Fitness & Kondisyon

Sağlıklı ve formda yaşam anlamını taşıyan fitness, içeriğinde birçok egzersizi barındıran bir spor dalıdır. Kondisyonunuz ne olursa olsun fitnesse başlayabilir ve istediğiniz kas grubunuzu çalıştırabilirsiniz. Kondisyon, kelime anlamı ile durum demektir, yani vücudunuzun o an için formda olup olmaması kondisyonunuzun derecesini belirlemektedir. Kondisyon, fitness gibi spor dalları ile sağlanabilirken; kondisyon aletleri, kondisyon çalışmalarını içeren hareketlerle vücudun fiziksel gücünü ve kapasitesini artırabilmektedir. Kondisyon, vücudun kas gücü kapasitesinin o an ki fiziksel yapısını açıklamak için kullanılmaktadır. Kondisyonunuzu yüksek tutmak için yapabileceğiniz fitness sporu çalışmaları ile her daim formda kalabilir ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Fitness & kondisyon aletleri ile evinizde istediğiniz zaman egzersiz programınızı uygulayabilirsiniz.

Fitness belirli bir spor dalına ait özel egzersizlerle yapılabileceği gibi genel olarak tüm kasları çalıştırmaya yönelik egzersizlerle de yapılabilmektedir. Fitness hareketleri birçok fiziksel antrenmanı içeren çalışmalardan oluşmaktadır. Vücut geliştirme ile uğraşan sporcular fitness yaparak her daim zinde kalmayı başarmaktadırlar. Fitnessin özellikleri arasında yer alan zinde ve formda kalmak bu sporun temel özelliğidir. Fitness çoğunlukla tempolu müzik parçaları eşliğinde yapılmaktadır. Fitness & kondisyon egzersizleri, bodybuilding olarak da bilinen vücut geliştirmenin bir parçası olarak da yapılabilmektedir. Fitness sporu ile uğraşanların kullandığı 'fit olmak' terimi, zihin ve beden dengesi üst seviyede olan kişiler için kullanılmaktadır. Egzersiz belli bir amaca yönelik, sadece vücudun belli bir bölgesini çalıştırmak için uygulanan çalışmalardan oluşurken; fitness, bütün vücudun kondisyonunu artıran çalışmaların bütünüdür.

Fitness aletleri, kondisyon aletleri, egzersiz aletleri gibi çeşitlere ayrılan spor ürünleri ile kendi egzersiz programınızı oluşturabilirsiniz. Kondisyon arttırıcı hareketler için kullanabileceğiniz kondisyon aletlerini birçok marka üretmektedir. Kondisyon antrenmanınızı kolaylıkla yapmanızı sağlayacak Voit marka koşu bantları ile evinizde kendi egzersiz planınızı oluşturabilirsiniz. Kondisyon nasıl arttırılır diye merak ediyorsanız en çok tavsiye edilen fitness & kondisyon aletlerinden biri olan Delta kapı barfiks ürünü ve Delta marka dambıllar ile çalışmalara başlayabilirsiniz. Altis marka zayıflama bisikletleri ile evinizde dizi veya film izlerken fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Pilates topu ile çalıştıktan sonra giyeceğiniz Sweet sauna terleme eşofmanları ile vücudunuzdaki yağ oranını en aşağı seviyelere çekebilirsiniz. Fitness & kardiyo ürünleri arasında yer alan AB DOER Twist ürünü ile tüm vücudunuzu 360 derece çalıştırarak fitness egzersizlerini pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz.

İkiz_Kalp
İkiz_Kalp
Şirket Ünvanı: Zinaida ERYILMAZ
İşletme Adı: ZnD Store
Tescilli Marka: zndstore.com
KEP Adresi: -
Vergi No: 25295727920
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%95

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 298 109
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 318 89
Mağazanın iletişiminden memnunum 289 75
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Fitness & Kondisyon

için 230 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.