KAPLANYAPIAŞ
KAPLANYAPIAŞ
Şirket Ünvanı: KAPLAN YAPI ELEMANLARI DAY. TÜK.MAL.İNŞ.EML.TUR.VE TİC.SAN.A.Ş
İşletme Adı: Kaplan Yapı Ele.Day.Tük.Ma.İn.Eml.Tur.ve Tic.San.A.Ş
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: kaplanyapi@hs01.kep.tr
Vergi No: 4980873945
Mersis No: 0498087394500018
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%73

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 530 15
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 520 25
Mağazanın iletişiminden memnunum 512 17
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Creavit (1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Ev Gereçleri & Düzenleme

için 2 sonuç bulundu.

Ev Gereçleri & Düzenleme

Evinizin her zaman derli toplu durması ev gereçleri ve ev düzenleme ürünleriyle hayal değil. İhtiyacınıza uygun ev gereçleri ile dağınıklık tarihin tozlu sayfalarında kalacak. Primanova, Bidalux, Doğrular, Bosphorus ve diğer markaların ürünlerini burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Çöp Kovası

Çöp Kovası

Çöp kovası veya çöp kutusu çöplerinizi ve atıklarınızı göz önünden kaldırmakla kalmaz, kötü kokulara da bariyer görevi görür. Banyo çöp kovası paslanmaz çelik veya krom kaplamalı olabilir. Tuvalet fırçası ile birlikte setler de oldukça pratiktir.

Askı

Askı

Askılar kıyafetlerinizi asmanız için tel, plastik veya ahşaptan yapılmış basit ama etkili eşyalardır. Klasik askıların dışında elbise askısı ve pantolon askısı gibi amaca özel askılar da bulabilirsiniz. Kapı arkası askılığı ile bornoz ve havluları, duş askılığı ile şampuan ve diğer duş malzemelerini bir arada tutmanız mümkün.

Sepet

Sepet

Sepetler çok amaçlı ürünlerdir. Örneğin, birçok sepeti ister oyuncak sepeti, ister kirli sepeti olarak kullanabilirsiniz. Kirlilerde renklilerle beyazları ayırmak isterseniz ikili sepetler tam size göre. Kötü kokuları önlemek için kapaklı modelleri tercih edebilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Askısı

Çamaşır Kurutma Askısı

Çamaşır kurutma askısı çamaşırlarını dışarıda kurutma imkanı olmayanlar veya kötü havalarda yıkanan çamaşırlar için ideal. Tek katlı ve iki kanatlı çamaşır kurutma askılarının yanı sıra çok katlı çamaşır askıları veya kalorifer kurutma askısı modellerini de inceleyebilirsiniz.

Dolap İçi Düzenleyiciler

Dolap İçi Düzenleyiciler

Çekmecelerinizdeki karışıklığın önüne geçemiyorsanız çözüm dolap içi düzenleyiciler. Dolap içi düzenleyiciler, raf içinde ekstra kat veya ekstra bölmeler oluşturarak eşyalarınızı gruplamanıza ve ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur.

Ütü Masası

Ütü Masası

Ütülenecek çamaşırların bolluğunu düşünürseniz hemen her gün rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ütü masası almanın önemi anlaşılacaktır. Büyük boy ütü masalarının yanı sıra mini ütü masaları da var. Gömlek ütülemek için kol aparatlı olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Kutu

Kutu

Kutular size hem dekoratif hem de pratik saklama alanları sağlar. Bazı saklama kutuları üst üste uyum sağlayacak şekilde yapılır. Bunlar özellikle banyo eşyaları, ayakkabıları, oyuncakları veya hobi malzemelerini saklamak için kullanılabilir.

Hurç

Hurç

Gelmiş geçmiş en köklü saklama ve düzenleme yöntemlerinden biri olan hurçlar her evde kendine yer bulmaya devam ediyor. Klasik bez hurçların dışında elektrik süpürgesi ile havası çekilebilen ve size yer tasarrufu sağlayan vakumlu hurçlar da oldukça revaçta.

Vakumlu Torba

Vakumlu Torba

Vakumlu torba veya vakumlu hurç bez hurçlardan farklı olarak özel bir plastikten yapılır ve üstündeki delikten elektrik süpürgesi yardımıyla havası alınabilir. Vakumlu hurç, size yer kazandırırken kıyafetlerinizi güvelerden de korur.

Ev Düzenlemede Pratik Bilgiler

 • Aynı işlevdeki eşyaları, mesela deterjanları bir arada saklayın.
 • Banyoda suya dayanıklı plastik veya cam ürünler tercih edin.
 • Üst üste konabilen kutularla dolap izlenimi yaratmayı deneyin.
 • Raf içindeki eşyaları kolay erişim için yan yana dizin.

Evi Dağınık Gösteren Şeyler

 • Askılara üst üste asılmış kıyafetler ve havlular
 • Banyo aynası önünde yığılmış makyaj malzemeleri
 • Pamuk vb ambalaj içinde duran ürünler
 • Küçük evlerde kablolar
 • Düzenli atılmayan çöpler