Karakayayapimarket
Karakayayapimarket
Şirket Ünvanı: haldun karakaya
İşletme Adı: karakaya yapı market
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: haldun_fb@hotmail.com
Vergi No: 47944184618
Mersis No: 54/89554
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%92

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 301 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 296 23
Mağazanın iletişiminden memnunum 277 19
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bahçe Sulama

için 1 sonuç bulundu.

Bahçe Sulama

Özellikle yağışın az olduğu mevsimlerde bahçe bakımı konusunda yapabileceğiniz en büyük katkı, bahçe dekorasyonu için yetiştirdiğiniz çiçek ve bitkileri düzenli bir şekilde sulamaktır. Tarımla uğraşıyorsanız, bahçe sulama diktiğiniz ağaç ve bitkiler için doğru ve zamanında yapılması elzem bir uygulamadır. İster hobi olarak ister profesyonel anlamda bahçe ile ilgilenin, bahçe sulama için gerekli olan tüm ürün ve aletleri kategorimizde bulacaksınız.

Su Pompası ve Motoru

Su Pompası ve Motoru

Bahçe sulama aletleri arasında yer alan su pompası ve su motoru, derin kuyulardan tarlanızı ve bahçenizi sulamak için su çekmek ya da birikmiş olan suyun boşaltımını yapmak için faydalanılan ürünlerdir. Dalgıç pompa, periferik pompa, santrifüj pompa gibi modellerin yanı sıra benzinli su motoru ve elektrikli su motoru gibi farklı güç kaynaklarından beslenen ürünleri de kategorimizde bulabilirsiniz.

Hortum ve Toplama

Hortum ve Toplama

Her bahçenin ihtiyacı olan hortum, bahçe sulama işlemi için en sık kullanılan bahçe ürünlerindendir. İpli hortum ve örgülü hortum gibi çeşitleri olan bahçe hortumu ürünlerimiz arasında popüler ve işlevsel olmasıyla öne çıkan uzayan hortum da yer almaktadır. Toplaması ve kaldırması oldukça kolay olan uzayan su hortumu sayesinde hortum dağınıklığına son vereceksiniz. Diğer hortum çeşitlerini tercih etmeniz halinde hortumu daha kolay sarıp saklamanız için hortum makarası satın alabilirsiniz.

Hortum Bağlantıları ve Kelepçe

Hortum Bağlantıları ve Kelepçe

Hortumunuzu su kaynağına bağlamak ya da diğer hortumlara eklemek için kullanabileceğiniz hortum bağlantı elemanları da kategorimizde bulunan ürünler arasındadır. Cırt kelepçe, kurt ağzı, kör tapa gibi hortum ekleri; kaplin manşon, kaplin te ve kaplin dirsek gibi kaplin çeşitleri ihtiyacınıza en uygun fiyatlarla sunulan hortum bağlantı aparatlarımızdan yalnızca birkaçını oluşturmakta. Daha fazlası için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sulama Başlıkları

Sulama Başlıkları

Bitki, ağaç ve çiçeklerinizi sulamanın önemine her daim vurgu yapılır. Tercih edebileceğiniz pek çok sulama yöntemi bulunuyor ve bunlar için gerekli olan birtakım aparatlara ihtiyacınız var. Eğer hortum kullanarak sulama yapacaksanız, hortum ucuna takılan su tabancası çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. sprey su tabancası ve tetikli su tabancası da hortumdan gelen suyu püskürtmenize olanak sağlar. Eğer tarlanızda damla sulama tercih ediyorsanız, delikli damla sulama borusu ve deliksiz damla sulama borusu olmak üzere damla sulama borusu çeşitlerimiz uygun seçimler olacaktır.

Fıskiye

Fıskiye

İster bahçe düzenlemesi için ister tarla gibi büyük üretim alanlarını sulamak için tercih ettiğiniz sulama sistemlerine ekleyebileceğiniz bir aparattır fıskiye. Suyu püskürtme özelliği ile tek bir merkezden çıkan suyu daha uzak alanlara ulaştırabilir. Bahçe fıskiye modelleri, döner fıskiye, sprey fıskiye ve hortuma ekleyebileceğiniz su fıskiye tabancası olarak kategorimizde yer almakta, ihtiyacınıza en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Su Motoru

Su Motoru

Tarlanızda ektiğiniz bitki ve ağaçların sağlıklı ürün vermesi için güçlü ve yeterli bir sulama sistemine ihtiyacınız vardır. Aynı şey arka bahçelerinizde yetiştirdiğiniz ağaç ve çiçekler için de geçerlidir. Eğer büyük bir bahçeniz varsa, sulama motoru tercih edebileceğiniz sulama sistemlerinden biridir. Sulama motoru benzinli, dizel ve elektrikli modelleriyle kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz, su çekmede ya da su tahliyesinde kullanabileceğiniz işlevsel ürünlerden biridir.

Musluk

Musluk

Bahçe sulama için öncelikle bir su kaynağına erişmeniz gerekmektedir. Bahçe ve tarlalarınıza su tesisatı çekerken, mutlaka bir musluk da eklemelisiniz. Bahçe musluğu olarak adlandırılan bu musluk çeşitleri, hortumla sulama yaparken özellikle ihtiyaç duyacağınız aparatlar olacaktır. Hortumu bahçe musluğuna bağlayarak kolayca bahçenizi ve tarlanızı sulayabileceksiniz. Kısa musluk, uzun musluk ve aç kapa musluk modellerimizi incelemeden karar vermeyin.

Sulama Kabı

Sulama Kabı

Sulama kabı ya da sulama ibriği olarak adlandırılan bu bidon benzeri kaplarla saksı çiçekleri ve bahçe bitkileri doğrudan köklerinden sulanabiliyor. Geniş gövdeleri su depolamaya ve uzun bir buruna benzeyen uzantıları suyu direkt köklere iletmeye yarayan çiçek sulama kabı çeşitlerimizin yanı sıra sprey sulama için çiçek sulama spreyi de tercih edebilirsiniz. 3M, Bahçem, Catpower, Gardena, OleoMac gibi markaların tüm bahçe sulama ürünlerini en avantajlı fiyatlar ile satın almak için doğru adrestesiniz.