Parfüm & Deodorant

Günlük hayatta parfüm ve deodorant kullanarak, yanınızdakilere sizden temiz ve ferah bir koku yayılmasını sağlayabilirsiniz. Deodorant kullanmayı alışkanlık haline getirirseniz, ter kokunuzla etrafınızdaki insanların rahatsız olmasını engelleyebilirsiniz. Kullandığınız parfüm imzanız niteliğinde olduğu için parfüm seçiminizi yaparken oldukça seçici ve dikkatli davranmanız önerilir. Kullandığınız parfümün kaliteli olması, hem sağlığınız açısından hem de kokusunun uzun süre üzerinizde kalması açısından oldukça önemlidir. İç gıcıklayıcı bir parfüm sürmeyi tercih ederek bulunduğunuz ortamlarda burunları ve ilgiyi direkt kendinize çevirebilirsiniz. Katıldığınız davetlerde sizin yerinize kokunuzu konuşturarak, insanların sizin hakkınızda bir fikre sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Parfüm seçiminizi yaparken öncelikle hangi yönünüzü ön plana çıkarmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Gece dışarı çıkarken dişiliğinizi ve çekiciliğinizi ön plana çıkarmak isteyebileceğiniz gibi, ne kadar gizemli ve keşfedilmez olduğunuzu da vurgulamak isteyebilirsiniz. Bir iş toplantısına katılırken, tercih edeceğiniz parfüm ile ne kadar inatçı ve bildiğini okuyan biri olduğunuzu karşınızdakine gösterebilirsiniz.

Duygularınızı parfümünüzle karşınızdaki insana kolayca anlatabilir ve sizin hakkınızda fikirler oluşmasını sağlayabilirsiniz. Günlük hayatınızda, nerede ve ne zaman hangi ruh halinizi tanımlamak isterseniz o parfümünüzü tercih edebilirsiniz. Kişiliğiniz ve tarzınız hakkındaki düşünceleri dilinizle değil de kokunuzla oluşturabilirsiniz. Yeni tanıştığınız birinde ilk dikkatinizi çeken şey şüphesiz ki kullandığı parfümüdür. Karşınızdaki kişiden gelen kokulara göre kişiliği ve tarzı hakkında kolayca yorumlar yapabilirsiniz. Parfümünüzü, vücut ısısının yüksek olduğu yerlere sıkarak parfüm kalıcılığını arttırabilirsiniz. Genellikle bileklere, kulak arkasına, iki göğüs arasına ve dirseklere sıkılırsa, uzun süre kalıcılığını sürdürebilir.

Parfüm seçimi kişiliğinizi ve karakterinizi yansıtırken, doğru parfüm seçimini yapabilmek için ten renginizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Koyu ten rengine oryantal, odunsu, baharatlı, sıcak parfüm notaları, beyaz tenlilere ise beyaz çiçekler, yeşilliği çağrıştıran taze kokular daha fazla yakışır. En iyi erkek parfümleri arasında Armani, Burberry, Calvin Klein, Paco Rabbane gibi markaların ürünleri yer alırken; en çok tercih edilen kadın parfümleri arasında Gucci, Lancome, Avon, Kenzo ve Versace markaları yer alıyor. Parfümler üst nota, orta nota ve alt nota olarak tabir edilen kokulardan oluşur. Üst notalarda, parfümü ilk sıktığınızda burnunuza gelen koku yer alırken; orta notada, bir süre geçtikten sonra hissedilen koku bulunur. Alt notada ise parfümünüzün uzun süre nasıl kokacağını bilirsiniz. Parfüm ilk sıkıldığı anda farklı kokar daha sonra kokusu yumuşar ve değişerek daha farklı kokmaya başlar. Bunun nedeni de notalarında yer alan farklı kokulardır. Bir çok marka tarafından üretilen parfümlerin fiyatları, çeşitliliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

İkiz_Kalp
İkiz_Kalp
Şirket Ünvanı: Zinaida ERYILMAZ
İşletme Adı: ZnD Store
Tescilli Marka: zndstore.com
KEP Adresi: -
Vergi No: 25295727920
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%89

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 292 105
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 310 87
Mağazanın iletişiminden memnunum 281 73
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(41)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

EDP (34)
Sprey (6)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(34)
(6)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

(5)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Parfüm & Deodorant

için 45 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.