Lastik & Jant Bakım Ürünleri

Jant ve lastik bakım ürünleri sayesinde lastiklerinizin ve jantlarınızın bakımını düzenli olarak yapabilirsiniz. Oto lastikler kesinlikle ihmal edilmemesi gereken otomobil parçaları arasındadır. Lastik bakımını düzenli olarak yaparsanız, trafikte lastiklerinizle ilgili problem yaşama oranını azaltırsınız. Lastikler hava şartlarından, sürtünmelerden ve bir çok çevre faktöründen etkilenerek aşınabilir ve yıpranabilirler. Lastiklerin yıpranması, yol tutuş performansının düşmesine yol açar ve bu da istenmeyen bir durumdur. Daha iyi yol hakimiyeti kurabilmek için lastiklerin yol tutuşu ve performansı oldukça önemlidir. Lastik bakımınızı düzenli olarak yaptığınızda lastiklerinizi daha uzun ömürlü ve daha güvenli kullanabilirsiniz. Lastik bakımınız için birçok marka tarafından üretilmiş lastik temizleyici spreylerden yararlanabilirsiniz. Lastik temizleme spreylerinin fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Özellikle erkek otomobil kullanıcıları, otomobillerinin jantlarına çok özen gösterirler ve şekilli jant modellerinden tercih edip otomobilin görüntüsüne cazibe katarlar. Jantların bakımı oldukça önemlidir; daha çok göz önüne çıkması için jant temizleyici spreyler ile temizleyebilir ve parlatabilirsiniz. Nigrin jant temizleyici sprey ile temiz ve parlak jantlara sahip olabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik ve kolaydır; spreyi janta sıkın ve 30 dakika bekleyin, ardından jant fırçası ile temizleyin. İçerisinde kimyasal madde bulunmadığı için temizleme işlemi uzun sürer. Jant temizleyici sprey fiyatları, markalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Otomobilinizin lastiklerinin daha parlak ve göz alıcı görünmesini istiyorsanız lastik parlatıcı spreylerden yararlanabilirsiniz.

Yolda lastiklerinizin havası inebilir veya çivi batabilir; yanınızda lastik tamir edici sprey bulundurursanız bu tip durumlarda yolda kalmayı engelleyebilirsiniz. Lastik tamir spreyi sayesinde lastiklerinizi pratik bir şekilde onarabilir ve yola devam edebilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolaydır; lastiğinizin sibobu yukarı gelecek şekilde aracınızı park edip tamir edici spreyin ucundaki hortum şeklindeki aparatı siboba vidalayarak lastiğin içine uygun gördüğünüz miktarda sıkın. Bu işlem sayesinde lastiğinizi kolayca tamir edebilmiş olursunuz. Lastik ölçümlerinizi yapmak için lastik ölçüm saatini kullanabilirsiniz. Ölçüm saatini lastiğinizin sibobuna bağlayarak ölçümü yapabilirsiniz. Lastik ölçüm cihazından yararlanarak, lastiğinizin havasının yeterli olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz.

ilginç1şey
ilginç1şey
Şirket Ünvanı: redmotek dan müh mak elek elektr kimya otom inş san ve tic a.ş.
İşletme Adı: redmotek a.ş.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 7340719598
Mersis No: 9259965531942694
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%64

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 26 9
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 29 6
Mağazanın iletişiminden memnunum 22 7
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Lastik & Jant Bakım Ürünleri

için 10 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.