Bebek Arabaları

Bebek arabası seçiminde işinizi kolaylaştırmak için buradayız, ama öncesinde şunu belirtmekte fayda var: Hiçbir bebek arabası maalesef mükemmel değildir. Her bir modelin artısı olduğu kadar annelerin ihtiyaçlarını yüzde yüz karşılamasına engel olan eksikleri de yok değil. Ancak bu, sizin ve bebeğiniz için ideal olan bir bebek arabasını seçemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Karşınızda birbirinden kaliteli ve güvenilir markaların, en kullanışlı ve fonksiyonel bebek arabaları.

Bebek Arabasının Özellikleri Nelerdir?

Bebek Arabasının Özellikleri Nelerdir?

Bebek arabası tavsiyesi almadan ve satın almayı gerçekleştirmeden önce bebek arabalarının en temel fonksiyonlarını öğrenmekte fayda var. Bebek arabaları en temel bebek ekipmanlarının başında gelir desek yeridir. Bu kadar elzem olmasının sebebi, bebek arabasını bebeğiniz doğduğu andan itibaren kendi başına yürümeyi öğrendiği ana kadar ihtiyacınız olacağıdır. Her ne kadar bu ortalama olarak çocuk 3-4 yaşlarına ulaştığında olsa da bazı anne-babalar bebeklerini 5, hatta 6 yaşlarına kadar bile bebek arabasında transport etmeyi tercih edebiliyor. Böylesine sık kullanılan bir ekipmanın elbette pek çok farklı fonksiyonu ve özelliği de beraberinde geliyor. En standart bebek arabası modellerinde rahat bir bebek arabası minderi, alçalıp yükselebilen koltuk fonksiyonu, güneş ve yağmurdan koruyucu bir araba şapkası ve elbette 360 derece dönebilen tekerlekler bulunuyor. Bununla birlikte temin ettiğiniz bebek arabasının çeşidine göre çok daha gelişmiş ve kapsamlı özellikler ile karşılaşmanız da mümkün. Şimdi o farklı bebek arabası modellerine yakından bakma zamanı.

Bebek Arabası Modelleri Nelerdir?

Bebek Arabası Modelleri Nelerdir?

Standart bebek arabalarından bahsettik; sıra travel sistem bebek arabalarında. Bir adet puset ve bir adet bebek arabasından oluşan bu kombine bebek arabası modeli, özellikle yenidoğan bebekler için ideal bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Anne kucağına en çok ihtiyaç duydukları bu dönemde yenidoğanlar, travel sistem arabaların içerisine entegre edilmiş ana kucağı parçası sayesinde her daim huzurlu ve güvende bir yolculuk geçirmektedirler. Bir diğer popüler bebek arabası modeli olan çift yönlü bebek arabası ise bebeğinizi dilediğiniz zaman görebilme imkanı sunar. Çift yönlü dönebilme ve kullanılabilme özelliği sayesinde bebeğinizin yüzünü dilediğiniz zaman kolaylıkla kendinize çevirebilir, dilediğiniz zaman da dışarıyı seyretmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde yeni anneler tarafından sıklıkla tercih edilen baston pusetler de sıkça sokaklarda görmeye alışık olduğumuz modellerin arasında yer alıyor. Diğer bebek arabası modellerine oranla çok daha hafif ve kolay hareket ettirilebilir olan bebek arabası pusetleri, adeta şemsiye gibi açılıp kapanır ve 1 yaş üstü çocukları ile dışarıya çıkmak isteyen anne-babalara büyük pratiklik sağlar. Portbebe, ikiz bebek arabası ve 3 tekerlekli bebek arabası da diğer bebek arabası türleri arasında.

Bebek Arabası Fiyatları Ne Civarda?

Bebek Arabası Fiyatları Ne Civarda?

Elbette bebek arabası fiyatlarına değinmeden önce satın alırken hangi özelliklere dikkat etmek gerektiğinizi belirtmekte fayda var. Bebek arabası satın almadan önce kendinize şu soruları sormanız çok önemli: Bebek arabasına ayırabileceğim bütçe ne kadar? Önümüzdeki 1-3 yıl içerisinde başka bir bebek yapmayı planlıyor muyum? Farklı anlar için farklı bir bebek arabası mı istiyorum, yoksa çok fonksiyonlu bir bebek arabası yeterli olur mu? Bebek arabası ile çoğunlukla ne tür bir zeminde gezinti yapacağım? Tüm bu soruların cevaplarını iyice kafanızda netleştirdikten sonra sıra bebek arabası markaları ve modelleri arasından seçim yapmaya geldi. Örneğin, eğer sadece beton ya da kaldırım taşı gibi zeminlerde bebek arabası sürmeyi planlıyorsanız plastik lastikler yeterli olacaktır. Öte yandan toprak, çimen, asfalt ya da ahşap gibi farklı zeminlerde farklı zamanlarda kullanabileceğiniz bir bebek arabası ihtiyacınız varsa hava ile doldurulmuş, kauçuk lastikler sizin için ideal. Bununla birlikte başta bebek arabası yağmurluğu, bebek arabası kılıfı ya da bebek arabası minderi gibi farklı bebek arabası aksesuarına da ihtiyacınız olacaksa buna göre bir bütçe belirlemenizde fayda var. Kraft, Chicco, Baby2go, McRae, Rival Lucido, Wellgro, Joker, Baby Home, Diamond, Beneto, Sunny Baby ve Pierre Cardin gibi markaların bebek arabası çeşitleri için doğru yerdesiniz. Bebeğinizin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarını karşılamak için ise sizi bu kategorimize bekliyoruz.

İkiz_Kalp
İkiz_Kalp
Şirket Ünvanı: Zinaida ERYILMAZ
İşletme Adı: ZnD Store
Tescilli Marka: zndstore.com
KEP Adresi: -
Vergi No: 25295727920
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%94

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 310 112
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 332 90
Mağazanın iletişiminden memnunum 303 76
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Bebek Arabaları

için 1 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.