Karakayayapimarket
Karakayayapimarket
Şirket Ünvanı: haldun karakaya
İşletme Adı: karakaya yapı market
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: haldun_fb@hotmail.com
Vergi No: 47944184618
Mersis No: 54/89554
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%92

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 301 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 296 23
Mağazanın iletişiminden memnunum 277 19
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Dayson (1)
Yuma (3)
Dekor (2)
Kale (1)
Mano (1)
Sukar (1)
Wd-40 (1)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Nalburiye & Hırdavat

için 20 sonuç bulundu.

Nalburiye & Hırdavat

Evlerinizde herhangi bir yapı işi olduğunda bunu kendi başınıza yapmak istemeniz olası bir durumdur. Hobi olarak veya meslek olarak tamir işleriyle uğraşan biriyseniz hırdavat nalburiye malzemeleri sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Evlerdeki en kolayından en zor ve karmaşık olan işlere kadar hepsinde kullanabileceğiniz her an elinizin altında olması gereken bazı malzemeler vardır. Nalburiye hırdavat malzemeleri sizler için çeşitli ürün yelpazesiyle her işinizde kolaylık sağlar. Bu malzemeleri temin etmek için büyük uğraşlar harcamanıza gerek bulunmamaktadır. Bütün tamir, tadilat ve yapı işlerinde kullanılan araç ve gereçler teknolojiyle birlikte gelip yeni özellikler kazanmıştır. Hırdavat malzemeleri gelişen özellikleriyle evlerdeki ihtiyaçları en uygun şekilde gidermektedir.

Nalburiye ve Hırdavat Ürünleri Yapı İşlerini Kolaylaştırır

Nalburiye ve Hırdavat Ürünleri Yapı İşlerini Kolaylaştırır

Evlerde kullanılan, ihtiyaç duyulan malzemeler göz önüne alındığında en küçük olan ve önemsiz görünen çividen başlayarak akülü aletlere, ağaç kesme motorlarına kadar birçok alet bulunmaktadır. Hırdavat gereçleri kolay, zor fark etmeksizin birçok işte sizlere yardımcı olur. Tesisatınız eskidiyse ve değişilmesi gerekiyorsa bu işlem için kullanılan borulardan, boruları sabitlemek için kullanılan çivilere kadar kullanılan malzemeler bu aletlerdendir. Tamiratçılar işlerini yaparken daha rahat ve hızlı çalışabilmek için kendilerine en uygun aletleri kullanmaktadır. Her işe uygun hırdavat el aletleri bulunmakta olup kişiler yapacakları iş için gerekli malzemeleri kolaylıkla temin edebilir. Ağaç kesmek için kullanılan testereler fazladan beden gücü gerektirdiği için motorlu testereler üretilmiş ve ağaç kesme işlemi çok daha kolay bir hal almıştır. Bunun gibi örnekler mevcut olup bireylerin istek ve arzuları göz önüne alınarak hayatı kolaylaştıracak aletler üretilmektedir. Teknolojinin nimetlerinden de faydalanılarak el aletleri de elektrikli, motorlu şekilde üretilerek daha az fizik gücü kullanılarak iş görme imkanı sağlamaktadır. Bazı kişiler klasik aletleri kullanmaktan hoşlanıyor olabilir, motorlu aletlerin yanı sıra eski tip aletler de üretime devam ederek bireylerin beğenisine sunulmaktadır. Hırdavat ve nalburiye malzemeleri kapsamında bulunan sıva, boya gibi ürünler de evlerinizin dekor ve süslemeleri için ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir. Birçok çeşidi bulunan boya ürünlerinden kendi zevkinize uygun olanını seçip evinizin iç ve dış mimarisini istediğiniz şekilde yaptırabilme olanağınız bulunmaktadır. Boya yapmak için fırçanın ulaşması mümkün olmayan bölgeler bulunmaktadır. Fırçanın ulaşamadığı bölgelere ulaşabilmek için saplı rulo fırçalar üretilmiştir, ayrıca merdiven kullanarak da daha yüksek bölgelere ulaşabilmek mümkündür. Bu kadar geniş kapsamlı olan hırdavat ve nalburiye ürünleri aklınıza gelebilecek her iş için kullanılabilmektedir. Yapı işleri bir ev için en önemli işlerdendir. Bir evin yapım aşamasından son haline gelene kadar yapılan bütün işlemlerde yapı malzemeleri kullanılmaktadır. Bu ürünler gösterdiği çeşit ve özellikleri sayesinde evinize istediğiniz görünüşü vermenize olanak tanır. Ustalar yapım ve onarım işlemlerinde kullandığı ürünler ile sizlere hayalinizdeki yapıyı hızlı ve kaliteli bir biçimde tasarlayıp meydana çıkarırlar.

Nalburiye ve Hırdavat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nalburiye ve Hırdavat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hayatın her alanında, en basit işlerde dahi bazı araç ve gereçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bireyler kendi işlerini kendileri görmek veya işin ehli bir insana yaptırmak isteyebilir. İşi yapan her kim olursa olsun her iş belirli malzemeler yardımıyla yapılır. Çok geniş bir ürün yelpazesi bulunan hırdavat ve nalburiye ürünleri kişilere birçok konuda yardımcı olmaktadır. Bir evin inşaat aşamasında kullanılan birçok araç ve gereç vardır. Özellikle ince inşaat işlerinde kullanılan ürünlerin neredeyse tamamı bu kategoriye girmektedir. Sıva, boya, fayans, mermer, parke gibi ürünler evinizin dizaynı için üretilmektedir. Birçok model ve renk seçeneği bulunan bu ürünler hakkında bilgi sahibi olmak da oldukça kolaydır. Ürün katalogları sayesinde isteğinize en uygun ürünü bulup evinizde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Kendi zevkinize göre evinizi dizayn ettikten sonra yine istediğiniz tarzda değişiklikleri de yapmanız mümkündür. Nalburiye malzemeleri listesi oluşturulacak olursa bu oldukça uzun bir liste olur. Bu malzemeler o kadar çok çeşit barındırır ki her ihtiyaca yönelik araç ve gereci bulmayı mümkün kılar. Banyo, mutfak, salon ve evinizin diğer bütün bölümleri için kullanılacak malzemeler bu kategoride bulunur. Bu malzemelere istediğiniz zaman ulaşabilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kullanmayı bilmiyor olmanız da sizi zor bir duruma sokmaz çünkü işinin ehli birçok insan bulunmaktadır. Elektrikli ve motorlu ürünler yapım işlerine hız katarak sizlere zamandan tasarruf etme imkanı tanır. İşçiler çalıştıkları gün karşılığında ücret aldığı için işinizin daha kısa sürede bitmesi size aynı zamanda maddi olarak da tasarruf sağlayacaktır. Teknik hırdavat ürünleri hobi amaçlı kullanım için uygun olmayıp işin profesyonelleri için üretilmektedir. Bu ürünler kullanımı daha zor ama bilen kişiye işleri daha kolay ve hızlı yapması için yardımcı olur. Ustalar bu aletler sayesinde işlerini daha efektif bir şekilde yürütebilmektedir. Evlerdeki yapı işlerinde en büyük yardımcılar olan bu ürünler her bütçeye de uygunluk göstermektedir. Nalburiye malzemeleri fiyat listesi oluşturulacak olursa geniş ürün yelpazesi içerisinden amacınıza ve bütçenize en uygun ürünleri bulmak sizlerin gözlemine kalmıştır.

Nalburiye ve Hırdavat Ürünleri ile Kendi Evinizin Ustası Olun

Nalburiye ve Hırdavat Ürünleri ile Kendi Evinizin Ustası Olun

Kendi işinizi kendiniz görmeyi tercih eden bir kişiyseniz yapı malzemeleriyle aranızın iyi olması gerekmektedir. Çok basit olarak görülse de çivi çakmak için gereken çekiç ve çivinin kendisini kullanabilmek gerekir. Duvarınıza asacağınız bir tablo veya saat için bir usta çağırmaktansa kendiniz yapmak isteyebilirsiniz. Hırdavat çeşitleri sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile sizlere birçok seçenek sunmaktadır. Aldığınız bir dolap demonte şekilde size ulaşabilir, montaj işlemini kendiniz yapmak istediğiniz takdirde size çivi, vida, çekiç, matkap ve şarjlı vidalama gibi araç ve gereçler lazım olur. Bu ürünler sayesinde dolabınızı kolaylıkla montaj edebilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Hobilerinizde de kullanabileceğiniz nalburiye hırdavat ürünleri de bulunmaktadır. Ahşap işleme hobisine sahip iseniz yontma ve zımparalama aletleri sizler için önem taşımaktadır. Evinize istediğiniz gibi ahşap ürünler yapabilir ve evinizin her köşesini kendi imalatınız olan ürünlerle süsleyebilirsiniz. Bahçe işlerine meraklı bir kişiyseniz çeşitli bahçe aletleri sizlerin hizmetinize sunulmuştur. Çim biçme makineleri, budama makasları, kullandığınız eldivenler ve ihtiyacını olabilecek birçok ürün sayesinde bahçenizde keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Salonunuzu veya odanızı boyamak da hem zaman geçirmek hem de ustaya yapacağınız fazladan harcamalardan kurtulmak için yapılabilecek bir iştir. Kendi zevkinize uygun bir şekilde duvarlarınızı boyayıp, süsleyebilirsiniz. İstediğiniz renk ve özellikte boyayı seçerek evinizi dilediğiniz görüntüye kavuşturabilirsiniz. Perdeleri asmak için kullanılan kornişleri monte etme işlemini de kendiniz yapabilirsiniz. Kullanacağınız merdiven yardımıyla tavanın pencereye yakın bölgesinde matkap kullanarak açacağınız delikler sayesinde kornişi tavana sabitleyebilir ve perdeleri rahatlıkla asabilirsiniz. Bunlar ve daha pek çok ev işini kolaylıkla yapabilmek için hırdavat ürünleri sizlere yardımcı olmaktadır. LCD ekran televizyonunuz yer kaplamasın diye duvara monte etmek isteyebilirsiniz. Montaj işlemi için matkap ve vidaya ihtiyacınız olacaktır. Bu işlem bittikten sonra televizyonunuz salonda veya oturma odasında yer kaplamayacak olup kazandığınız yere başka eşyalar koyabilme imkanınız olur. Gerek hobi olarak gerekse profesyonel anlamda evinizi dizayn etmek sizleri memnun edecektir. Evinizde her gün kendi emeğiniz olan eşyaları görmek günün yorgunluğunu alabilecek niteliktedir. Yapı Market & Bahçe kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Duvar kağıdı döşemek için...

 • Hepsini birlikte sipariş edin.
 • Astar kağıdı kullanın.
 • Duvardaki hiza hatalarını saklayın.
 • Taşan yapışkanları temizleyin.
 • Kağıdı dikkatli kesin, gerekirse sabitleyin.

Kesici delici alet kullanacaksanız...

 • Gözlerinizi koruması için çalışma gözlüğü,
 • Ellerinizi koruyacak sağlam eldivenler,
 • Vücudunuzu kaplayacak iş kıyafetleri,
 • Yaralanmalara karşı ilk yardım kutusu,
 • Acil durumda aranacak numaralar mevcut olmalı.