında kullanılabilecek farklı alternatifleriyle karşınıza çıkıyorlar. Teknik açıdan ve üretimlerinde kullanılan malzemeler yönünden farklılaşan bu ürünleri inceleyerek kullanım alanınıza uygun alternatifi edinebilirsiniz. Yeni yapı malzemeleri ile yeni bir yapı oluşturabilir ya da onarımda kullanıma uygun ürünlerle pratik bir şekilde çözüm üretebilirsiniz.

Yapı Malzemeleri Ürünlerini Keşfedin

Yapı Malzemeleri Ürünlerini Keşfedin

Yaşam alanlarının kurulmasında kullanılan materyaller, ilgili yapıların kurulumda farklı sonuçlar elde edilmesini sağlarlar. Bu noktada yapı işiyle profesyonel olarak ilgilenenler, genel olarak ulaşılacak olan sonuca hem pratik hem de dayanıklı bir şekilde ulaşmayı arzu ederler. Kişisel olarak çalışma alanınız olmasa dahi siz de bir yapıyı oluşturmak veya yapı içerisinde bozulan bir alanın tamiratını gerçekleştirmek üzere piyasadaki materyalleri kullanabilirsiniz. Ahşap yapı malzemeleri, piyasada kullanıcıları tarafından yoğun olarak tercih edilen ürünler olarak piyasada yer alıyorlar. Klasik olarak kapatıcı bir ünitenin oluşturulmasında, parçaların birleştirilmesinde, ıslanmayacak çeşitli zeminlerin kurulmasında kullanılan ahşap yapı malzemeleri sadece yapılarda kullanılmazlar. Herhangi bir aracın ya da objenin oluşturulmasında iskelet kurulmak istendiğinde de kullanılabilen ahşap yapı malzemeleri boyutları, kereste türleri ve dayanıklılık özellikleriyle birbirlerinden ayrılırlar. Hafif yapı malzemeleri olarak değerlendirilebilen ince ahşap malzemeler deneylerde ve aksesuar yapımında da kullanılabiliyorlar. Uçurtma yapmak istediğinizde veya mimari bir projeyi oluşturmanız gerektirdiğinde kullanabileceğiniz bu malzemelerle, pratik çözümler elde edebilirsiniz. İç yapı malzemeleri, hane içerisinde yenilenmesi ya da düzeltilmesi gereken alanlarda kullanılabiliyorlar. Yüksek alanlarda meydana gelen düzeltmelerde ihtiyacınız olabilecek merdivenler bu alanda ele alınabilecek, kolay kullanım özellikleri bulunan seçeneklerdir. Alüminyum malzemeyle üretilen merdiven çeşitleri, ergonomik tasarımlarıyla kullanım ihtiyacınız olduğunda kolayca açılarak yerleştirilebiliyor; kullanım sonrasında katlanarak veya kapatılarak saklanabiliyorlar. Piyasada yer alan bu merdiven çeşitlerinin katlanır ve kapanır seçenekleri farklı kullanım özellikleri taşıyorlar. Kapanır ürünler genel olarak uzatılabilir bir tasarımla kullanıcılara sunuluyorlar. Aşağı yukarı yönlü ray sistemiyle dizayn edilen merdiven alternatiflerini, arzu ettiğiniz uzunluğa kadar açabiliyor; sabitleyebiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Kullanımınız bittiğinde ise en küçük hale getirerek kapatabiliyorsunuz. Metal yapı malzemeleri grubunda bulunan alüminyum merdivenlerin katlanır seçenekleri ise katlanıp açıldıklarında genişlik açısından fayda sağlıyorlar. Kullanım anında açtığınız zaman dengeli bir şekilde zemine tutunabilen bu modeller, kullanım sonrasında katlanarak kolay bir şekilde saklanabiliyorlar. Ev yapı malzemeleri arasında merdiven seçeneklerini tavanda, duvarların yüksek noktalarında veya boyu uzun olan çeşitli eşyaların kurulumunda, sökülmesinde kullanabiliyorsunuz.

Yapı Malzemeleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yapı Malzemeleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İçerisinde insanların yaşadığı her hanenin önemli bileşenlerinden birisi de çatıdır. Çatı, bir yapının dış çevreye dönük olan üst noktasıdır ve bu alanın sağlamlığı hem hane içerisindeki kişilerin güvenliği hem de yalıtım açısından oldukça önemlidir. Çatı yapı malzemeleri incelendiğinde, bu alanda kullanıma uygun olan birçok farklı ürün alternatifi karşınıza çıkıyor. Kiremit malzemeler, yaygın olarak çatıların yüzeyinin kapatılmasında kullanılan ürünlerdir. Kiremit çatılar, bu ürünlerin yassı olarak yerleştirilmesi sonucunda su birikmesini önleyerek yağışlı havalarda hane içerisinde su girişini engellerler. Böylelikle hem ortamın ısı yalıtımı sağlanır hem de yapıda meydana gelebilecek çürümelerin önüne geçilebilir. Kiremit malzemenin kullanıldığı bir alan da duvarların oluşturulmasıdır. Tuğlalar, günümüzde yapıların ısı yalıtımı ve dayanıklılığı açısından önemli olan kiremitten üretilen yapı malzemeleridir. Yapı malzemeleri inşaat alanında kullanılırken yaygın olarak kullanılan tuğlaların ölçüleri, şekilleri, desenleri birbirinden farklı olabilir. Kullanıcıların burada dikkat etmeleri gereken faktörlerden birisi de bir yapıda hangi tuğla tipi kullanılıyorsa; yapının tamamlanmasında benzer yapıdaki ürünün kullanılmasıdır. Bu hem yapının sağlamlığı hem de estetik açıdan arzu edilen sonucun iyi bir şekilde alınabilmesi için oldukça önemlidir. Toprak yapı malzemeleri grubunda yer alan tuğlaların her türü farklı ölçüde ve yapıda olabildiğinden, kullanım alanınız için ideal ölçüdeki yeterli sayıda tuğlayı edinmeniz gerekebilir. Çimento yardımıyla birbirine yapıştırabileceğiniz tuğlalarla yapınızın onarımını yapabilir ya da yeni bir yapıyı kendi imkanlarınızla inşa etmeye başlayabilirsiniz. Cam yapı malzemeleri piyasada camekan kurulumunda kullanılabilen çeşitli alternatifleriyle karşınıza çıkıyor. Dış çevreyi görebilmenizi sağlayacak cam duvar oluşturmak veya bir ortam içerisinde cam bölmeler kurmak istediğinizde kullanabileceğiniz bu ürünler genel olarak yüksek dayanıklılık ve yalıtım özellikleriyle karşınıza çıkıyorlar. Darbelere ve çizilmeye karşı dayanıklı olan bu ürünler, yapı içerisinde kullanımda uzun süre kozmetik değerlerini korumaya devam edebiliyorlar. Böylelikle hane içerisinde camın şıklığını ve şeffaf görünümünü kullanarak kendinize özel bir ortam kurabiliyorsunuz. Cam yapı malzemeleri arasında İzocamlar da gösterilebilir. Çoğunlukla yalıtım amaçlı kullanılan cam bileşen içeren bu ürünler, duvarları ya da çatıyı kaplamada kullanılarak hem ses hem de ısı yalıtımı konusunda etkili sonuçlar almanızı sağlayabiliyorlar. Yapı Market & Bahçe kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Yapı Malzemeleri Dayanıklı ve Doğal Seçenekleriyle Karşınızda

Yapı Malzemeleri Dayanıklı ve Doğal Seçenekleriyle Karşınızda

Bir yapının oluşturulması oldukça kompleks bir süreç olmakla beraber, bileşenlerin doğru şekilde kullanılmasıyla görsel ve işlevsel açıdan başarılı yapılar kurulabilir. Bu noktada yapıyı oluşturan bileşenlerin seçimi konusunda oldukça hassas olmanız gerekir. Yapıyı şekillendiren temel malzemeler ilk olarak iskeletin oluşturulmasında kullanılırlar. İskelet kurulduktan sonra yapının genel görünümü elde edilir. Piyasada yer alan çelik yapı malzemeleri, yapının oluşturulmasında kullanılabilecek yüksek dayanıklılığa sahip ürünler olarak piyasada yer alıyorlar. Çeşitli uzunluklarla ve kalınlıklarla üretilen çelik materyaller, kolay birleştirilebilir özellikleriyle pek çok alanda kullanılabiliyorlar. İskeleti oluşturmada çelik malzemeler kullanıldığında hem yapının dayanıklılığına katkıda bulunmuş hem de çalışmanın devamını getirirken kaliteli bir yapı üzerine kurulum yapmış olursunuz. Kullanıcıların beğenisine sunulan seramik yapı malzemeleri çoğunlukla yapı içerisinde kullanılan materyaller olarak karşınıza çıkıyorlar. Seramik yapı malzemeleriyle, mutfak, banyo, koridor ve apartman içi yüzeyler kaplanabiliyor. Mutfak ve banyolarda duvarların kaplanmasında da kullanılabilen seramik malzemelerin en önemli özelliklerinden birisi su geçirmezlikleri olarak gösterilebilir. Kare ve dikdörtgen gibi çoğunlukla köşegen ürünler olarak üretilen bu yapı malzemeleri, uygulama alanlarında iyi bir şekilde yapıştırıldıklarında iyi bir şekilde sabitleniyorlar ve yan yana getirildiklerinde de estetik açıdan uyumlu bir görünüm yaratabiliyorlar. Geçici bir yapı oluşturmak istediğinizde piyasada konteyner yapı malzemeleri de bulunuyor. Konteyner yapı malzemeleri çoğunlukla alüminyum malzemeden üretilen plakalar olarak karşınıza çıkar. Bu malzemeler, dikişlenebilir kenarlarıyla pratik bir yapının kurulumunda oldukça kolay bri şekilde bir araya getirilebiliyorlar. Geçici bir kulübe ya da dış ortamda gerekli olan kapatıcı bir yapı kurmak istediğinizde vidalanabilir veya kaynaklanabilir konteyner yapı malzemelerinden faydalanarak kısa süre içerisinde arzu ettiğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Yapı malzemeleri fiyatları ile ele alındığında, piyasada ürünlerin cinsi, hammaddesi, ebadı ve özellikleri ile fiyatların farklılaştığı görülebiliyor. Bu yönden piyasada her bütçeye uygun, farklı kullanım alanlarında faydalanılabilecek yapı malzemelerinin yer aldığı söylenebilir. Siz de şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek piyasadaki yapı malzemeleri arasından kullanım ihtiyacınıza uygun seçeneği satın alabilirsiniz.